Şimdi Ara

Three Days Grace Fan Club ##Yeni Albüm 'Human' Çıktı## [2015] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
4
Favori
13.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ThreeDaysGrace

quote:

Orijinalden alıntı: ballrry

Groundswell döneminden Wave of the Popular Feelings albümü var.Sene 1997 olması lazım.

Aynen öyle albümü biraz zor olsada buldum nette Şu koyduğum şarkı çok hoşuma gitti

ohşş uçurmuşlar seni 4 gün

• Yukarıı !!

I hate everything about you
    Why do I love you

If you wanna get alive
    Run for your life
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

Yukarıı !!

Why do I love you

If you wanna get alive
    Run for your life

Tamam bu sefer doğrudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThreeDaysGrace

quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

Yukarıı !!

Why do I love you

If you wanna get alive
    Run for your life

Tamam bu sefer doğrudur

Painde Biraz Değişik Söylüyor Ordan Karıştırdım Gelmeyin Üstüme

• Konu düşmüş iyiceEkle Pain favorim hepsini dinliyorum
  • ekle
  • Ekledim arkadaşlar.Bi up çekeyim hem aşağıda kalmış konu
  • bu şarkısını göremedım en güzel şarkılarındandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: GangstaCity

bu şarkısını göremedım en güzel şarkılarındandır

Aynen hocam harika bir şarkıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: nP4BlacK0uT

Konuyu görünce yazayım dedim. Three Days Grace'i Pain şarkısından tanırım. Şuana kadar dinlediğim en güzel şarkılardadır. Müzik tarzıma pek uymasa da sözleri ritmi herşeyi beni etkiledi. Onun dışında bu grubun birkaç şarkısını daha dinlemiştim ama Pain şarkısı gibi tad alamadım. Sizin tavsiye edeceğiniz şarkısı var mıdır? Hepsini teker teker dinlemek zor geliyor gerçekten. :)

Hocam Pain'i sevdiyseniz, I Hate Everything About You şarkısını dinlemenizi öneririm.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Static-X

quote:

Konuyu görünce yazayım dedim. Three Days Grace'i Pain şarkısından tanırım. Şuana kadar dinlediğim en güzel şarkılardadır. Müzik tarzıma pek uymasa da sözleri ritmi herşeyi beni etkiledi. Onun dışında bu grubun birkaç şarkısını daha dinlemiştim ama Pain şarkısı gibi tad alamadım. Sizin tavsiye edeceğiniz şarkısı var mıdır? Hepsini teker teker dinlemek zor geliyor gerçekten. :)

Hocam Pain'i sevdiyseniz, I Hate Everything About You şarkısını dinlemenizi öneririm.

Birine daha sormuştum hatta yabancıydı o da bu şarkıyı önermişti ama bu şarkı hoşuma gitmedi nedense. Başka var mı hocam? :)

Hmm benim Pain'e en çok benzettiğim şarkıdır aslında o şarkı ama neyse Birde şunlara bakın diyeyim;

Time Of Dying
    Let It Die
    On My Own

Birde hocam ilk 2 albüme (Three Days Grace, One-X) albümlerine bakmanızı öneririm orda benzer şarkılar vardır,illaki bulursunuz seveceğiniz.Grub 3. albümünde biraz tarz değiştirdi
    ben dahil birçok kişininde hoşuna gitti.Bu son albümde özellikle benim dikkatimi çeken The Good Life,Lost In You,Break şarkılarıdır.

• ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: quneshlee

ekle

Ekledim panpa
  • Benide ekleyin beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darklord111

Benide ekleyin beyler.

Ekledim hocam
  • Bütün albümleri var bende çok seviyorum bu grubu. Acoustic Albumleride çok güzel olmuş. I Hate Everything About You şarkısı ile bulmuştum gerisi geldi sonra.
  • quote:

Bütün albümleri var bende çok seviyorum bu grubu. Acoustic Albumleride çok güzel olmuş. I Hate Everything About You şarkısı ile bulmuştum gerisi geldi sonra.

Bende de var tüm albümleri.Aslında orjinal alacaktım ama İstanbul'da bulamadım hiçbiryerde
  • quote:

quote:

Bütün albümleri var bende çok seviyorum bu grubu. Acoustic Albumleride çok güzel olmuş. I Hate Everything About You şarkısı ile bulmuştum gerisi geldi sonra.

Bende de var tüm albümleri.Aslında orjinal alacaktım ama İstanbul'da bulamadım hiçbiryerde

Bende orjinal albüm kopyaları var bir arkadaşım sağolsun.E bayden almıştı banada attı sesler mükemmel kalitede.

• quote:

quote:

quote:

Bende orjinal albüm kopyaları var bir arkadaşım sağolsun.E bayden almıştı banada attı sesler mükemmel kalitede.

Hocam şanslısın yine sen..

• Beni de ekleyebilirsiniz 2 aydır dinlemeye başladım bi arkadaşım sayesinde 3 albümü de var Bitter Taste , on my own , world so cold , the good life , someone who cares bütün şarkıları favorim yaa :)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.