Şimdi Ara

thor vs süperman

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
1.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

süperman 12 saat sundiplenmi bir süperman olucak

post-crisis dönemi

ikiside bloodlusted olucak ölene kadar maç bitmeyecek

• bunuda popülere taşımak dileğiyle gelin
  • thor alır derim ben
  • Yine ortada kaldım benden cevap çıkmaz. İkiside bloodlusted birisi sundipli birisi odinforcelu. Şöyle vsler açmayın :D
  • xgny58x kullanıcısına yanıt
    böyle vs lerin tadı yenmez
  • HulkTv H kullanıcısına yanıt
    Aynen böyle vslerde cevap veremiyorum :)
  • xgny58x kullanıcısına yanıt
    valla ben thor diyorum
  • HulkTv H kullanıcısına yanıt
    ben bir şey demiyorum bir tarafta odinforce bir tarafta sundip yapmış gücünün sınırını bilemediğim bir superman çok kararsızım o yüzden bir şey demiyorum.
  • Thorun yine hız dezavantajı var ki Superman bloodlusted iken flash speedforce A girmediği sürece onla yarışamaz..

Ve 12 saat sundipp yaptığında dayanıklılık, fiziksel gücü, hızı ısı bakışları felan 70000000000000000000000 kat artacak hesaplamaya göre..

Supermanın hızını düşünebilirsin thorun algılayacağı bi hız değil

Ayrıca godblast modblast ta dinlemez böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Man_Of_Steel kullanıcısına yanıt
    bakın hocam bir denklem kurucam sizle konuşmuştuk öncden kal kent mi alır odin mi diye siz odin demiştiniz

odin>kal kent > odin force+bloodlusted thor > sundipp bloodlusted süperman
  • Superman 12 saat mi güneş banyosu yapmıştı ??

evet 12 saat
    birde şu siteye bakın hocam
    https://comicvine.gamespot.com/the-odin-force/4015-35070/
  • Pek ingiliççem yok çevirirseniz okurum :D

• odinforce.
  • Hocam ben o Zaman supes ın ne kadar güçlendiğini bilmiyodumki

bendede yok iyi bir şekilde google çevirttim
    1-Kaptan Amerika'nın neredeyse yok edilemez kalkanının öldürülmesinde yardımcı Thor .
    2-Odin, onu korumak, bir galaksi yarattı ve daha sonra onu yok etti.
    3-Odin Gücü ile Thor, iki nükleer savaş başlığını göğsünden yara almadan çıkarır.
    4-Kalkanını yok ederken kaptan Amerika'yı öldürdü.
    5-Onu ve Adamantium kemiklerini yok ederken Wolverine'yi öldürür .
    6-Thor, terminal kanserinden birini tedavi etmek için Odin Kuvvetini kullandı.
    7-Thor, zamanın kendisini durdurmak için Odin Kuvvetini kullandı.
    8-Odin onu efsanevi çekiç Mjolnir'i güçlendirmek ve güçlendirmek için kullanılan bir yıldızın kalbini kesmek için kullandı.
    9-Odin, hem Thor hem de Brunnhilde'ye hayat vermek için kullandı. (Valkür)
    10-Odin Kuvvetini kutsal çekiç Mjolnir'e kanalize ederek, Thor, yenilmez olan Yok Edici Zırhı bir grevle öldürdü.
    11-Thor, Odin Gücünü sadece dünyanın yüce hükümdarı olmakla kalmadı, aynı zamanda ona karşı çıkan tüm kahramanlarını ve kötülüklerini de yok etti.
    12-Odin, lanetli Nibelling halkalarını Asgard'ın devasa Oversword'una dönüştürmek için kullandı. (Artık Odinsword olarak bilinir)
    13-Thor, sadece Odin kuvvetinin bunu yapabildiğini söyleyen Skurge the Executioner'ın Kan Baltasını yok etmek için kullandı.
    14-Thor, Odin Gücü'nü sadece Dünya üzerindeki Asgard'ın yüzünü kurtarmak için değil, aynı zamanda Ragnarok'tan sonra kaybolan tüm Asgardlıların hayatlarını da restore etmek için kullandı.
    15-Odin, Beta Ray Bill'in çekici olan Stormbreaker'ı yaratmak ve güçlendirmek için kullandı.
    16-Odin, Uru mace Thunderstrike'ı, Asgard'ın adındaki tüm kahramanca çalışmaları için Eric Masterson'a bir hediye olarak yaratmak ve güçlendirmek için kullandı.
    17-Odin, Surtur'u kendi bedeninde tuzağa düşürmek için kullandı ve Elemental ateşi için yaşayan bir hapishane haline geldi.
    18-Odin, Eric Masterson'un hayatını, onun yaşam gücünü Thor'unkiyle birleştirerek kurtarmak için kullandı.
    kal kent bana kalırsa galactucusu alamaz tok halinde
    odin tok halinde galactucusu aldı ama
  • Superman'in tozunu bulamazlar.
  • Hocam ısıtıp ısıtıp önüme koyuyorsun diyeceksiniz bana biliyorum

Superman hiç sundip yapmamıştı galiba yanlış hatırlamıyorsam, yaptıysa bile 30 dk filan ve darkseide neler neler yapmıştı.. Odine çok yakın bir seviyede Darkseid..

farketmez odin galactucusu tokatlıyor darkseidin ykaın olduğunu düşünmüyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.