Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1686. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.776
Cevap
418
Favori
3.764.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drsalmonella

Hocam araya taş kum vs girdiği zamanda aynı sesi yapıyor benzinlikte tazyikli su ile yıkayın yada dediğiniz gibi balata da diskler bitmiştir artık

Arabayı yıkattım. Ses sorunu çözüldü. Sadece bir kere hafif bir şey duydum. Pisliktenmiş demek. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda vw. Türkiyedeki 2 modelinin satışlarını durdurmuş, güncellemek için geri çağırıyormuş, ilgili link;

http://www.yenisafak.com/ekonomi/volkswagenin-iki-modelinin-turkiye-satislari-durduruldu-2328417
  • Arkadaşlar, tiguan'ın cam tavanlı versiyonu bir sedan aracın sunroof'u gibi mi çalışır, yani normal sunroof'u başımızı çıkarak şekilde değil de hafif esinti yapacak şekilde arka kısmını kaldırıp kullanıyoruz. O şekilde tiguan cam tavanı da çalışıyor mu, yoksa kızak üzerinde gidip gelme şeklinde mi çalışıyor.
  • altinok A kullanıcısına yanıt
    bahsettiğiniz "tilt" modu olarak da isimlendiriliyor, ve evet elbette tiguanın cam tavanı bu modda açılabiliyor.
  • Akineton kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: seagleye

Ben üzerinde gelen bridgestone'u MICHELIN Latitude Tour HP ile değiştirdim. Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum, hertürlü yol koşulunda çok memnunum. Fakat şuan değiştirsem yeni olan ve testlerden başarılı çıkan MICHELIN Primacy 3 ü tercih edebilirdim. Bazı arkadaşların orjinalinde bu lastik geldiğini burdan gördük. Diğer yönden Continental nin de çok iyi olduğu söyleniyor. Fakat 235/50/18 ölçülerinde fiyatlar epey yüksek.

Teşekkürler, sanırım Primacy 3 alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akineton

bahsettiğiniz "tilt" modu olarak da isimlendiriliyor, ve evet elbette tiguanın cam tavanı bu modda açılabiliyor.

Arkadaşlar merhaba
    Tilt modunda herhangi bir çukur yada kasisten geçerken ses ile karşılaşan yada daha önce karşılaşmış olan var mı?
    Servise götürsm bunun üçin çok para ister mi. Malum garantim yeni bitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakozsoz

quote:

Orijinalden alıntı: Akineton

Arkadaşlar merhaba
    Tilt modunda herhangi bir çukur yada kasisten geçerken ses ile karşılaşan yada daha önce karşılaşmış olan var mı?
    Servise götürsm bunun üçin çok para ister mi. Malum garantim yeni bitti.

Merhaba,normalde ses tavan kapaliyken gelir.Bende de ses vardi ama tavani acinca kesiliyordu.Servise gosterin derim.Ayarlama ya da yaglama yaparlar.Para istenecegini sanmiyorum.Ya da cok cüzi bir miktar olur.Benim cozulemeyen ses sorunundan dolayi cerceve degismisti.

• beyler 2010 model s/s 4x4 aldım 88.000km de beyaz buna navigasyon taktırmak istiyorum androidli olması sart.

tavsıyeniz..
    butce 1500-1600 TL
  • burakozsoz B kullanıcısına yanıt
    Garanti dahilinde götürmüştüm, beyaz bir yağ sürmüşlerdi her yerine (gres değil farklı bir yağlayıcı). Baştan savıldığımı düşünmüştüm ama 2 senedir sorunsuz kullanıyorum.
    Sadece yağ sürmenin çok tutacağını sanmıyorum, eğer yakın zamanda servisi de aynı yerde yaptırdıysanız zaten istemeyeceklerdir.
  • maviadam kullanıcısına yanıt
    öncelikle aracınız hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin...
    Soruna gelince o bütçeyle Tiguanın orijinal teyplerine benzer navigasyonlu ve androidli teypler piyasada var, önceki konularda işlenmişti, bir kaç arkadaş almıştı, sıkıntıları teyplerin geç açılma ve geç okuma gibi sıkıntıları olmuştu. Tiguan için sıkıntısız set ZENEC dir, navigasyon ve Bluetooth özelliklei var android tapanına sahip değil. Takibiki tek eksiği fiyatı, biraz pahalı.....

http://urun.n11.com/multimedya-sistemleri/zenec-2015-navigasyon-multimdya-kamera-P69061460

• CapriCornian C kullanıcısına yanıt
    lastiği almadan önce AB etiket değerlerine bakın, Primacy 3 etikt değerinde Goodyer var fiyat olarak daha uygundur
  • Kış lastiği olarak Petlas almayı düşünüyorum daha önce kullanmış ve çok memnun kalmıştım. 235 50 R 18. Bunun dışında önerileri olan var mı acaba? Adet fiyatı 360 TL civarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmeil -- 26 Ekim 2015; 14:13:10 >
  • Merhaba
    Araç lpgli karma zavolli taktırdığımdan beri hem buji hem bobin değiştirdim. 3. Yıl. Araba benzinde gaz yemiyor bilgisayarda yanma sorunu çıktı ustanın biri enjektör dedi diğeri bobin dedi biri piston dedi biri de lpg nin elektrik tesisatıyla. İlgili sorunu var dedi. Şimdi bunları niye yazdım Diyarbakırda öğretmenim burada ustalık iyi değil hemen parça değişimi ya da deneme yanılmayla sorunu bulmaya çalışıyorlar tabi o zamana kadar ki masraf cepten anlayacağınız çevrenizde iyi bir usta biliyorsanız ne olur yardımcı olun biliyorum görmeden bilemeyiz derler ama en azından ön fikir olabilir bobinleri 1.3 yanma sorunu diye verdi değiştirdik sadece 3. Yanma sorunu var dedi şimdi belki bu sorunu yaşayan ya da duyan belkide çözen vardır diye yazdım. Yardımlarınızı bekliyorum. Yazıda cümle düşüklükleri var ama konuşur gibi acele yazmaya çalıştım beni bağışlayın. İyi günler

• Newzad kullanıcısına yanıt
    Motorun kompresyon değerini ölçtürdünüzmü. Motorun yapısı gaza uygun olmadigindan gazın yanma sıcaklığı benzine göre daha yüksek bu yüzden subaplarda uzama meydana geliyor eğer kompresyon kaçağı varsa araç cekmez çok yakar

• Teşekkür ederim

• izmeil İ kullanıcısına yanıt
    Petlas yerli malı onu kullanmalı, menmun kalacaksınızki zaten cevabını verdiniz.Nede olmazsa yerli, elin yabancısına paramız gitmesin....Hiç düşünmeyin alın....
  • merhabalar,bir abimize tigu bakıyoruz, 1.4 125 ve 1.4 150 DSG nin kağıt üstü değilde güncel kullanıcı şehir içi yakıt tüketimi değerlerini yazabilir misiniz?
  • Benim araç 1.4 tsi dsg şehiriçi karma 9-10 arası değişiyor yarım depo ile şehiriçi 350 km civarı yapıyorum şehir dışı da 6.5 ile 8 arasında hızınıza klima durumu kullanıma göre değişebiliyor

• bilgi için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.