Şimdi Ara

Tigana niye gitsin??? ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ortalik baya karisdi yine! Teknik direktörü degistirmek Besiktasi yine 2 sene geriye atar. Bir sürü Teknik direktör gitti geldi, degisen birsey yok. Sezon basinda Spor gazeteleri basta ve burdada bircok arkadas Bobo´dan Besiktasa golcü olmaz diye tutturdular... simdi Bordeux´nun 5 Millyon tekilf ettigi yaziliyor... yani Tigananin ektigi Agac Meyve dagitiyor simdi. Bu kadar ön yargi ile nereye vara biliriz? Baska bir antrenör gelecekse ancak Lucescu bizi bu kaosdan kurtara bilir.

Ilginc olan, Tigana defansiv oynattigi halde cok gol yedik... Besiktasin oyuncu yapisi ama tamamen ofansiv Ricardinho ve Delgado ile birlikte. Tigana Besiktasi gereksiz bir sekilde korkak oynatiyor bu bir gercek. Sanki Bolton Wanderers ile 2. Lige düsmemek icin savasiyor. Bu antrenörün kimligi bu. Böyle antrenörler 2. Lige karsi savasan takimlarda basarili oluyorlar. Besiktasa bir takimi Sampiyon yapmasini bilen bir teknik direktör lazim!!! Problem bence yönetimde. Herhangi bir antrenörü bulup Besiktasa getirmisler. Problem burada. Kendimize uygun mu degil mi arastirmadan! Baska dünya Liglerinde Sampiyon olmus bir teknik direktör gerekli Besiktasa!

• yılmaz vural beşiktaş'ı şampiyon yapar
    tüm samimiyetimle yazıyorum
  • valla dogru bencede adam niye gitsin.
    sen hangi akla hizmet oldugu muamma bir sekilde 5 milyon euro koy tazminatına her istedigini yap sana hicbirsey vermesin karsılında bir ton para ver.
    Tigana boyle ciftlik bulmus gidermi ben olsam ben de gitmem...
  • tipi bozuk
  • Sebepleri şunlar ;

- Takım kötü futbol oynuyor, göze hoş gelen oyun yok
    - Takım istikrarsız
    - Takım posizyon bulmakta zorluk çekiyor, bulsa da atamıyor
    - Takımın kalecisi saçma sapan goller yiyor , bazen iyi kurtarışlar yapsa da
    - Takımın elinde sadece lig kalmış , o da liderden 8 puan geride. Türkiye Kupasına devam edebilecek mi bilmiyorum.
    - Takımın başında 1 seneden fazla bulunan Tigana, hala sistemini oturtamadı, Rico'yu saymazsak, tüm transferleri kendisi yaptırdı ama hala doğru düzgün işleyen bir sistemi yok. Ama onun istemediği Rico ancak oynarsa, BJK gol atıp galip gelebiliyor.

O yüzden bu adam gitsin de, kim gelirse gelsin bence, bundan kötü olmaz
  • tigana niye gitmesin?
  • yapma abi adam kaç kere dedi ben fenerliyim diye, 100 tane okul bitirse bjk'yi şampiyon yapamaz....istemem zaten bence garip bir adam,yakışmıyor hal ve tavırları Beşiktaşımıza...
    quote:

Orjinalden alıntı: Eliminator

yılmaz vural beşiktaş'ı şampiyon yapar
  • niye gitsin? bi problem mi var ki?
    quote:

Orjinalden alıntı: subzero_eren

tigana niye gitmesin?
  • Türkiyede birsey moda olmus... bir takimi tutan yazarlar, obür takimi zayiflatmak icin, reyting icin her türlü yalanlara bas vuruyorlar. Hic kimse Objektiv bir sekilde gercekleri yazmiyor. Düzgün bir Analiz yok!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eliminator

yılmaz vural beşiktaş'ı şampiyon yapar

yok artık nurullah sağlam
  • quote:

Orjinalden alıntı: maestro_34

niye gitsin? bi problem mi var ki?
    quote:

Orjinalden alıntı: subzero_eren

tigana niye gitmesin?

evet problem yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.