Şimdi Ara

Tidal hifi 4 ay 1,99tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
24
Favori
24.174
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: skymasterrr

Ben üye olduktan sonra kredi kartı silme yerini menüden bulamadım yardımcı olabilir misiniz?
    kendi sitesinden iptal ediliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deflepard84 -- 25 Kasım 2019; 23:33:58 >
  • deflepard84 kullanıcısına yanıt
    Nerden iptal ettiniz menüden bulamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sanal kredi kartını kaydedip 4 aylık 1,99 TL olan üyeliği başlatsam, 2 gün sonra da kredi kartını silsem oluyor mu?

Bir de yukarıda bir arkadaş normal premium üyelik zaten 1 TL demiş. Onun 4 aylıktan bir farkı var mı?

4 TL olan zaten aylık 1 TL'ye geliyorsa kampanyanın amacı nedir? :)

4 ay sonra kredi kartını ve hesabı kapatmasam premium üyelik için aylık 1 TL mi çekilmeye devam edecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: skymasterrr

Ben üye olduktan sonra kredi kartı silme yerini menüden bulamadım yardımcı olabilir misiniz?
    Kredi kartinizi kaldiramiyorsunuz cok ugrastim bulamadim ya da ben. Sadece subscription kısmından cancel my subscription seçerek abonelik tekrarini kaldirabiliyorsunuz. Anlamsiz bir sacmaliga imza atmislar kredi karti silme opsiyonu koymayarak, bircok insan redditte bu konudan muzdarip.

https://my.tidal.com/login

Ya da en temizi tidal hesabini kaldirtma talebinde bulunmak.
    http://howtodeleteaccount.net/social-media/how-to-delete-tidal-account-solved.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 26 Kasım 2019; 0:20:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arşivi Spotify kadar geniş değil denilen Tidal'da beklediğimin aksine neyi arasam buluyorum. Spotify'da var olan burada da var, şimdilik arşiv olarak beklediğimden iyi çıktı. Arşivi az denilince daha kötü bekliyordum. Bakalım derinlere indikçe ne olacak. Tabi metal dinliyorum genelde, farklı tarzlarda eksikler olabilir. İlk izlenimlerim iyi şimdilik. 4 ay kullanalım bakalım devam edebilirim sonrasında da.

Bunu yazdıktan sonra bir tane denk geldim eksik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 26 Kasım 2019; 0:21:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metalcore, Hardcore, Post Hardcore, Djent vb. tarzlarda da arşiv iyi mi Tidal'de?

• ofamof kullanıcısına yanıt
    O tarzları pek dinlemiyorum hocam. Bence 4 aylık alıp bir kurcalayın, 2 lira bedava.

• A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

yapmanız gereken liste taşıma programları ile spotify listenizi sadece 2 dakika içinde tidal'e taşımak. başka da bir zorluğu yok. aynı spotify'i kullanır gibi devam edeceksiniz. çok benzer arayüzleri var.

Alıntıları Göster
    Program tavsiyeniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ofamof

Arkadaşlar sanal kredi kartını kaydedip 4 aylık 1,99 TL olan üyeliği başlatsam, 2 gün sonra da kredi kartını silsem oluyor mu?

Bir de yukarıda bir arkadaş normal premium üyelik zaten 1 TL demiş. Onun 4 aylıktan bir farkı var mı?

4 TL olan zaten aylık 1 TL'ye geliyorsa kampanyanın amacı nedir? :)

4 ay sonra kredi kartını ve hesabı kapatmasam premium üyelik için aylık 1 TL mi çekilmeye devam edecek?
    Hocam 1,99 tl olan paket hifi olan paket 1 tl olan ise standart paket ayrıca normal de hifi paket aylık 19,99 tl standart ise 9,99 tl
  • herkes eski hesabımda oldu falan diyor ama ben denedim bende olmuyor eski hesabımda. Yeni hesap açmak gerek sanırım.

Tidal hifi 4 ay 1,99tl
  • Kaptım, çok teşekkürler
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim, denemeyi çok istiyordum.
  • Allah razı olsun

• Sagol başkan güzel fırsat

• Benim bildiğim spotify tarzı tüm platformlar 320kbps ses kalitesi ile yayın yapıyor.

Tidal ise Hi Fi kavramı ile 1411kbps wav kalitesinde yani CD kalitesinde yayın yapıyor.

Bunlardan dolayı Tidal iyi bir müzik deneyimi için mantıklı seçenek.

320mp3 1411wav karşılaştırmasını yapmak pek istemiyorum ama iyi bir kulaklık, ses donanımın var ise arada ki farklar ciddi derecede anlaşılıyor. Bu arada bunları algılayabilecek bir kulağının da olması önemli. Herkesin duyma kulağı hz olarak aynı değil.

1000kbps flac ile 1411 wav kalitesi arasında bile aslında fark var, ben şahsen daima wav tercih ediyorum. Bunu verebilen bir ses sistemim, ses kartım ve kulağım var. Bu donanımı kurduğunuzda 320kbps ses ile aslında hiçbir şey dinlemediğinizi fark ediyorsunuz. Demet akalın dinleyenler böyle bir yatırım yapmasınlar ayrıca

• Ben de premium alayım dedim ama bende Premium Standart 0.99 tl çıkıyor. Master kullanabilmek için doğru seçim bu mudur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Ben de premium alayım dedim ama bende Premium Standart 0.99 tl çıkıyor. Master kullanabilmek için doğru seçim bu mudur ?
    master için hifi almalısın. standart üyelikte yüksek kalite kullanamazsın.
  • Airpods pro almıştım bu da iyi oldu, bi deneyelim bakalım, teşekkürler.

• Turkce muzik kutuphane durumu nasildir

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.