Şimdi Ara

Tic Watch Pro nasıldır ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ticwatc c2 diye bir model çıkmış 200$ gibi bir fiyatı var ama amazonda satışta değil daha. Özellikler neredeyse ticwatch pro ile aynı gibi, daka klasik bir formu var. Karşılaştırma yapabilecek olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam naladığım kadrıyla Fossil Q Gen 4 aldınız. Şarjı ne kadar gidiyor acaba? GPS kapalı olarak tabi...
  • Sanırım bu hafta artık karar verip alacağım :)

Ticwatch pro'ya yine amazon 30$ kupon veriyor ama TicWatch C2 daha çok ilgimi çekti. Fossil Q 4.nesil ile arasındayım. Fossil'in tasarımı daha cazip ama incelemeye devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Sanırım bu hafta artık karar verip alacağım :)

Ticwatch pro'ya yine amazon 30$ kupon veriyor ama TicWatch C2 daha çok ilgimi çekti. Fossil Q 4.nesil ile arasındayım. Fossil'in tasarımı daha cazip ama incelemeye devam.
    bende çok düşündüm hocam en sonunda fossil q4 aldım. tek kelime ile böyle bir saat yok. baktıkça hasta oluyorum. Normalde kol saatlerini çok severim bu saat hem normal bir saat olarak şık hemde akıllı. arada kaldı iseniz fossil tavsiye derim ama q4 olmalı.

tek sorunu şarj :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: englishman22

bende çok düşündüm hocam en sonunda fossil q4 aldım. tek kelime ile böyle bir saat yok. baktıkça hasta oluyorum. Normalde kol saatlerini çok severim bu saat hem normal bir saat olarak şık hemde akıllı. arada kaldı iseniz fossil tavsiye derim ama q4 olmalı.

tek sorunu şarj :(

Alıntıları Göster
    Q3 nasıl?

• q3 kullanmadım o yüzden birşey söyeleyemeyeceğim ancak q4ten eski bir model olduğu için tavsiye etmiyorum üstelik ekranı küçük 4e göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Saat az önce geldi

Google Wear OS 2.2 ye güncelledi kendini

Türkçe arayüz var zaten.

İlk intiba çok beğendim. Google fit sorunsuz

Az önce ilk görüşmemi, aramamı da yaptım saatten sorunsuz. En büyük özelliği saf Wear OS desteği ve çift katmanlı saat arayüzü diye biliyorum.

Kullandıkça yazarım.

Amazon.com dan bu saat gönderiliyor Türkiye'ye ki geldi 1 haftada.

Binlerce saat arayüzü var zaten biliyorsunuz

Apple Watch daki eski dost Micky i yükledim.

Hayirli olsun saatiniz. Geecekten guzel ve almayi dusundugum bir saat. 2 ayi gecmis kullanim sureniz pil surelerini merak ediyorum ben. Kac gunde bir sarj ediyorsunuz Biraz bilgi verebilirseniz sevinirim.

• Mehmetcan1985 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Tüm özellikleri açık iken 2-2,5 Gün ortalama... ( Kolu çevirince ekran açılsın kısmı kapalı)
    Essential mode da iken 1 Ayı buluyormuş ama tüm interaktif özellikleri kapalı oluyor bu mode da...
  • Ticwatch e almayı düşüyorumda garanti işi kafamı bozuyor. Birkaç kişide ekranda yanık olduğunu gördüm. Böyle bir sorun olsa resmen para çöpe gidecek.

• ocean72 kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun. Bir kaç sorum olacak müsadenizle.

1) Hiç antrenman yaptınız mı? Dışarıda koştunuz mu? GPS, Kalp ölçme başarımı nasıl acaba?
    2) Whatsapp'dan gelen bildirimlere TÜRKÇE ve SESLİ olarak yanıt verebiliyor muyuz?
    3) Saatin en beğenmediğiniz yönü nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savior Fenix

Ticwatch e almayı düşüyorumda garanti işi kafamı bozuyor. Birkaç kişide ekranda yanık olduğunu gördüm. Böyle bir sorun olsa resmen para çöpe gidecek.
    Şarjı çok kısa gittiği için önermiyorum. Ayrıca saat üzerinden telefonla görüşürken ses çok zor duyuluyor. Macera aramadan gear s3 e odaklanmanızı tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldier. -- 12 Mart 2019; 18:9:8 >
  • Siyah olanını bugün amazondan sipariş verdim. 50usd indirim olayı yeniden başlamış sanırım. 257 usd gümrük dahil bana maliyeti.
    Siparişi verdikten sonra bir kaç olumsuz yoruma rastladım.. saatin açılmadığından yada pilin şarj tutmadığından yakınanlar olmuş.. sanırım şarj olayında 5v 1 amper dışında bir adaptör kullanmamak gerekli. Sizin önereceğiniz ve dikkat edilmesi gereken başka noktalar var mı?
    Saat gelince yorumlarımı yazacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkprince

Siyah olanını bugün amazondan sipariş verdim. 50usd indirim olayı yeniden başlamış sanırım. 257 usd gümrük dahil bana maliyeti.
    Siparişi verdikten sonra bir kaç olumsuz yoruma rastladım.. saatin açılmadığından yada pilin şarj tutmadığından yakınanlar olmuş.. sanırım şarj olayında 5v 1 amper dışında bir adaptör kullanmamak gerekli. Sizin önereceğiniz ve dikkat edilmesi gereken başka noktalar var mı?
    Saat gelince yorumlarımı yazacağım.

kullaniyor musunuz saati?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.