Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Thrustmaster TX Ferrari 458 Italia (Sıfır) -Fiyat Düştü-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Konsollar ve aksesuarları >> Konsol aksesuarları >> Xbox >> Thrustmaster TX Ferrari 458 Italia (Sıfır) -Fiyat Düştü-
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    22 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı
    07 Mart 2017

Durum
    Forumda değil

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Thrustmaster TX Ferrari 458 Italia (Sıfır) -Fiyat Düştü-
    Merhabalar,hediye olarak aldığım ancak aldığım kişinin ps4 kullanması dolayı ile kullanamadığı direksiyonu satıyorum.1.5 hafta önce teknosa'dan aldım.Hediye olduğundan dolayı kutusu açıldı ve denendi ancak hiç kullanılmadı,ürün xbox one ve pc desteklediğinden aldığım kişi ps4 de kullanamadı.2 yıl garantisi var ve sıfır ürün.Ürün t300 ile neredeyse aynı,tx sadece xbox one ve pc uyumlu iken t300 ps3,ps4 ve pc uyumlu versiyon ayrıca t300 markasız direksiyon ile gelirken tx ferrari 458 direksiyonunun replikasıdır.İstanbul anadolu yakasında elden teslim yapabilirim.Önceliğim elden ve nakit satış.Kutusu ve faturası ile teslim edilecek.Fiyat 1950 TL,şuan Türkiye'de en ucuza nanokatolog'dan alabilirsiniz orada da 2400 tl.Amazonda ise 285 dolar ancak kargo ve gümrük ile 500 dolar oluyor :) Referanslarım mevcuttur,whatsapp üzerinden ürünün fotoğraflarını atabilirim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat Revize:1950>>>1850>>>1750 TL
    Fiyat : 1750 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet |27 Ağustos 2021 20:28 Satıldığı Şehir : İstanbul,Pendik Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.