Şimdi Ara

THY'de böyle uçak varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
6.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 61
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 1 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Huseyinn31 (7 mesaj) RiXoN (6 mesaj) miraculous (4 mesaj) PHI (3 mesaj) 津波 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (24 mesaj) Mobil (5 mesaj) Tablet (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> THY'de böyle uçak varmı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1234 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: carantinas

ATLAS jET BU ilanlarla nereye varmak isitiyor o Uçakların içinde nasıl bir ortam var nedir ne değildir :D

varmak istediği yer belli değil mi 77 69 vs
    |
    |
  • Yüzbaşı
    591 Mesaj
    Umreden donuste business clasta geldim.

Ilk resimdeki kadar yoktu. 20 kisilik falan yer vardi. Ve 2 koltu arasindaki duvar o kadarda uzun degil.

Ayak kisimlari ucagin pilotuna donuktu. Karsida ozenle secilmis

Thy muzikler, filmler vardi. Yeni cikan filmlerde vardi.

Misal filmde aksyon, macera, dram,korku vb. Seciyosun.

Muzikte tasavvuf,rock,yabanci rock,pop, turk sanat, mozart tarzi klasik muzik bla bla

Superdi tavsiye ederim.. ayrica oyunda vardi.

Ve internet yakinda gelecekmis.

Ayrica telefon ile iletisim kurabiliyosun ucaktan. Kumandanin arkasinda numaralar var, alttaki cihaza kredi kartini takiyosun. Sonra ariyon. Ama iyi faturw girir belli ki..

Selametle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3258 Mesaj
    Resimde gösterilen uçak boeing 777 business class bölümüdür,thy de bu uçaklardan mevut ama sadece business class da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruiser67c -- 21 Temmuz 2012; 2:41:24 >
    |
    |
  • Yarbay
    19917 Mesaj
    THY Turkiye nin gururu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    872 Mesaj
    Bildiğim kadarıyla 747 tam bir yakıt canavarı.Hatta Lufthansa bunlara para yetiştiremiyormuş.,Tavsiye olarak 787 veya A380 alsaydık iyi olurdu.
    |
    |
  • Yarbay
    2145 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 22 Temmuz 2012; 1:20:55 >
  • Binbaşı
    1122 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

THY Turkiye nin gururu

Valla ben THY hiç sevmiyorum ne zaman seyahat etsem mutlaka uzun süreli türbülansa giriyo adama inene kadar yusuf çektiriyo.

Ben Pegasus Airlines seviyorum herifler rayın üstünde gider gibi götürüyo valla.
  • Teğmen
    224 Mesaj
    Thy berbat ötesi bence.Geçen hafta istanbuldan londraya seyehat ettim uçakta + olabilecek hiçbirşey yoktu.Sunexpress'ten bence bir gıdım bile farkı yok.
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Sydney-LA uçuşu falan mı acaba bu? O kadar uzun yolculuk edecekler ki yatıyor yolcular demek ki.

Rusya-Vladivostok uçuşu da olabilir hocam.

Babam gitmişti tam 13 saat.
    |
    |
  • Binbaşı
    1234 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: niquel

Thy berbat ötesi bence.Geçen hafta istanbuldan londraya seyehat ettim uçakta + olabilecek hiçbirşey yoktu.Sunexpress'ten bence bir gıdım bile farkı yok.

new york a uçmayı denemelisin somon balığı ikram ediyorlar uçak da harika B 777-300 er
  • Teğmen
    224 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: miraculous

quote:

Orijinalden alıntı: niquel

new york a uçmayı denemelisin somon balığı ikram ediyorlar uçak da harika B 777-300 er

İngilterede 4 saatlik yoldu birdaha uluslarası ucuslarda mumkun olduğunda thy ye binmem ben.Kadın henuz 20-25 kişiye yemek dağıtmışken yemek çeşitlerinden biri bitti dedi.Zaten altı ustu 2 çeşit yemek var dayadı diğer yemeği millete.

İngiltereye aktarmalı uçmuştum.Önce mardinden istanbula anadolu jet sonra istanbuldan londraya thy.Bana kalırsa mardin-istanbuk uçağı istanbul-londra uçağından daha iyiydi

Dönüşümü pegasus ile aldım.Bundan sonra önceliğim british airways filan olur eralde thy'yi arka sıralara ittim yani
    |
    |

• Yarbay
    2858 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: *Whisky

quote:

Orijinalden alıntı: HCalifornia

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Sydney-LA uçuşu falan mı acaba bu? O kadar uzun yolculuk edecekler ki yatıyor yolcular demek ki.

dünya yuvarlak olduğundan o iki bölge birbirine yakın değil mi ?

Arkadaş haritadan uçabiliyor sadece

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

millete hizmetin resmi
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: DosutWarrior

/>

sitesindede bu kadın var paralarımı yok reklam afiş gibi şeylere
    |
    |

• Yarbay
    12849 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RB26DETT

Airbus a380 i araştır biraz. o da mükemmel bişey. belki resimdeki de odur. tam bilemiyorum. zaten kendisi en büyük yolcu uçaği.

Muazzam bir Uçak
    |
    |
  • Binbaşı
    1268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vanhelsing1

quote:

Orijinalden alıntı: DosutWarrior

/>

abi ne sapık heriflermiş ya

muthıs kampanya helal olsun
    |
    |

• Yarbay
    5268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Öklid

Valla ben THY hiç sevmiyorum ne zaman seyahat etsem mutlaka uzun süreli türbülansa giriyo adama inene kadar yusuf çektiriyo.

Ben Pegasus Airlines seviyorum herifler rayın üstünde gider gibi götürüyo valla.

Hacı ben pek uçak kullanmadım ama bu sefer gideceğim yere 2 aktarma yaparak gideceğim. Türbülansa girince neler oluyor uçakta Benim uçak anadolu jet olacakmış. Yemek veya içecekler güzel mi ?
  • Yüzbaşı
    668 Mesaj
    thy dünyadaki en iyi havayolu şirketlerinden biridir hatta en iyisidir.
    |
    |
    o ne ya kutu gibi daral gelir adama. 3 kişi oturacan yanınada şansa çok konuşan bi adam koyacaklar onun yanınada uyuyan ve horlayan adam koyacaklar yol boyu kafanı kemirecekler yoksa o yolculuk başka türlü geçmez arkayada ağlayan bebekli bi bağyan oturtacan tamamdır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    403 Mesaj
    12 defa atlasjete uctum ucaklar baya eski zaten turkiyede ucaklar hep eskidir sifirİ gormedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RiXoN -- 22 Temmuz 2012; 14:34:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
eksikgedik.com
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,694
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.