Şimdi Ara

Ticari Aracı Sonradan Hususi Olarak İşletme(Doblo İçerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar doblo tarzı bir araç almayı planlıyorum ama her sene vize olayı ile hız limitleri beni caydırıyor.
    Ruhsatta kamyonet olarak geçiyor bunu otomobil olarak tescil ettirebilir miyiz ettirirsek ne kadar maliyeti olur.
    Önceden proje falan bir şekilde yapılıyormuş ama sonradan bunun önüne geçilmiş diye bir duyum aldım.

• PIERzig kullanıcısına yanıt
    2006 dan beri ticariler otomobile cevrilemiyor maalesef. otomobil ruhsatli olan modelleri var ama piyasada, ilk ruhsat aldiklarinda ona gore dizayn edilip onay almislar. dikkat edilmesi gereken ibare budur, hususi yazanlar da kamyonettir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PIERzig

Arkadaşlar doblo tarzı bir araç almayı planlıyorum ama her sene vize olayı ile hız limitleri beni caydırıyor.
    Ruhsatta kamyonet olarak geçiyor bunu otomobil olarak tescil ettirebilir miyiz ettirirsek ne kadar maliyeti olur.
    Önceden proje falan bir şekilde yapılıyormuş ama sonradan bunun önüne geçilmiş diye bir duyum aldım.

Yaptıramazsın
  • doblo panorama al
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutsak_4772

doblo panorama al

İşte aradığım cevap teşekkürler bir de biraz daha model yılı düşük lanlar olsaymış :)
  • kaç model arıyorsunuz ve bütçeniz ne kadar 01-02 modellerde vardı yanılmıyorsam

Edit: Örnek İlan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakur72 -- 23 Haziran 2014; 14:08:36 >
  • Bunlarda ortası yok çünkü bir dönem neredeyse kimse otomobil olanlarını almadı. Ya eski model almak gerekiyor (2003 öncesi falan sanırım), onlarda otomobil geçen çok ya da yeni model denirse en ucuzu fiorino panorama. Eski ama kaliteli olsun denirse de mercedes vianolarda otomobil olanlar vardı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.