Şimdi Ara

TIDAL, RTUK tarafından yasaklandı. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
1
Favori
13.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Deezer giriyor bende.

Superonline

edit : şirketler kaybetti diyen arkadaşlar yurt dışı internet camiasının türkiye hakkında ki düşüncelerini okumayı deneyebilir, adamlar g*tüyle gülüyor bizeTIDAL, RTUK tarafından yasaklandı. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DING DING -- 29 Kasım 2020; 16:11:32 >
  • Deezer uygulamadan giriyor. Yasak sadece tidal için olabilir, böyle yasakların kimseye faydası olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında tıpış tıpış lisansı alır yola gelir rahat olun.

• İlgili firmalar sorunu çözüp kullanıcıya geri ödeme yapmalı resimdeki örnekte görüldüğü üzere bu teklifi kabul etsem deezer'da yarın kapanmış olsa hakkımızı nerden arayacaktık 1-2 gün sonra mağdurlarda konu açıp paramızı istiyoruz dese para iadesi yapılcak mı?
    TIDAL, RTUK tarafından yasaklandı.
  • Birincisi , Spotify vergisini öderken neden Deezer ve Tidal hizmet verdiği ülkede güllük gülistanlık şekilde para kazanıyor ?

İkincisi , Tidal dediğin şu Türk kuru getirmeyen firma mı ? :)

Bu ülkede milletten para koparıyorsan bi zahmet vergisini ödeyeceksin Spotify da Youtube da özel kur fiyatlandırmasını ve gerekli vergiyi devlete ödüyor. Ülkeyi kim yönetirse yönetsin bu ülkeden aldığı paranın bir kısmını da ülkeye ödeyecek.

Tekrardan Spotify ve Youtube Music'e karşı sempatim arttı . Helal olsun

• Kusura bakmayın da bu eli ermez fukara ülkenin vatandaşından para kazanacaksa, vergisini de ödeyecek.

• Yasaklarla bir yere varılamaz. Rtükün her boka karışması kabul edilebilir bi şey değil. Bu firmalar vergi veriyorsa zaten, bir de rtük saçmalığı çıkarmak ayıptır.

Bu ülkeden kaçabilen kaçsın arkadaşlar. Bunca rezalete rağmen malum partinin en az yüzde 30 oyu var. Bu zihniyetle yaşanır mı? 20li yaşlardaki arkadaşların hedefi gerçek demokrasilerde yaşamak olmalıdır artık. 32 yaşındayım ümidim kalmadı bu ülkeyle alakalı.

• deezer'a aşırı ayar oluyordum, malum siteye ne zaman girsem reklamı çıkardı, sevindim açıkçası

• bu ülkenin insanlarından para kazanıyorsa bu ülkeye de vergi vermek zorunda bu yüzden yasaklanıyorsa benim için hiç mahsuru yok

• Deezer kullanıyorum, bari parçalarımın listesini alayım.

kur yükseldi deezer fiyatları da yükseldi. Eskiden 7 lira vermezdim şimdi kaç 20 lira falan mı ne olmuş..

lanet olsun böyle işe.

• ozanbey86 kullanıcısına yanıt

Hayır benim anlamadığım an itibariyle deezer TV reklamları da son sürat devam ediyor. (30.11.2020 00:15) Kapatılan platformun reklamı neden devam eder ki?

• @celonfix galiba beni engellemiş. Kendisine bir iyilik yapıp ödeme kanallarının da pratikte kapatılamadigini ve kütür kütür türk kredi kartım ile paypal kullandığımı, paypal kullanabildiğim sürece de paypal ile ödeme kabul eden herkese ödeme yapabileceğimi anlatacaktım. Elden ele kendisine bu bilgiyi ulaştırırsanız, ödeme engeli olsa bile nasıl ve ne yöntemlerle aşabileceğini kendisine anlatabilirim.

Beni engelledi ise niye engelledi bilmiyorum. şeker gibi adamım aslen. yazdığım bir iki şeyden tüyünüz tersine dönüp engelledi iseniz, bir yandan çok faydalı bilgilerden mahrum kaldığınızı da unutmayınız. Su forumda kendin yap projeleri, çakal çukal üçüncü dünya ülkesi kıskaçlarından kurtulma, ödeme yöntemleri, VPN ve benzeri konularda ara ara faydalı bilgiler veren nadir insanlardanım yani.

Tidal'ın kapatıldığını da anlamadım. Şu anda daha yeni raspberry bazlı, cift dac ile çift bölgeli müzik serverımın kurulumunu yeni bitirdim. Denemeleri tidal ve Spotify ile yaptım. Ağa kurulu bir VPN raspberry'si büyük rahatlık. Bütün ağım Bulgaristan'da şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyin-ZST -- 30 Kasım 2020; 1:16:40 >

• Bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterirmiş. Bu da onlardan biri işte.

Bu ülkede iş yapıyorsan lisansını alacaksın.

Hadi kalkıp gidelim ABD'de bankacılık yapalım. Ama lisans almayalım ha. Yaptırırlar mı? ABD değil sadece herhangi bir ülke yaptırır mı?

Doğruya yanlışla örnek verilmez. Yanlışa doğru ile örnek verilir.

Muhalif olmak her şeye muhalefet etmek değildir. Bu partizanlıktır, geri kafalılıktır. İleri değil geri götürür. Zaten Akp iktadarı döneminde fikir ve hürriyet alanında, adalet ve hukuk alanında, basın özgürlüğü ve kişisel özgürlükler alanında gibi bir sürü konuda gidebileceğimiz kadar geri gittik. Mantıklı ve doğru yaptığı 3 5 şeye de sırf popülizm için itiraz etmek Akpli olmakla eşittir.

İstanbul sözleşmesini de Akp imzaladı. Hemen protestolara başlayalım. Akp yaptıysa karşı çıkmamız lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterirmiş. Bu da onlardan biri işte.

Bu ülkede iş yapıyorsan lisansını alacaksın.

Hadi kalkıp gidelim ABD'de bankacılık yapalım. Ama lisans almayalım ha. Yaptırırlar mı? ABD değil sadece herhangi bir ülke yaptırır mı?

Doğruya yanlışla örnek verilmez. Yanlışa doğru ile örnek verilir.

Muhalif olmak her şeye muhalefet etmek değildir. Bu partizanlıktır, geri kafalılıktır. İleri değil geri götürür. Zaten Akp iktadarı döneminde fikir ve hürriyet alanında, adalet ve hukuk alanında, basın özgürlüğü ve kişisel özgürlükler alanında gibi bir sürü konuda gidebileceğimiz kadar geri gittik. Mantıklı ve doğru yaptığı 3 5 şeye de sırf popülizm için itiraz etmek Akpli olmakla eşittir.

İstanbul sözleşmesini de Akp imzaladı. Hemen protestolara başlayalım. Akp yaptıysa karşı çıkmamız lazım.

bunun cidden tek olayı lisans mı zannediyorsun? böyle iyi yürekli muhaliflere de bayılıyorum. sansür uygulatabilmek için karşısında yasal bir merci istiyor rtük resmen. lisans cukkası olayın sadece %25'i. geri kalan %75'i bu platformları avuçlarının içine almak, beğenmedikleri içeriklerden ceza kesebilmek, içerik kaldırtabilmek, sansür uygulamak. olay bundan ibaret.

kusura bakmayın ama şirketlere bu müdahaleyi yapan dünya'da zaten sayılı ülke var. iran, arabistan, mısır, kuzey kore, pakistan vs...

• Malum partili arkadaşlar bu platformlarin sanki şu güne değin vergi ödemediğini sanıyor, bu kadar fındık akıllı olunamaz...
  • Huseyin-ZST kullanıcısına yanıt
    Ben duymak isterim hocam o bilgileri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.