Şimdi Ara

THY iç hat biletleri 7 Aralık'a kadar 55 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
963
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk Hava Yolları 7 Aralık'a kadar internetten iç hat bileti alacak yolculara 1 Nisan - 27 Ekim arasındaki yolculukları 55 TL'ye gelecek. Kısacası bileti şimdi aldığınızda 55 TL'ye gelecek ve 1 Nisan - 27 Ekim arasında istediğiniz zaman uçabileceksiniz.

Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulas1907 -- 5 Aralık 2014; 13:34:14 >

• 50 mi 55 mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

50 mi 55 mi?

Düzelttim. 55

• Sıcak falan değil, çoğu sitede THY ekonomi kısmında gidiş-dönüş 100-110 lira arasına bilet bulunabiliyor. İstediğiniz tarihlerde, 4-5 ay sonrasına da değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciginix -- 5 Aralık 2014; 13:38:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

Sıcak falan değil, çoğu sitede THY ekonomi kısmında gidiş-dönüş 100-110 lira arasına bilet bulunabiliyor. İstediğiniz tarihlerde, 4-5 ay sonrasına da değil.

Ornek site verebilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan_koyun

quote:

Sıcak falan değil, çoğu sitede THY ekonomi kısmında gidiş-dönüş 100-110 lira arasına bilet bulunabiliyor. İstediğiniz tarihlerde, 4-5 ay sonrasına da değil.

Skyscanner güzeldir, hem de güvenilir.

Örnek gidiş-dönüş bileti;

• Ciginix kullanıcısına yanıt
    Ben ISTANBUL ATATURK - ANKARA ESENBOGA arası faydalandım en ucuz bilet 99 TL. Bu kampanya ile gidiş dönüş 110 TLye geldi. Sabiha Gökçen'e zaten biletler ucuz.
  • Aynen, Atatürk'e aynı günler uçuş 20 TL fark ettiriyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serkan_koyun

quote:

Skyscanner güzeldir, hem de güvenilir.

Örnek gidiş-dönüş bileti;

Ben ozellikle belirli siteler indiirm yapıyor gibi algıladım yazdığınız. Zaten thy nin sitesine girince de o fiyatı veriyor.

THY iç hat biletleri 7 Aralık'a kadar 55 TL THY iç hat biletleri 7 Aralık'a kadar 55 TL

• Skyscanner sitesinden bende haziran ayi için 111 liraya buldum git gel kişi basi adana İstanbul atatürk icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GokhanAtas -- 5 Aralık 2014; 15:23:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.