Şimdi Ara

THY'de böyle uçak varmı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
6.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

quote:

Orijinalden alıntı: Öklid

Valla ben THY hiç sevmiyorum ne zaman seyahat etsem mutlaka uzun süreli türbülansa giriyo adama inene kadar yusuf çektiriyo.

Ben Pegasus Airlines seviyorum herifler rayın üstünde gider gibi götürüyo valla.

Hacı ben pek uçak kullanmadım ama bu sefer gideceğim yere 2 aktarma yaparak gideceğim. Türbülansa girince neler oluyor uçakta Benim uçak anadolu jet olacakmış. Yemek veya içecekler güzel mi ?

Guzel meraketme kocaman sandrvic verecekler yanina 2 adet icecek bardak verecek sana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RiXoN

Guzel meraketme kocaman sandrvic verecekler yanina 2 adet icecek bardak verecek sana

Hacı uluslararası uçuş yapmayacağız. 1 saatlik bir uçuş yapacağım. Bu sandviç ve içeçek neli oluyor ? O kadar para verdim hakkımı isterim
  • quote:

quote:

Hacı uluslararası uçuş yapmayacağız. 1 saatlik bir uçuş yapacağım. Bu sandviç ve içeçek neli oluyor ? O kadar para verdim hakkımı isterim

1 saat olsun veriyorlar ucretsiz ikram ediyo anadolujete

• quote:

Hacı peki koltuğu cam kenarında nasıl alabilirim ? Kanat üstü olmasın ama kanatın önü olsun hem etrafı izleyeyim hem de ara sıra motoru.
  • quote:

quote:

Hacı peki koltuğu cam kenarında nasıl alabilirim ? Kanat üstü olmasın ama kanatın önü olsun hem etrafı izleyeyim hem de ara sıra motoru.

Bilet aldiysan pnr nosu internetten checkin yapabilirsiniz

• quote:

Hacı bilet var daha check-in e sıra gelmedi. Eylülde uçuş ama anadolu ile daha önce uçmadım. Şimdi koltuğu seçerim kanadın üstü gelir iyi olmaz. Koltuk düzenini bilmiyorum.
  • quote:

quote:

Hacı bilet var daha check-in e sıra gelmedi. Eylülde uçuş ama anadolu ile daha önce uçmadım. Şimdi koltuğu seçerim kanadın üstü gelir iyi olmaz. Koltuk düzenini bilmiyorum.

Ucmadan once 1gun once alman gerekiyor airbus boeing hangi ucacagini belli degil oyuzden beklemen gerek atlasjet oyleydi aniladin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RiXoN -- 22 Temmuz 2012; 14:52:56 >
  • quote:

Ucmadan once 1gun once alman gerekiyor airbus boeing hangi ucacagini belli degil oyuzden beklemen gerek atlasjet oyleydi aniladin

Tamam hacı sağol.
  •  THY'de böyle uçak varmı?
  • quote:

quote:

Valla ben THY hiç sevmiyorum ne zaman seyahat etsem mutlaka uzun süreli türbülansa giriyo adama inene kadar yusuf çektiriyo.

Ben Pegasus Airlines seviyorum herifler rayın üstünde gider gibi götürüyo valla.

Hacı ben pek uçak kullanmadım ama bu sefer gideceğim yere 2 aktarma yaparak gideceğim. Türbülansa girince neler oluyor uçakta Benim uçak anadolu jet olacakmış. Yemek veya içecekler güzel mi ?

Anadolu Jet kullanmadım hiç bilmiyorum yiyecek içecek konusunu ama türbülans anlatılmaz yaşanır. Uçak düşüyormuş gibi oluyor hava boşluğuna girince. Zaten yaşarsan anlarsın

• quote:

Anadolu Jet kullanmadım hiç bilmiyorum yiyecek içecek konusunu ama türbülans anlatılmaz yaşanır. Uçak düşüyormuş gibi oluyor hava boşluğuna girince. Zaten yaşarsan anlarsın

Erzurum - Ankara ; Ankara - Antalya uçacağım. Türbülansa girersek adrenalin tavan yapacak demektir Türbülansa girerde uçak bu konu aklıma gelirse yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

THY Turkiye nin gururu

Bu zihniyetteki bir şirketi şahsen gurur kaynağı olarak kabul etmiyorum...

http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/yazargoster.php?haber=23460

http://www.thelira.com/haber/85243/thy-1-milyar-liralik-zarari-ucurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: 津波

quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT

quote:

Orijinalden alıntı: 津波

quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT

quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMirliva

Ucagin ic dizayni ve flight entertainment sistemi havayolunun istedigine gore yapiliyor. Yani bir 737-800 siparis etseniz bu kabin tasarimini yaptirabilirsiniz.

Bu arada THY'nin 747 haberini ilk elden dogrulayayim. Gecen hafta stajim yeni bitti turkish technic'te, airbus ve boeing'den gorusmek icin yetkililer geldi. Uzun mesafeler icin A380 ve B747-800 arasinda kalinmisti, 748e karar verildi. 4 milyar dolar civari butce ayrilacak bildigim kadariyla.

Kaç tane alınacak, bütçeye bakılırsa 12 adet gibi görünüyor.Hiç de azımsancak bir rakam değil.

Azımsama o zaman..

Yaşın kaç Allah aşkına?Espri mi yapmaya çalışıyorsun?

Hadi itiraf et hoşuna gitti değil mi

yok gitmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

Umreden donuste business clasta geldim.

Ilk resimdeki kadar yoktu. 20 kisilik falan yer vardi. Ve 2 koltu arasindaki duvar o kadarda uzun degil.

Ayak kisimlari ucagin pilotuna donuktu. Karsida ozenle secilmis

Thy muzikler, filmler vardi. Yeni cikan filmlerde vardi.

Misal filmde aksyon, macera, dram,korku vb. Seciyosun.

Muzikte tasavvuf,rock,yabanci rock,pop, turk sanat, mozart tarzi klasik muzik bla bla

Superdi tavsiye ederim.. ayrica oyunda vardi.

Ve internet yakinda gelecekmis.

Ayrica telefon ile iletisim kurabiliyosun ucaktan. Kumandanin arkasinda numaralar var, alttaki cihaza kredi kartini takiyosun. Sonra ariyon. Ama iyi faturw girir belli ki..

Selametle

Bu Dediklerin İçin Business e İhtiyaç Yok. Ben Şuan Çindeyim Ve Buraya Gelirken Eko Classda Geldim İnternetde Dahil Hepsi Vardı.

• quote:

quote:

Anadolu jet te kucuk bir sandviç ya da kek. İcecek olarak su, ya da kahve ya da çay diye hatirliyorum.

Fazla birsey beklemeyin.

Bos yere pahali koltuk almistim zamaninda :) aerobilet sagolsun :)

• ailem thyde calisiyor o nedenle cok sayida yurtdisina seyahatim oluyor

buna benzer koltuklar var arkadaslar ama businessta sadece fotografta muhtemelen business class

Airbus 330, 340 ve 747 de businesslarinda bulunuyor ic hatta gormeniz zor

Business classta koltuk tamamen yatiyor 180 derece

comfort classta ise ciddi miktarda yatiyor ama tamamen 180 derece degil ama neticede yaninizde tek bir kisi oluyor ve koltuklar genis oluyor
  • quote:

quote:

yiyecek konusunda cok beklentin olmasin hocam anadolujette yiyecekler iyi olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: JusTDoiT94

yiyecek konusunda cok beklentin olmasin hocam anadolujette yiyecekler iyi olmaz

Hacı 1 saatlik uçuş. Ankara Antalyada 1 saat kadar sürer. Yiyecek sıkıntı değil. Cam kenarı olsun , motorun biraz önü olsun. Etrafı izleyerek gideyim yeter. Hani bedavaya ondan dolayı sordum. Gidipte tatsız tuzsuz bir şey yemeyelim.
  • geçen sene teknikte staj yaparken araplara ait bir uçak gelmişti hangara uçağın içi buna benzerdi çok güzeldi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.