Şimdi Ara

THY'den Beşiktaş'a özel uçak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> THY'den Beşiktaş'a özel uçak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    252 Mesaj
    Sanıyorlar ki biz Fikret Orman düşmanıyız hayır kardeşim güzel bir iş yapınca ilk ben tebrik ederim kimseye de hakkını yedirmem.Çok mantıklı bir çalışma olmuş galiba Anadolu Jet olarak uçak alt firmadan çıkmış ama olsun sonuçta özel uçakla gitmek gibi olacak.Üstelik herkes bunu görecek bence marka değeri açısından çok önemli bir adım.

|
    |

• Muthis bi olay Ucakta takim logosu vs boyanmis orengi var midir bilmiyorum spor tarihinde.

Dusunseniza aga Besiktas taki yabanci oyuncular fln bile vaybe klubun yaptigi islere bakdiyodur.

Cok karizma bi olay ins napoliden 5 yiyip gelmeyiz de karizma yerle bir olmaz yanliz.

• Yarbay
    3675 Mesaj
    Muthis bi olay Ucakta takim logosu vs boyanmis orengi var midir bilmiyorum spor tarihinde.

Dusunseniza aga Besiktas taki yabanci oyuncular fln bile vaybe klubun yaptigi islere bakdiyodur.

Cok karizma bi olay ins napoliden 5 yiyip gelmeyiz de karizma yerle bir olmaz yanliz.
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Binbaşı
    1180 Mesaj
    [07 Mart 2020 23:54:54 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Sürüyle ornegi var hocam en son zaten biz yapmistik 2 tane ozel jetimiz var logolu boyali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    inonu88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"
  • Yarbay
    6931 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Muthis bi olay Ucakta takim logosu vs boyanmis orengi var midir bilmiyorum spor tarihinde.

Avrupa'daki büyük kulüplerin var. Türkiye'de ise sanırım THY tek bize tahsis etti. Fenerinki Borajet diye bir firma, gs'ninkini hatırlamıyorum.
    |
    |
    Müthiş bir reklam. Beşiktaş'ımız için hayırlı olsun.

|
    |

öncelikle uçak güzel olmuş

ben Galatasaray'a özel uçak tasarlanıyor diye bir haber okumuştum, bu o uçak mı bilemiyorum. montaj mı değil mi onu da bilmiyorum, hatırladığım kadarıyla doğru olması gerekiyor.
    zaten dünya da özel tasarımlı uçağı olan onlarca kulüp var

gerçek işini kolaylaştırır

düşenin dostu ol

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    15 Not
    Rezalet bjk lı olarak kınıyorum anadolujetin döküntü yeni jenarasyon olmayan 737 sini tahsis etmek ne demek kendi bünyendeki 737 next generation dediğimiz yeni gallery iç dizayn 737 vermek varken bide böyle bir şeyi kabullenmek çok yersiz anladığım aldığım istihbarat neticesinden anadolujetin yurtdışı uçuşlara başlayacağını vede bunun bir pr yani pazarlama aktivasyonu olduğunu düşünüyorum bjk üzerinden

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: muskeder

quote:

öncelikle uçak güzel olmuş

ben Galatasaray'a özel uçak tasarlanıyor diye bir haber okumuştum, bu o uçak mı bilemiyorum. montaj mı değil mi onu da bilmiyorum, hatırladığım kadarıyla doğru olması gerekiyor.
    zaten dünya da özel tasarımlı uçağı olan onlarca kulüp var

Dogrudur ztn iddia etmedim ben dikkat etmedim boyle biseye.
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun

• Yarbay
    11931 Mesaj
    İşte bunlar hep VİZYON...

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Zekanın gerçek göstergesi bilgi değil hayal gücüdür. İnsanlık umudunu yitirmedikçe ve hayal ettikçe başaramayacağı hiçbir şey yoktur."
    System.out.print("Beşiktaş JK");
  • Yarbay
    6766 Mesaj
    BoraJEt e benzemez tabi :)
    |
    |
    2342 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nike

İşte bunlar hep VİZYON...

Sanki sevgilisi beğenmeyip ayrılan kızın kendini afet yapması gibi bir haldeyiz.. Giden gördükçe çıldırsın..
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
SEO
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.