Şimdi Ara

TIDAL 5 AY 5 TL [Yeni Üye Olacaklara ve 4 ay üzerine ekleniyor] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
14
Favori
21.709
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üyeliğini iptal ettin mi önceki kampanyadan yararlandıktan sonra? Ben etmedim, acaba bu yüzden mi olmuyor bizde?
  • fastmustaine kullanıcısına yanıt
    Aboneliğini iptal mi etmiştin önceki kampanyayı aldıktan sonra?
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    şimdi aldım onu da almamıştım daha önce, iptal etmedim henüz.

iptal edip denedim aynı bir şey değişmedi

birleştirenler normal mail ile mi aldı yoksa facebook girişi ile falan mı aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 10 Aralık 2019; 21:42:50 >
  • facebook deneyiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tidal hayrına yapıyor heralde bu işi. nasıl para kazanıyorlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify uyeligim varken dayanamadim yapistirdim. 4 ay tidal hifi almistim 5 ay daha ekledim 26.08.2020 oldu. Telefondan facebook aktivasyonu ile ikinci giriste onayladi.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hallettim.

Tidal hesabında kullandığın e-posta ile Facebook'a giriş yap seçeneğini kullan oluyor.
  • gizli sekmeden kampanya linkine girin tekrardan eski üyeliğinizin olduğu mail ile giriş yapın ödeme ekranına geliyor zaten ordan tekrardan ödemeyi yapın geçin ben aile hesabına yükselttim benim üyeliği
  • illa facebook olması gerekiyor galiba
  • 1.99'a kayıt olurken direkt facebook üzerinden kayıt olmuşsanız işlemiyor sanırım. Ben her türlü yolu denedim, olmuyor.
  • Yok abi ne yaptıysam yemedi, sırf bu yüzden 5 yıldır kapalı olan facebook hesabımı bile açtım tekrar ama olmadı. Gizli sekme vs de işe yaramadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hali hazırda üye olanlar nasıl yararlanabiliyor , anlamadım ben hiç bir şey?

bu email zaten var diyip hata veriyor?
  • Nasıl yaptığımı anlatiyim. öncelikle gizli sekmeye gerek yok ve aboneliğimi iptal etmemiştim.

Önce tidale giriş yapıp tidali Facebook'a bağlıyoruz. Daha sonra konudaki linkte giriş yapmamız gereken kısımda Facebook ile giriş yapıyoruz. Bu kadar

• güzel güzel
    TIDAL 5 AY 5 TL [Yeni Üye Olacaklara ve 4 ay üzerine ekleniyor]
  • öncesinde facebook ile devam et demeyip normal üyelik açanlar şanslı. facebook'tan tidal'ı iptal etmek de işe yaramıyor. Payment'ı değiştirip tekrar kart numarası girince de olmuyor. Edecek bişi yok sağlık olsun.
  • Bende aldım konu sahibine teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar facebook hata veriyor Twitterden üye oldum sorun olur mu acaba?
  • 4 ay kampanyası bitti mi peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 aylık üyeliğim vardı, ne yaptıysam olmadı 5 aylık uzatma için.
    Sürekli: you are not eligible for that offer hatası verdi. Uygun değil mişim bu teklif için.
  • Benim gibi üyeliği eskisine ekleyemeyenlere tavsiyem 30 Aralık'a kadar bekleyip o gün yeni bir maille tekrar 5 aylık üyelik almak olacak. Nihayetinde 1 ayı 2 liraya, kalan 5 ayı da 5 liraya kullanmak da hiç fena değil :) Family Plan ile arkadaşlarınızı da mutlu edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.