Şimdi Ara

THY TEKNİK TEKNİSYEN SINAVI 13 MART 2016 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
5.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mülakatlar 21 Nisanda son bulacakti. 25 Nisan - 30 Nisan arasında geri dönüş yapılacağı söylendi bugün herhangi bir geri dönüş alan oldu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nereden başvuru yaptınız?
  • Başvuru ve sinav martta oldu , Nisanda mülakat oldu. Son haftada olumlu geçenlere geri dönüş yapacaklardı , bekliyoruz.

• Kendisine yada arkadasina dönüş olan oldumu?

• EM lisesi mezun arkadaşım girdi THY Teknik de çalışıyor şuan. Ne yazık ki Fena bir torpil dönüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MAYISIN İLK HAFTASI KABUL EDİLENLERE DÖNÜŞ OLACAGI SÖYLENDİ AMA HENÜZ DÖNÜŞ YOK, BEKLİYORUZ.
  • THY nin kabiniçi programına basvurduk fakat cevap gelmedi bu diğer yeni açılan programa da başvurmak istiyorum sizce bir sorun olurmu ?

• Bende kararsiz kaldim diğer ilana başvurup başvurmamak arasında ama basvurdum acikcasi.

Aşağıdaki fb sayfasi Thy'nin Resmi sayfasi ben bir mesaj yolladim. İsterseniz sizde yazabilirsiniz.

https://facebook.com/THYTeknik/

• quote:

Orijinalden alıntı: LoRdOfWeB

Bende kararsiz kaldim diğer ilana başvurup başvurmamak arasında ama basvurdum acikcasi.

Aşağıdaki fb sayfasi Thy'nin Resmi sayfasi ben bir mesaj yolladim. İsterseniz sizde yazabilirsiniz.

https://facebook.com/THYTeknik/

Ya şimdi kabul edilirsek ozman sıkıntı çıkabilir. Size cevap verirlerse onu burda paylaşırsanız sevinirm. Saolun
  • ilvan_01 kullanıcısına yanıt
    Hayır ben sadece bir mulakata girdigimizi bu hafta sonuclanacagini ama bi haber gelmediğini sordum yeni ilan acilmis acaba ortak bir alim mi olacak diye sordum.

• Donus olursa bilgi verirmisin kardesim bende merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: LoRdOfWeB

Hayır ben sadece bir mulakata girdigimizi bu hafta sonuclanacagini ama bi haber gelmediğini sordum yeni ilan acilmis acaba ortak bir alim mi olacak diye sordum.

Anladım bu hafta içinde açıklanır bizimkiler bence.
  • Arkadaşlar geri dönüş alan yok galiba ya da hepimizin mulakati kotu geçti galiba :)
    02165859800 THY Teknik numarası ama ulasamadim yetkili birilerine.

• Dönüş hâlâ yapilmadi Beklemeye devam..

• 3 ay bekleyenler var sabır edelim elbet bir gün açıklanır :)
  • arkadaşlar haber normalde nısan sonuydu mayısda egıtım baslıyodu hala haber yok yenı ılan acmıslar belkıde bızım ılandakılerde bı sıkıntı oldu
  • piccatto P kullanıcısına yanıt
    o ilan kompanentci ilanı,bizimki kabiniçi

sıkıntı oldugunu sanmıyorum en kötü ihtimal kompanentcilerle beraber eğitime başlanır.
  • yüreklere su serptın kardesım eyvallah
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Komponent ile kabinici bakim elemani arasında ki fark nedir ki , ikisi de ayni ilan değil mi ayni isi yapmiyolar mi ? Benim görebildiğim tek fark komponent ilanina sadece Myo mezunları basvurabiliyor ve kursiyerlerin %50 alinacak diyor.

• Arkadaşlar THY insan kaynaklarına ulastim , mulakatlarin 25 Nisanda bittiğini henüz değerlendirme yapamadiklarini söylediler daha kimseye geri dönüş yapilmamis. Mulakatinin kotu geçtiğini düşünen varsa yeni acilan ilanada basvurabilirmis bir problem olmazmis. 1-2 hafta daha bekleyeceksiniz dendi. Mesaj geliyormuş aramiyolarmis.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.