Şimdi Ara

Tidal hifi 4 ay 1,99tl (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
24
Favori
24.174
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: On7Lee

Bilgisayardan da dinleyebilirsiniz
    Hocam ama telefondan açtığımda aynı müziği bilgisayarda kontrol edemiyorum.
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın, anlatmak istediğinizi yanlış anlamışım,denedim şimdi,dediğiniz gibi o sistem tidalde çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: On7Lee

Kusura bakmayın, anlatmak istediğinizi yanlış anlamışım,denedim şimdi,dediğiniz gibi o sistem tidalde çalışmıyor.
    Anladım teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Hocam bu bir uygulama mı yani ne amaçla kullanılıyor

Alıntıları Göster
    spotify gibi hocam
  • 1 liralık preminium olandan almıştım, hifi'ye yükselttim ama bir fark göremeyince tekrar preminiuma düşürmek istiyorum.
    Tidal hifi 4 ay 1,99tl

Ama böyle kaldı. Ayrıca üyeliği düşürdüğüm zaman tekrar 4 aylık olur mu?
  • Teşekkürler eski hesapla oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim çok kaliteli sesi var bilgisayarda focusrite ses kartı ile ve hyperx kulaklıkla güzel bir duyum sağladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeKinG -- 27 Kasım 2019; 16:14:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

1 liralık preminium olandan almıştım, hifi'ye yükselttim ama bir fark göremeyince tekrar preminiuma düşürmek istiyorum.

Ama böyle kaldı. Ayrıca üyeliği düşürdüğüm zaman tekrar 4 aylık olur mu?
    işte bizde onu merak ediyoruz.

işlem bitince bilgilendirirsen seviniriz

• Bu paraya tek şarkı belgi alınır. Deneyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

işte bizde onu merak ediyoruz.

işlem bitince bilgilendirirsen seviniriz

Alıntıları Göster
    1 saattir aynı durumda sanırım geri alınmıyor.
  • Geçen gün beleş 4 ay verdi appten. Ayrıca bershkadan bi şey alınca da 3 ay veriyor. Master için iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.martelo

spotify mı tidal mı ?tecrübeli olan yanıtlayabilir mi
    Yabancı müzikler dinliyorsanız Tidal, Türkçe için Apple Music. Berbat ses kalitesine(!) sahip spotifydan uzak durun.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

spotify gibi hocam

Alıntıları Göster
    Fizy nin premiumu gibi yani aylık ücretli mi
    Uygulamada şarkı kapasitesi çeşit fazla mı

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Deezer'in premiumu gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • spotify'ye göre avantajları neler beyler? aradım taradım pek bi şey bulamadım

birde içerik olarak spotify'den eksik yanı var mı?
    spotify'de bulduğum şarkıyı tidal'da bulamazsam kafayı yerim herhalde

kullandığım kulaklık 205bt jbl-200 liralık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N20 -- 27 Kasım 2019; 21:23:51 >
  • Fırsatı paylaştığınız için teşekkür ederim. Convert sitesini tavsiye için de teşekkürler.
  • beyler pm şarkı önerin
    master quality örnek şarkı varsa paylaşalım bu hoşuma gitti:
    https://app.adjust.com/9elzdjp?engagement_type=fallback_click&deep_link=tidal%3A%2F%2Ftrack%2F86653551&redirect=https%3A%2F%2Ftidal.com%2Fbrowse%2Ftrack%2F86653551%3Frd%3D1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar selam. Ben de almış bulundum.

Telefonum Xiaomi Mi8 ve APTX destekliyor. Kulaklığım Marshall Major 2 Bluetooth ve APTX destekliyor. Bilgisayarım Monster Abra A5 ve bluetooth kartım APTX destekliyor.

Sizce bu üçlüyü 3.5mm kablo ile mi kullanırsam daha iyi kalite alırım yoksa bluetooth ile mi? Bluetooh ile kullanırsam kulaklık anfisi devreye girdiğinden daha yüksek ses alabiliyorum çünkü kulaklığın sürücüleri 85ohm. Telefon veya PC ses kartı zayıf kalıyor sürücülere.

Spotify ile eszamanli olarak dinledim. Spotifyda daha yüksek sese ayarlı. Haliyle tidal e göre yüksek ses veriyor. Açıkçası Spotify de en yüksek kalitede dinliyorum hep ve tidalde de master ile karsilastirdim. Çok ince bir fark olabilir ama çok hissedilecek kadar değil gibi geldi bana.

Bluetooth aptx ile bağlı bu arada kulaklık
    Tidal hifi 4 ay 1,99tl

Edit: başka bir şarkıda farkı hissettim. Tesekkurler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 28 Kasım 2019; 0:43:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

Arkadaşlar selam. Ben de almış bulundum.

Telefonum Xiaomi Mi8 ve APTX destekliyor. Kulaklığım Marshall Major 2 Bluetooth ve APTX destekliyor. Bilgisayarım Monster Abra A5 ve bluetooth kartım APTX destekliyor.

Sizce bu üçlüyü 3.5mm kablo ile mi kullanırsam daha iyi kalite alırım yoksa bluetooth ile mi? Bluetooh ile kullanırsam kulaklık anfisi devreye girdiğinden daha yüksek ses alabiliyorum çünkü kulaklığın sürücüleri 85ohm. Telefon veya PC ses kartı zayıf kalıyor sürücülere.

Spotify ile eszamanli olarak dinledim. Spotifyda daha yüksek sese ayarlı. Haliyle tidal e göre yüksek ses veriyor. Açıkçası Spotify de en yüksek kalitede dinliyorum hep ve tidalde de master ile karsilastirdim. Çok ince bir fark olabilir ama çok hissedilecek kadar değil gibi geldi bana.

Bluetooth aptx ile bağlı bu arada kulaklık

Edit: başka bir şarkıda farkı hissettim. Tesekkurler :)
    elinizdeki ekipmanla farkı anlamanız pek mümkün değil zaten. güzel bir dac + amfi + (hoparlör yada kulaklık) üçlüsü ile fark bariz belli

• Pc de spotify biraz daha iyi geldi mi9t telefonda ise tidal ilginç. Kulaklık razer hammerhead pro v2 ve meizu aptx bluetooth.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.