Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1711. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.776
Cevap
418
Favori
3.764.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17091710171117121713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kalabalığı bulmuşken bir soru daha sorayım.

Coming home leaving home...Bu özelliklerden leaving home'u uygulamada anladım. Uzaktan kumandayla kapıları açınca farları yakıp etrafı aydınlatıyor. Böylece karanlıkta kalmamış oluyoruz.

Fakat coming home'u anlamadım. Kapıları kumanda ile kitliyorum ama farlar yanmıyor. Garajda karanlıkta eve gidiyorum. Atladığım bir şey mi var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakanmbe kullanıcısına yanıt
    2015 model hocam. 10 gün kadar oldu alalı. Eylül'e kadar satılan diğer 2015'lere göre biraz farklılıklar var.

• HiGHWAYMOUSE kullanıcısına yanıt
    lounge mu hocam aracınız ne kadara almıştınız bende aralıkta aldım da merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanmbe

lounge mu hocam aracınız ne kadara almıştınız bende aralıkta aldım da merak ettim

Yok sport&style dsg'li. Açılır cam tavan ve geri görüş kamerası var ekstra olarak. Ocak ayıydı Ne bulduysak onu aldık. Kamera olduğunu bile kaporayı verdikten sonra öğrendim. 93 küsura mal oldu.

kazasız belasız kullanın hocam hayırlı olsun liste fiyatı neydi ek donanımlarla. ne kadar indirim yaptılar
  • quote:

Hocam senin radyo composition media diye geçen yeni tipten mi? Serviste bir kod girilerek telefon ekranını lcd ekrana yansıtabiliyor muşuz. Mesela telefondaki harita-navigasyon uygulaması hop radyo ekranında. Bu konuda bilgin var mı?

Kod girilmeden benim aldığım mesaj şu şekilde. Ama satın aldığım bayinin servisinin olaydan haberi yok.

• quote:

kazasız belasız kullanın hocam hayırlı olsun liste fiyatı neydi ek donanımlarla. ne kadar indirim yaptılar

Teşekkürler. Sana da herkese de hayırlı olsun. Önemli olan huzurla binebilmek...

%7+150 tl indirim oldu. Tam rakam aklımda değil ama 100'ün üzerindeydi.

benimkide bunun aynısı hocam . eğer öyle bir şey varsa süper olur.

ben bir şey daha merak ediyorum. araç için basamak krom bagaj kapağı koruyucu falan siapariş verebileceğimiz yer varmı bu soru herkese :)
    Selamlar tigunuz hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah Coming home için aracı stop etmeden veya kapıyı açmadan da olabilir 1 kez selektör yapmanız lazım o zaman kilitleyince farlar açık kalacaktır. Gizli özellik açtırırken onu otomatik yaptırabiliyorsunuz. Benimki her daim aktif araçtan inince farlar ve stoplar açık kalıyor.Menüden saniyesini ayarlayabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz_86 -- 20 Ocak 2016; 22:11:28 >
  • quote:

ben bir şey daha merak ediyorum. araç için basamak krom bagaj kapağı koruyucu falan siapariş verebileceğimiz yer varmı bu soru herkese :)

Ender elektronik passat için kod kitapçığı satıyormuş. Yalnız kodların serviste girilmesi lazım gibi bir not düşmüş. Almanya vw ile bağlantı kurulup açılıyor galiba.

Bir forumda da İstanbul Anadolu yakasında biri tiguanında açtırmış diye okudum ama baya parasını almışlar. 800 eurocuk. :) öyle olacaksa kalsın böyle daha iyi.

İlaveten ben basamak sevmiyorum. Tiguan'a hantal bir görünüm veriyor. Beğenene de saygım var o ayrı.

• deniz_86 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam çok faydalı oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

quote:

Ender elektronik passat için kod kitapçığı satıyormuş. Yalnız kodların serviste girilmesi lazım gibi bir not düşmüş. Almanya vw ile bağlantı kurulup açılıyor galiba.

Bir forumda da İstanbul Anadolu yakasında biri tiguanında açtırmış diye okudum ama baya parasını almışlar. 800 eurocuk. :) öyle olacaksa kalsın böyle daha iyi.

İlaveten ben basamak sevmiyorum. Tiguan'a hantal bir görünüm veriyor. Beğenene de saygım var o ayrı.

hocam siz deyince internetde biraz araştırdım 200 euro falan yazmışlar yurtdışı forumlarda ve telefonada bir uygulama indiriliyormuş örneğin apple için apple car playing diye
    biraz daha araştırcam güzel bir şey bu

• hakanmbe kullanıcısına yanıt
    Tiguan ve apple car play...video konuyu gayet güzel açıklıyor hocam. Siri'yi de kullanabiliyorsun. Tamamen çağ atlıyor radyo cd çalar..,

• arkadaşlar nisanda bunun yenisi çıkacakmış ne diyorsunuz fiyatı ne civarda olacak acaba alınır mı ciddi ciddi almayı düşünüyorum teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: asisterd

Geçen hafta yıllık bakımı yaptırdım,araç 23000 km de,son 3-4 gündür sabah ilk çalıştırmada gıcırtı şeklinde(sanki dönen bişey) ses duyuyorum,rölanti devir düştükçe ses azalıyor,hafif gaz verince kayboluyor bi daha da duyulmuyor...ama her sabah ilk çalıştırmada hep var...bu ne ola ki?

fikri olan yok mu
  • en geç haziran gibi gelecekmiş yenileri tiguanın golf'üm var şuan satılık yazdık önüne nasip olursa 1.6 otomatik gelecekmiş neytimiz odur. isteyen olursa golf'ü çok temiz bir araç titizlikle kullanılmış sıfırdan bu yana bende hıghlıne dizel otomatik 79binde aklınıza gelebilecek herşey var led far dışında sahibinden ilan nosu: 234227710
  • quote:

quote:

Geçen hafta yıllık bakımı yaptırdım,araç 23000 km de,son 3-4 gündür sabah ilk çalıştırmada gıcırtı şeklinde(sanki dönen bişey) ses duyuyorum,rölanti devir düştükçe ses azalıyor,hafif gaz verince kayboluyor bi daha da duyulmuyor...ama her sabah ilk çalıştırmada hep var...bu ne ola ki?

fikri olan yok mu

Hocam, "tiguan ilk çalıştırmada gelen ses" diye aratınca baya sonuç çıkıyor. Bir tanesi de bizim konuda. O soruyu ve cevapları kopyalıyorum. Aynı ses mi artık okur sen daha iyi karar verirsin.
    ---------/
    quote:

Orijinalden alıntı: nuestra

quote:

Orijinalden alıntı: KFTN

quote:

Orijinalden alıntı: nuestra

Bir sorunum var. Aracımı yeni çalıştırdığımda 1 sn. lik zincir sesi geliyor sonra bu ses kesiliyor. (Sanki gevşek bir zincir varmışta devrini aldığı zaman sesi kesiyormuş bigi bir ses) Her zaman yapmıyor. Bilgisi olan varmıdır ?
    Araç SS 1.4 TSI 4Motion

Merhabalar,

Araciniz kac model, kac km'de bilemiyorum ve yasadiginiz problem sadece motor uzun sure calismadiktan sonrami yapiyor yoksa sicakkendemi yapiyor ?
    Tarif ettiginiz ses , bu motorlarda triger kayisinin yaptigi gorevi yerine getiren zincirin gergi mekanizmasi izlenimi verdi bana. Cok az ihtimalde olsa zincir esnemis ve dolayisiyla uzamisda olabilir ancak pek zannetmiyorum. Benim gorusum araci en kisa surede servise gostermenizdir. Cunku egzantrik zinciri motorda zamanlamayi ayarlamaktadir ve yanlis bir zamanlamada ( gecikme veya erken zamanlamada) subap ve piston pozisyonlari hic istemeyecegimiz durumlarda olabilirler.

Gelismelerden bizleride haberdar edin lutfen.

Iyi gunler, keyifli surusler

Merhaba ilginiz için teşekkürler,

Aracım 2011 model henüz 30000 km'de. Problem motor soğukken ilk çalıştırmada yapıyor. Bu konuda bir fikriniz var ise servise bu bilgiyle gitmeyi isterim zira servis genel olarak pek ilgili değil.

Merhabalar,

Aracinizin km'si cok olmamasina karsin bazen bu gibi sorunlarla karsilasilabiliyor. Garantiniz devam ediyorsada etmiyorsada bunu detayli olarak kontrol ettirmenizi oneririm.
    Cok buyuk bir ihtimalle egzantrik zincirini geren gergide problem olabilir veya zincirdedir problem ve degismesi gereklidir. Bu durumda servise en kisa surede gostermenizi oneririm. Eger mumkunse mesai bitiminde birakin aracinizi ve sabah ilk calistirmayida sizinle birlikte yapsinlar vede busekilde islemlere baslasinlar. Buarada birde kaput acikkende bir video cekerseniz elinizde sorunla ilgili somut bir datada bulunur.

• Merhaba arkadaslar 2012 model 4motion tiguan ariyorum panoramik cam tavanli bilginize ...

• Arkadaşlar,

Arka cam sileceğini değiştireceğim. Aşağıdaki ürünleri deneyen var mı? Ya da dikkat etmem gereken birşey.

Tavsiye edeceğiniz başka birşey de olabilir.

http://www.hepsiburada.com/silbak-arka-cam-vw-tiguan-muz-silecek-90csb14ar4-p-OTM90CSB14AR4

http://www.hepsiburada.com/dreamcar-rbw-volkswagen-tiguan-icin-arka-muz-silecek-330-mm-390298-p-OTEV8699963413631

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresinbabasi -- 21 Ocak 2016; 16:16:02 >

• Selamlar tiguan silecekleri için ''Bosch Aerotwin Tiguan'' diye aratın. Verdiğiniz linkteki silecekleri pek beğenmedim ben. BOSCH marka öneririm. Tabi orjinal güvenilir bir yerden alsanız iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 17091710171117121713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.