Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1543. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.776
Cevap
419
Favori
3.763.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15411542154315441545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

quote:

Orijinalden alıntı: patoege

iyi akşamlar herkese; arkadaşlar ben de tiguan almayı düşünüyorum 2014 bitmeden.2014 tiguan r-line düşünüyorum ama türkiyedeki fiyatı ne kadar ve neden vw türkiye internet sitesinde tiguanın r line modeli gözükmüyo anlamış değilim.bilgi sahibi olan vamı bu konuda???

Türkiye'de satılmadığı için fiyat listesine de koymuyorlar. Özel istekle bir ihtimal getirebilirler. Bu durumda 4-5 aylık bekleme süresini göze almak gerekir. Fiyatı da ancak bayiye gidip "getirebiliriz" derlerse konuşarak yüz yüze belli olur.

anladım bilgi için çok teşekkürler :)

• 1.6 TDI TIGUAN
    1.6 TDI CONFOTRLİNE PASSAT 97000 tl ile satışa başlıyor. Yani gelecek 1.6 SPORT STYLE tdi tiguan 100000 tl civarında olacak. 1.6 TDI TRENDLİNE 87000 TL manuel 1.6 TDI DSG TRENDLİNE ise 12000 tl fazla olacakmış.Kesin olmamakla beraber tiguan fiyatları az çok belli olmakta.
  • seagleye S kullanıcısına yanıt
    Bugün VW servisine gittim.Zenec 2011D modeli için 5200 tl fiyat verdiler.Bana müthiş abartılı geldi bu fiyat.Daha sonra sadece bluetooth kitinin maliyetini sordum.Kufatec FisconPlus modeli için 1800 tl montaj dahil.Dışarıda 800 tl civarında alacağınız bir kit için çok fazla geldi bana.Ben dışarıdan temin edersem bu kiti montaj yaparmısınız diye sordum ve olumsuz yanıt aldım.Üstelik servis dışında yapılırsa herhangi bir elektrik arızasında garantiden yararlanamayacağımı belirttiler.Yani servis bizi çok seviyor ve bizi mutlaka kendisi öpmek istiyor.Kısacası kararsız kaldım,ne yapacağımı bilmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulo63 -- 21 Ekim 2014; 0:55:39 >
  • msnbirisi M kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar 2015 yılında yeni kasa tiguan yok makyajlı kasayamı tdi motor ve otamatik şanzıman koyuyorlar. yeni kasa tiguanlar 2016 ocak veya temmuzda türkiyede olur. bu durumda doğmamış çocuğa don biçiyorsunuz.
  • bulo63 kullanıcısına yanıt
    nasıl 5200 tl fiyat veriyorlar ki. aşağıdaki linkte fiyat sürekli 4000tl civarında seyrediyor. işçilik bedeli eklenecektir dediği bu ürünün işçiliği için 1200 tl mi istiyorlar yani.

https://binekarac.vw.com.tr/parca-detay.aspx?model=Yeni%20Tiguan&categoryname=Bluetooth%20-%20Radyo%20-%20Navigasyon&itemname=Radyo%20-%20Navigasyon&subitemname=Zenec%20Multimedya%20Sistemi

• caadas14 C kullanıcısına yanıt
    Maalesef durum böyle.Temiz ikinci elini alayım dedim ama servisin uyarısı beni düşündürdü.Tiguanımı Mart ayında aldım.7 ay önce aldığım aracımın garantisini bozmak istemem.Fiyatlar da böyle olunca çok kararsız bir duruma girdim.Tavsiyesi olan arkadaşlar var mı?5200 tl verip Zenec almayı düşünmüyorum.Navigasyona yılda 3-5 kez ihtiyaç duyuyorum ve şu ana kadar telefonumdaki navigasyonu kullandım ve yeterli geliyor.Bluetooth öncelikli ve olması gereken bir özellik benim için.
  • exclusive man E kullanıcısına yanıt
    Selamlar, aynı lastiği ben de arkadaşımın arabasında gördüm. (2014 model) 17" olmasına rağmen lastik genişliği 215mm sanıyorum tam ölçüleri de 215/50R17
    Kaldı ki Primacy 3 binek araç lastiği :/ 2012 araçlarda 17"ler 235mm idi ve 4x4 lastikleri mevcuttu.
    Merhabalar,

Linklerdeki lastikler 235/65R17, eğer yanılmıyor isem 235/55R17 ebatında lastik bakmanız gerekir. Tekrar kontrol etmenizde fayda olabilir.
    Ben geçen kış TOYO Open Country moden kış lastiği aldım 235/55R17 ebatlarında Japon malı idi ve tanesi KDV dahil 300 TL. Oldukça memnunum araştırıp bulabilirseniz daha iyi bir lastiğe daha uygun fiyata geçebilirsiniz.
  • LegendizmiR kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, 2012 model aracıma 60bin bakımını geçen hafta yaptırdım. Standart filtre ve sıvı değişimleri dışında bujiler değişti ve yaklaşık 200 TL 'lik ekstra maliyeti oldu. (toplam bakım 660 TL Bursa Doğuş Oto)
    Şimdi sadece bujileri değiştirtip, 75binde standart bakıma sokabilirsiniz belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulo63

Maalesef durum böyle.Temiz ikinci elini alayım dedim ama servisin uyarısı beni düşündürdü.Tiguanımı Mart ayında aldım.7 ay önce aldığım aracımın garantisini bozmak istemem.Fiyatlar da böyle olunca çok kararsız bir duruma girdim.Tavsiyesi olan arkadaşlar var mı?5200 tl verip Zenec almayı düşünmüyorum.Navigasyona yılda 3-5 kez ihtiyaç duyuyorum ve şu ana kadar telefonumdaki navigasyonu kullandım ve yeterli geliyor.Bluetooth öncelikli ve olması gereken bir özellik benim için.

http://www.tchibo.com.tr/arac-telefon-kiti-p400052764.html ürününü kullanıyorum. Çok ta memnunum. İncelemenizi öneririm. Gelen mesajları otomatik olarak sesli okuması bile var. Boşuna 1000 liraya yakın para vermeyin.

• romerpils R kullanıcısına yanıt
    evet ben yanlış hatırlamışım linkleri paylaştığımın ertesi günü lastiklere baktığımda hatamı farkettim.
    söylediğiniz lastiği araştıracağım. teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msnbirisi

1.6 TDI TIGUAN
    1.6 TDI CONFOTRLİNE PASSAT 97000 tl ile satışa başlıyor. Yani gelecek 1.6 SPORT STYLE tdi tiguan 100000 tl civarında olacak. 1.6 TDI TRENDLİNE 87000 TL manuel 1.6 TDI DSG TRENDLİNE ise 12000 tl fazla olacakmış.Kesin olmamakla beraber tiguan fiyatları az çok belli olmakta.

Bence verdiğiniz fiyatların üzerine tamamında 7000-10000 tl koymalısınız. 87k ya dizel Tiguan almak mümkün olmaz.
  • Tiguan'da Xenon far uzun yolculukta geceleri çok sıkıntı çıkardı. Önümü göremiyorum resmen. Kendim yükseltebiliyor muyum yoksa servise mi gitmem gerekiyor?
  • bulo63 kullanıcısına yanıt
    ben de geçen hafta zenec ze nc2011d yi servis dışında taktırdım ancak garantisiyle ilgili bir sorun oluşabileceğini sanmıyorum.
    sonuçta vw aracınızın teybini beğenmiyorsanız sadece benden ve benim önerebileceğim seçenekleri taktırabilirsiniz gibisinden sınırlama yapamaz gibi geliyor.
    umarım garantiyi etkileyen bir durum yoktur çünkü benim arabam da 2014 mayıs çıkışlı. bu konuyu araştıracağım.
  • romerpils R kullanıcısına yanıt
    Merhabalar , bakım ücretleri standart sanırım ,bende izmirde vosmer e sorduğumda aynı fiyatı verdi 60000 km bakımı için ve benden önceki sahibinin düzensiz yaptırdığı bakım yüzünden daha da karmaşıklaşmaması için 75000 km de götüreyim diye düşündüm.Aslında HIGHWAY MOUSE arkadaşımızın dediği gibi de yapabilrim .Tavsiyeniz için çok teşekkürler.Kazasız belasız güzel yolculuklar.........

Edit : Az önce servis ile görüştüm düzensizliği aktardım sorun yok denildi 75000 km getirebilirsiniz dediler.Start stop içinde p.tesiye randevu aldım.

Hayırlısı Bakalım..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegendizmiR -- 21 Ekim 2014; 16:08:17 >
    Serviste görevli arkadaş bana en küçük bir elektrik arızasının bile garanti dışı kalacağını söyledi servis harici bir montaj gerçekleşmesi halinde.
  • Selam değerli forum sakinleri. Bende 2014 tiguan cup için doğuş kartal dan 93bin ₺ fiyat aldım. Tsi dsg 1.4 160 bg. Sizce fiyatı nasıldır. ?? Uro 2.4 artı %5.5 liste fiyatı indirimi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar zenec 2011d almak isteyen varsa benim aracımda var ve satmayı düşünüyorum.
    İlgilenirseniz ve Pendik e yakınsanız arabaya bağlantısınıda gelirseniz bereber yapabiliriz. Kesme biçme yok direk soketlerden bağlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerbaris -- 21 Ekim 2014; 23:33:48 >
  • pvnrt P kullanıcısına yanıt
    arabayı durdurup kontak çevirili vaziyette yol bilgisayarında ayarlar menüsüne gelin.çok fonksiyonlu göstergeyi seçin.orada yol bilgisayarında olmasını istediğiniz fonksiyonların yanında tick işareti olacaktır.büyük ihtimalle ortalama tüketim kapalıdır ondan dolayı görmüyorsunuz
  • Kenger46 K kullanıcısına yanıt
    79250ye chrome edition aldım.keşke 2 ay daha bekleseymişim.
  • 
Sayfa: önceki 15411542154315441545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.