Şimdi Ara

Tictoc 50 TL hediye kuponu- N11 Kampanyası (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.305
Cevap
93
Favori
206.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baba1993

quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

quote:

Orijinalden alıntı: VatandA.Ş.

quote:

Şu konudan bile ülkenin cehalet durumu ortaya çıkıyor. Kampanyada, üye olmayan 10 kişiye davet gönderip üye yapın deniyor ama millet birbirini arkadaş eklemeye çalışıyor. Halkı böyle olan ülkeden bir başarı beklemek hayalden öteye geçmez.

bunu yazıp asıl kendiniz rezil olmuşsunuz. Davet ederken gönderilen mesajdaki linkde referans kodu bulunmadığından Tictoc'un bunu anlayabilmesi pek mümkün görülmüyor ona dayanarak ekliyor insanlar birbirini.

Cahil, cahil olduğunu bilemeyeceği için üstelemeyeceğim ama yazılanları adam akıllı okuyup idrak edebilseydin davet ettiğin arkadaşın üye olduğunda sana " x artık sayende tictocta" gibisinden mesaj geliyor, referans yok tictoc anlayamaz ne demek?

sen neyin kafasındasın hocam aynı numara ile yüzlerce 5 tllik 10 tllik kod aldı bu forum
    tictoc ya kimseye göndermiyecek yada yapan herkese göndericek

Of ki ne of ben ne diyorum sen ne diyorsun yahu. Ben de aldım o 10 TL'leri bunun bu konuyla ne alakası var. Kampanya üye olmayan 10 kişiyi üye yapma üzerine kurulu diyorum, hesabına 10 arkadaş ekleme üzerine değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tictoc telefon üzerinden mi çalışıyor yoksa numara üzerinden mi ?

aynı telden sim kart değiştirerek işlem yapsam sorun olur mu acaba ?
  • Hesabıma id tanımladım. şuan sadece rehberde kayıtlı olanlar eklenebiliyor.
    var mı aynı durumda olan ?
  • spacenet S kullanıcısına yanıt
    aDAM HAKLI BEYLER DAĞILIN...
  • spacenet S kullanıcısına yanıt
    hicam siz anlamak istemiyorsunuz sanirsam evet aciklamada davet ginderdiginiz kisi kaydolmali yaziyor ama gonderilen davet mesajlarinda kimin kim tarafindan kayit oldugunu anlayabilecek bir referans kodu sistemi bukunmuyir bu yuzden anlamasi mumkun gozukmuyor sistemin. E-mail yollayiota yeni kayit ettirdigim hic kimseyide anlayamadi zaten. Diger arkadaslarin mesajlarida okursaniz deneyen kimseye (x' sizin sayenizde tiktok ta) benzeri mesaj gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VatandA.Ş.

quote:

Şu konudan bile ülkenin cehalet durumu ortaya çıkıyor. Kampanyada, üye olmayan 10 kişiye davet gönderip üye yapın deniyor ama millet birbirini arkadaş eklemeye çalışıyor. Halkı böyle olan ülkeden bir başarı beklemek hayalden öteye geçmez.

bunu yazıp asıl kendiniz rezil olmuşsunuz. Davet ederken gönderilen mesajdaki linkde referans kodu bulunmadığından Tictoc'un bunu anlayabilmesi pek mümkün görülmüyor ona dayanarak ekliyor insanlar birbirini.

Cahil, cahil olduğunu bilemeyeceği için üstelemeyeceğim ama yazılanları adam akıllı okuyup idrak edebilseydin davet ettiğin arkadaşın üye olduğunda sana " x artık sayende tictocta" gibisinden mesaj geliyor, referans yok tictoc anlayamaz ne demek?

sen neyin kafasındasın hocam aynı numara ile yüzlerce 5 tllik 10 tllik kod aldı bu forum
    tictoc ya kimseye göndermiyecek yada yapan herkese göndericek

Of ki ne of ben ne diyorum sen ne diyorsun yahu. Ben de aldım o 10 TL'leri bunun bu konuyla ne alakası var. Kampanya üye olmayan 10 kişiyi üye yapma üzerine kurulu diyorum, hesabına 10 arkadaş ekleme üzerine değil.

aDAM HAKLI BEYLER DAĞILIN...

• Üye olanların onayı geliyor cep telefonuna.boşuna mail falan uğraşmayın.ADam gibi 10 kişi bulup üye yapmaya çalışın.ben yaptım.yarın bakacaz kupon gelecek mi.
  • 6 kişi refimle kaydoldu hiç mesaj gekdiği yok

• muratsahin2003 kullanıcısına yanıt
    Haklısın bende öyle düşünüyorum. Sonuçta karşı taraf üye olmuş ve id numarasını almış, bizim onu eklememiz yeni bir kullanıcı kaydı olarak sayılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratsol

Üye olanların onayı geliyor cep telefonuna.boşuna mail falan uğraşmayın.ADam gibi 10 kişi bulup üye yapmaya çalışın.ben yaptım.yarın bakacaz kupon gelecek mi.

Bana gelmiyor ya bizzat elimle yaptım 2 tanesini tel ne senin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

Üye olanların onayı geliyor cep telefonuna.boşuna mail falan uğraşmayın.ADam gibi 10 kişi bulup üye yapmaya çalışın.ben yaptım.yarın bakacaz kupon gelecek mi.

bende yaptım hocam banada gelmedi

quote:

cevap imzada var hocam

• Tictoctan geliyor arkadaş eklediniz diye.arkadaş ekledikten yarım saat bir saat sonra geliyor onay mesajı tictoc a
  • Alt limit var mı alt limit?

• quote:

quote:

quote:

cevap imzada var hocam

Bendede aynısı var. Bana onay mesajı gelmiyor. Kullandığın oparatör ne peki. Belkide onunla ilgilidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Redesus

Alt limit var mı alt limit?

500
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knoxville

quote:

Orijinalden alıntı: Redesus

Alt limit var mı alt limit?

500

alt limit yok. direk hediye ceki

• Anladığım kadarıyla sistem sadece cep telefonu numaralarıyla yapılan davetlerde geçerli, öbür türlü uygulamanın bizi takip etmesi imkansız. E-posta ile davet dediğimde Gmail uygulamasına yönlendiriyor, bunun takibini yapamaz sistem.
  • 150 tane yeni arkadaşım var su an sistem nasıl takibini yapacak merak ediyorum

• 8 kişiyi yeni üye yaptim ancak daha bir kişi için mesaj geldi tictoctan
    Bilmem kimi üye yaptiniz 1 bilmem ne puani kazandiniz falan fıstık diğerleri için neden gelmedi acaba her ysptigina gelen varmi

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.