Şimdi Ara

Tidal 180 gün ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
37
Favori
19.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aşağıdaki linkten yeni üye olanlara 180 gün deneme ücretsiz.

1. premium ( aylık 9.99€) olan seçilmeli
    2. ödeme bilgilerini girdikten sonra hemen iptal edebilirsiniz. Herhangi bir ücret kesilmeden 180 gün sonuna kadar
    kullanabilirsiniz.
    3. Bu linki kullanarak abonelik iptalinin nasıl yapılacağını görebilirsiniz.

Abonelik İptali

Tidal 180 gün ücretsiz deneme

DÜZELTME:::
    DENEYEN ARKADAŞLAR HEP 30 GÜNLÜK ALDI. BEN ALMANYA DAN SIKINTISIZ 180 GÜN ALDIM. BÜYÜK İHTİMALLE ALMANYA DIŞI GİRİŞLERDE 30 GÜN VERİYOR. KUSURA BAKMAYIN

DÜZELTME 2 : fairstars arkadaşın mesajını aynen kopyaliyorum
    . "Vpn ile denedim ancak 30 gün görünüyor maalesef

Düzeltme: vpn ile gizli sekmeden açınca oldu 180 gün
    Teşekkür ederim"

DÜZELTME 3 : pit13 nickli arkadaşın mesajı

180 gün olmasının yolunu buldum. Tidal.com adresine gidiyoruz. En üstteki start free trial sekmesine tıklıyoruz. Yeni üyelik açıp, kredi kartı bilgilerini girip, onaylıyoruz. Ardından uygulamayı indirip giriş yapıyoruz. My collection - ayarlar - profil - subscription tıklıyoruz. Açılan sayfada subscription tıklayıp en altta iptal et diyoruz. 6 ay bedava kullanıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~YuSuFeLiLi~ -- 7 Temmuz 2018; 22:45:28 >

• Yakinda degerlenir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerimizi alalım. Peki var mı bilen kullanan ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hifi özelliği olan abonelikte de 180 gün mü bedava? İkisinde de 30 gün veriyor ücretsiz deneme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hifi olsa süperdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hifi de yok

• ~YuSuFeLiLi~ ~ kullanıcısına yanıt
    30 gün oldu 180 olmadı neyi yanlış yaptım acaba :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aboneliği dün yaptım. 180 gün oldu. Halen devam.ediyor gözümekte linke tıklanınca. Ama neden olmadı sizde anlamadım. Almanya dayım. Onunla ilgili olabilir belki. Almanya dışından olunca IP falan kabul edilmemiştir belki bilemiyorum

• Vpn ile denedim ancak 30 gün görünüyor maalesef

Düzeltme: vpn ile gizli sekmeden açınca oldu 180 gün
    Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairstars -- 20 Mart 2018; 1:45:29 >
  • fairstars kullanıcısına yanıt
    Süper. Sevindim. Hayırlı olsun. Diğer arkadaşlar da bu yöntem le alsın

• quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

30 gün oldu 180 olmadı neyi yanlış yaptım acaba :/

180 gün olmasının yolunu buldum. Tidal.com adresine gidiyoruz. En üstteki start free trial sekmesine tıklıyoruz. Yeni üyelik açıp, kredi kartı bilgilerini girip, onaylıyoruz. Ardından uygulamayı indirip giriş yapıyoruz. My collection - ayarlar - profil - subscription tıklıyoruz. Açılan sayfada subscription tıklayıp en altta iptal et diyoruz. 6 ay bedava kullanıyoruz.

• Sanki sennheiser ile alakalı bir şeydi bu ama hatırlayamadım.
  • yalnız iptal ettim ancak akrt hala hesapta görünüyor sonradan bir şey çıkmaz inşallah.

Thanks for streaming with TIDAL. Your subscription will come to a full stop on 15.09.2018

diyor ama emin olamadım yine de kart sistemde olunca
  • fairstars kullanıcısına yanıt
    Ben paypal ile yaptım. Kredi kartı nı bilemiyorum. Ama abonelik iptal edildi diye mail geldiyse sıkıntı olacağını sanmam

• Ülke geri değişiyormu acaba bilen var mı ?
  • Eyvallah kaptık bunu da

• İcerik yetersizdi en son. Suan nasildir?

• Adamsin

• Aldim kanka eyvallah

• Eski konusu vardı bunun unutulmuş demek, hatırlatayım. Bu şekilde deneme alırsanız 30 günlük ve HiFi siz olur. 90 günlük HiFi li deneme için Sennheiser CapTune uygulamasını yüklemeli ve bu uygulama üzerinden Tidal deneme üyeliği başlatmalısınız. Captune uygulamasını kurduktan sonra açın ve sol üst köşedeki S harfi şeklindeki menü tuşuna tıklayın, açılan menüde sağ üst köşedeki çark simgesine tıklayıp ayarlara girin, ayarlar menüsünde en altta Tıdal yazısına tıklayın, açılan menüde en alttaki Tap To Login yazısına tıklayın ve Sign Up to Tidal'i seçin. Oradan herhangi bir eposta adresi ve sanal krd kartınız ile kayıt olun, merak etmeyin bu kayıt esnasında hiçbir ücret kesilmiyor. Kayıt işleminin hemen sonrasında Tidal uygulaması üzerinden Subscription kısmından ödeme planınızı iptal edebilirsiniz, bu sayede 90 gün sonunda unutursanız falan ücret kesilmesini önlemiş olursunuz. Ama 90 günlük deneme sürenizi de full özellikleriyle sonuna kadar kullanabilirsiniz. Ses kalitesi açık ara en iyi stream müzik uygulaması bence Tidal. Ama Türkçe kaynak zenginliği Apple veya Spotify kadar geniş değil. Yabancı ağırlıklı dinliyorsanız çok memnun kalırsınız. Tabi zevkler kişiden kişiye değişebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 20 Mart 2018; 7:57:44 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.