Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1689. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
39.776
Cevap
419
Favori
3.764.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yimust

quote:

Orijinalden alıntı: yimust

arkadaşlar aşağıda resmini verdiğim Tiguanın climatronik düğmelerinin üzerinde bulunan mavi-kırmızı göstergeleri araç çalıştığında lamba şeklinde yanıyormu.Ben yanıyor diye biliyorum, serviste yanmıyor diyor.2012 ve sonraki araçlarda bu lambalar var.Araçlarında bu lambalar (resimde sarı yuvarlak içinde olan) araç çalıştığında yani gösterge lambaları yandığında yanıyorlarmı.....

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...

konuyu CRV ci kaynattı; yeniden buraya taşıdım..2012 ve sonrası modeli olan arkadaşlar araçlarınıza bakıp cevap verirmisiniz;

Benim araç, 2013 S&S R-Line
    Fotoları bu sabah çektim. Bende yanmıyor.

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirce -- 6 Kasım 2015; 12:56:34 >

• emirce kullanıcısına yanıt
    anlaşıldı ilginize tşk. ederim. Demekki ben yanlış hatırlıyorum.Track&Fled var biraderde onda yanıyor, benim hatırlamam ondan galiba.....
  • Hankook kis lastigi kullanan var mi? Fiyati biraz uygun ama arastirinca da pek yorum bulamadim. Petlas mi,hankook mu sizce. Kullanan bilen var sa aydinlatirsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, araç bakımını servisin dışında yapmayı düşünmeyen birisi olarak, şöyle bir konu gördüm, link aşağıda, mobil servis, araç bilgilerinizi giriyorsunuz, araçınız ile ilgili periyodik bakımda ne yapılması gerekli ise adresinize gelerek bakımı yapıyorlar, ödemeyide ister peşin, ister kredi kartı ile taksitte yapabiliyorsunuz.Tabiki İstanbul için geçerli bir konu, ilgilenenlere....

https://mobilotoservis.com/nasil-calisir
  • yimust kullanıcısına yanıt
    gecen sene yaptırdım. yağın fiyat farkını verip kendim özel bir ürün istedim, hiç ikiletmeden, laf kalabalığı yapmadan gelip garajımda fitreleri, yağı değiştiler, kontrolleri yapıp 1 saat bile olmadan bitirdiler.
    Bu sene de fiyat istiycem, muhtemelen yine yaptırırım.
  • Akineton kullanıcısına yanıt
    Yetkili servise göre fiyat avantajı var mı, ne kadar?

• HiGHWAYMOUSE kullanıcısına yanıt
    Tiguan için yağ, polen, hava filtreleri ve castrol yağ değişimi ile diğer kontroller 209 lira yazıyor listesinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akineton

Tiguan için yağ, polen, hava filtreleri ve castrol yağ değişimi ile diğer kontroller 209 lira yazıyor listesinde.

Çok uygunmuş. Teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: echosaviour

birşey yapmanızı istemiyorum ayrıca volkswageni çok severim. vosvos sahibi biri olarak konusuyorum. burda bu işgüzarligi meşru cikarmaya, onemsizmis gibi gormeye gerek yok. Burda testlerden geçsin diye yapılan bir sahtekarlık var. Peki bu tip şeyleri herkes yaparsa bu testlerin ne anlamı kalır ? Evet size emisyonun ne zarari var degil mi anliyorum 80 bin lira verip aldiginiz arabaya kimse damga vurulsun istemez. zaten siz volkswagen sahiplerinin bir suçu yok. fakat burda emisyon neymis hic sorun degil biz binmeye devam ederiz volkswagen canimiz cigerimiz demeninde anlami yok. Koskoca şirket ödülleri alıp internet sayfasina falanca ödülü alan yılın arabasi deyip boy boy sergilerken insanlar alırken iyi. sonra bir bakmışsin standartların disinda.Haaa arladasim dizel alma benzinli al yada yeni araclarda oyle birsey yok denebilir. sorun orda degil firmanın isguzarliginda.ve bu kandirmaya rağmen hala volkswagen diyen var.

Bu VW'e darbe vurmaz, DSG hayranlığına (olabilir) balta vurmaz. Ama bu skandal Alman malı Alman kalitesi iyidir anlayışını sorgulanabilir hale getirdiği orta da. Bence Doğuş oto'nun skandalları, müşteriyi yontma çabası emisyon skandalından daha kötü.

Akrabam (bayan kullanacak) 100 bin bütçesi var.5-10 eklenebilir. Eski kasa Tiguan Lounge paketi 150 ps 1.4 101 bin fiyat çekmişlerdi. Sanırım bu fiyata katlanır yan ayna,geri görüş kamerası dahilde değil. Full paket dizel 1.5 qashqai 115 bin liste fiyatı. Kadjar 1.5 dizel full paket 95 bin. Doğuş oto ya rağmen sanırım VW tiguan 2015 kasa tercih edecekler gibi. umarım pişman olmazlar.
    Eski kasa tiguana 100 bin verilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 10 Kasım 2015; 9:21:52 >

• 1080p kullanıcısına yanıt
    Hocam dizel almak gibi bir şartları yoksa tiguan alınır yakıt bazı insanlar için çok önemli kişisel tercih
    Kasa her ne kadar eski de olsa kalite ve işçilik olarak qqdan daha iyi qqnun iç mekan oldukça dar ayrıca tiguan bu kasanın kronik sorunu sıkıntısı yok dsg 6 ileri yağlı tip olduğu için forumda sorun yaşayan kimse yok şimdiye kadar
    Qq ve xtrail cvt şanzumandan çok şikayetler herkesin gözü vw üzerinde olduğu için dile gelmiyor
    Aradaki fiyat farkı da düşünülürse tiguan tercih etmek daha doğru
    Bu arada nissanın bakım ve parça fiyatları nerdeyse vwden çok daha yüksek

• Facebook Grubu Etkinlikleri
     ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...

• arkadaşlar doğuış grubu ve ender elektronik hariç replika veya orjinal savannah jant satan veya savannahın replikasını bulan varmı aramızda
  • İzmir Kiraz'dan selamlar, 2013 DSG Chrome sahibiyim. Forumda mesajım bulunsun istedim.
  • Arkadaşlar ender elektronikte oct tuning yaptıran var mı acaba? Ya da bununla ilgili herhangi bir duyumu olan? 1.4 tsi araç 122 bg den 155bge çıkıyor. Bence çok ciddi bir artış. Orijinal sitesinden de bilgi edindim ama asıl kullanıcıdan bizzat yorum almak çok makbule geçer..Bir de yakıt konusunu merak ediyorum. Ne kadar artıyor vs?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyunuskocak -- 10 Kasım 2015; 17:00:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugursamsa

İzmir Kiraz'dan selamlar, 2013 DSG Chrome sahibiyim. Forumda mesajım bulunsun istedim.

aslm, hg.niz... aracanız hakkında geniş bilgi alacağınız bir aileye geldiniz....Kazasız günler geçirmeniz dileğimle,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dnz_sport

Facebook Grubu Etkinlikleri
     ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...

etkinliği nezaman nerede yaptınız, benim gibi haberi olmayan birçok arkadaş var....

• quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

quote:

Orijinalden alıntı: echosaviour

birşey yapmanızı istemiyorum ayrıca volkswageni çok severim. vosvos sahibi biri olarak konusuyorum. burda bu işgüzarligi meşru cikarmaya, onemsizmis gibi gormeye gerek yok. Burda testlerden geçsin diye yapılan bir sahtekarlık var. Peki bu tip şeyleri herkes yaparsa bu testlerin ne anlamı kalır ? Evet size emisyonun ne zarari var degil mi anliyorum 80 bin lira verip aldiginiz arabaya kimse damga vurulsun istemez. zaten siz volkswagen sahiplerinin bir suçu yok. fakat burda emisyon neymis hic sorun degil biz binmeye devam ederiz volkswagen canimiz cigerimiz demeninde anlami yok. Koskoca şirket ödülleri alıp internet sayfasina falanca ödülü alan yılın arabasi deyip boy boy sergilerken insanlar alırken iyi. sonra bir bakmışsin standartların disinda.Haaa arladasim dizel alma benzinli al yada yeni araclarda oyle birsey yok denebilir. sorun orda degil firmanın isguzarliginda.ve bu kandirmaya rağmen hala volkswagen diyen var.

Bu VW'e darbe vurmaz, DSG hayranlığına (olabilir) balta vurmaz. Ama bu skandal Alman malı Alman kalitesi iyidir anlayışını sorgulanabilir hale getirdiği orta da. Bence Doğuş oto'nun skandalları, müşteriyi yontma çabası emisyon skandalından daha kötü.

Akrabam (bayan kullanacak) 100 bin bütçesi var.5-10 eklenebilir. Eski kasa Tiguan Lounge paketi 150 ps 1.4 101 bin fiyat çekmişlerdi. Sanırım bu fiyata katlanır yan ayna,geri görüş kamerası dahilde değil. Full paket dizel 1.5 qashqai 115 bin liste fiyatı. Kadjar 1.5 dizel full paket 95 bin. Doğuş oto ya rağmen sanırım VW tiguan 2015 kasa tercih edecekler gibi. umarım pişman olmazlar.
    Eski kasa tiguana 100 bin verilir mi ?

Doğuşun umursamaz tavrı herkesi hasta ediyor ama şu var ki vw marka araçlar sağlamlık yönünden tercih eden çok ikinci el piyasası tercihlerdeki en büyük etken old düşüncesindeyim. Skandaldan sonra ne olur bilemem bekleyip göreceğiz piyasa hareketlerini vw savunmam babamın oğlu değil ama benzer araçları kıyaslayınca tercih sebebi oluyor. Şuan yenijetta sahibiyim 2016 tiguan düşünüyorum r-line gelirse.. Benin vw tercih nedenim güvenlik konusu çarpışma testleri vs bundan önce megane 2 clio kullandım daha renonun önünden geçmem. Jetta öncesi ford test ettim daracık araba direksiyonda bükülerek gider hissi oluşturuyor yol tutuş güzel ama servis doğuştan beter.. Honda kalitesiz malzeme iç tasarım hoşuma gitmedi bol ışıklı oyuncak hele bagaj öldürdü beni tüplü baktım ve Stepne sarı renk kayış ile koltuk arkası sıkıştırmışlar bu ne arkadaş almamak için şu görüntü yeter dedim. Corollaya baktım içi dışı cok hoş olmuş biraz malzeme çalmışlar her firma gibi ama özellikle bagaj kapağı tam felakettir ama ona ragmen ufak bebe bagajı bizimki artı Güvenlik konusu ve ve 1.4 turbo rampalarda kesilmeyen araç kendine bağlatıyor ve karar verip aldım. Şimdi suv bakıyorum crv x trail cok aşırı pahalı buluyorum reno aslaaaa ford hoşuma gitmedi ama arazi koşullarında kullanım için cazip olabilir. Şehir suv u olarak tiguan ve hyundai tucson arasında kaldım. Elit plus seçeneği ne ararsan var ve araba hakkaten dikkat çekici güçlü motor 5 yıl garanti derken insan düşünmüyor değil.. Tiguan gelsin fiyat donanım belli olsun tabi ikinci eli de düşünecez ama önce kalite konfor güvenlik.. Suv araçlar için devrilme testleri çok önemli olup tavan sağlamlığı konusunda vw çok iyi old düşünüyorum. Belki katılmayabilirsiniz ama vw 64 aldım. Boş fluence 60 istiyordu corolla 62500 ford aklımda değil tabiki vw dedim. Bakalım yeni tiguan nasıl gelecek

• tokatfatihi kullanıcısına yanıt
    2016 tiguan dizeller HondA CRV fiyatına satılır. QQ bile L. fiyatı 115 bin iken VW ucuz olacağını sanmam. Esasen japon araçlar konfor olarak alman otomobillerini aratmıyor artık gerek konfor gerek yalıtım gerek sürüş ama iş malzeme ve metal yorgunluğu noktası ise katlırım.Reno aslında kötü değil Nissan-reno ortaklığının bir meyvesi. Yalnız kabul edilebilir dış tasarıma o rezalet direksiyon ve orta konsol aracı mahvetmiş. QQ desen iç hacim dar , Xtrail desen fazla büyük , Tucson desen yakıt derdi düşündürüyor adamı ister istemez. Bakalım Yeni Tiguan nasıl bir fiyata sahip olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 11 Kasım 2015; 3:33:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

2016 tiguan dizeller HondA CRV fiyatına satılır. QQ bile L. fiyatı 115 bin iken VW ucuz olacağını sanmam. Esasen japon araçlar konfor olarak alman otomobillerini aratmıyor artık gerek konfor gerek yalıtım gerek sürüş ama iş malzeme ve metal yorgunluğu noktası ise katlırım.Reno aslında kötü değil Nissan-reno ortaklığının bir meyvesi. Yalnız kabul edilebilir dış tasarıma o rezalet direksiyon ve orta konsol aracı mahvetmiş. QQ desen iç hacim dar , Xtrail desen fazla büyük , Tucson desen yakıt derdi düşündürüyor adamı ister istemez. Bakalım Yeni Tiguan nasıl bir fiyata sahip olacak.

tiguan crv fiyatına gelirse hayatta işim olmaz yanaşmam ayıp binene saygı duyarım zevk meselesi para onun pul onun.. Reno şikayetleri bitmiyor ses yalıtım güvensiz yol tutuş, kronik sorunlar artık ne bileyim çok uçurum olsada reno hiç düşünmüyorum. Tucson takip ediyorum kullanıcıların yol güzergah şehir ort hız pompadaki litre fiyat politikası donanım birçok paylaşım var forumda favorilere aldım hergün takip ediyorum.. bakalım tiguan gelene kadar hem tucson bilgileri kafamda olur dikkat edeceğim hususlar artar ikisini kıyaslarım. Geçen zamanda en önemlisi fiyatlar uçar giderse jettaya devam

• tokatfatihi kullanıcısına yanıt
    Hyundai dizel motorla gelseydi en azından QQ'ye ciddi rakip olabilirdi. Bizzat test etmedim. Ama kadjar 95-98 bin lira ya gerçekten full paket araç veriyorlar. İncelemeler de özellikle trim seslerinden çok şikayetçiler. Öte yandan full pakette yer alan şerit takibi daha doğrusu şerit terki uyarısı yağışlı havalar da sorunlu. Virajlar da yanan akıllı farlar uzun vs. çok hassa ya var ya yok. Şu bir gerçek ki "Reno ya da 100 bin verilir mi" diyenler haklı gibi gözükse de artık o eski fiyatlar yok gerek kur gerek başka nedenlerden dolayı. Misal 2012 model nissan micra 30 bin lira iken sıfırı şimdi 45 bin -47 bin lira. Dolayısı ile C sınıfı ve Compact suv lar da bu artış dan etkilenmiş. Bugün bir Reno 100 bin e yakınsa rakipleri ondan %10-20 daha pahalı olmak zorun da.

Honda CRV nin 150 bin oluşu da belki de normal. Çünkü 100.000 psikolojik bir rakam. Normal de Tiguan,QQ,CRV nin 115-150 bin olduğu yer de Tucson ve Kadjarın 90 bin ler de olmasını ümit ederdim hatta daha az fiyata. Çünkü kimisi var yakıtı dert etmiyor 25-35 bin fazla vereceğime benzinli 1.6 hyundai alırım mantığı bitti gibi. Tiguan da motor seçeneği bu sefer çok yalnız biraz basık geldi bana fazla sport olmuş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 11 Kasım 2015; 11:02:05 >

• 
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.