Şimdi Ara

Thor: The Dark World (2013) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
4
Favori
20.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Intruder

quote:

Orijinalden alıntı: MeTeCiK

TR Dublaj ve 720p olarak malum sitelerde var

Onlar WebDL yani düşük kalite büyük ekranlar için.
    Ama küçük ekranda izleyecekseniz sorun değil.

Ses ise sinema çekimi.

3 Gün önce 720p Orijinal dilde 116 Ekran TV de izledim alt yazı sorunu yaşamadım tatminkar görüntüsü vardı.. TR olarak deneme fırsatım olmadı bir kaç sitede gördüm .
  • o değilde thor o kadar çekici ile vuruyor adama bişey olmuyor , loki getirip kılıcı saplıyor . thorun çekicinden etkilenmeyen şey bi kılıçtan dolayı yara alıyor . bu çok saçma geldi bana
  • Efenim BluRay düştü, yumulunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Efenim BluRay düştü, yumulunuz.

720p gördüm , 1080p dolaşmaya başladı mı sağda solda ?
  • Henüz değil. Yalnız tavsiyem p2p gruplarını beklemeniz. BLOW bir scene grubu, daha kaliteli ripler düşecektir.

• Filmdeki yaratığın adı Kurse idi.Aslında Algrim ama sonradan Kurse oluyor.Kurse çizgi romanda Beyonder tarafından güçlendirilip neredeyse zarar görmez hale geliyor.Ve yine çizgi romanda gücü Thor'un 4 katı oluyor.(Fiziksel güç)Ama filmde bu kısım biraz arttırılmış diyebiliriz.Ayrıca çekici savurması da biraz aşırıya kaçmış.Asıl kozu dayanıklılığı...Thor'dan ve Beta Ray Bill'den aldığı darbeler burnunu bile kanatmaz Kurse'nin.Neden bilmiyorum ama seviyorumBir nevi Dc'nin Doomsday'i diyebiliriz.Hatta onu bile yeneceğini düşünenler fazladır.Ve buna ben de hak veriyorum.Ama şunu da söyleyeyim ki,filmde karakterlerin gücü çr dekine göre çok kısıtlanmış olarak gösteriliyor.Bence olmalı mı?Kesinlikle,böylece film daha gerçekçi,yaratıcı ve izlenebilir oluyor.Çr deki gibi güç verilse,Odin gelir Malekith ve Kurse'yi saniyeler içinde harcayabilirdi.Thorun kapasitesine bir örnek;

Thor: The Dark World (2013)

Kızdığı zaman Kurse'yi bile devirebiliyormuş.Tabi Kurse zarar görmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Hopkins -- 6 Şubat 2014; 1:18:36 >

• 4.3 GB 720p blu-ray geldi. 40 GB 1080p.BluRay.AVC.DTS.HD.MA7.1 geldi.

Ortası yok. 10-15 gb lık 1080p rip ler yarın düşer.
  • Blu-Ray geldi sömürün
  • Blu-ray izleyenler için bir sorum var. Şu Mandarin kısa filmi nasıl bir şey arkadaşlar?
  • Thor The Dark World 1080p bluray dts Sparks 7.64 gb

Bunu çekiyorum. Bazen 500-600 kb oluyor. Bazen 150-200 e düşüyor anlamadım.
  • ilk filmin bir tık üstüne çıkmışlar.çok büyük beklentiyle izlenirse hayal kırıklığı oluşturabilir.

en sonda ki kimdi,thanos'a hizmet eden birisi mi?marvel'da böyle bir karakter var mı?
  • Biraz alakasız olacak ama bence Thor rolüne Brad Pitt daha uygun olur gibi geldi . İlk tercih Chris Hemsworth muydu acaba bilgisi olan var mı ? Brad Pitt'e rol teklifi sunuldu mu acaba ?
  • Oh be, film sonunda nete düşmüş. Hemen indiriyorum, en kısa zamanda da izlerim.
  • Filmi az önce izledim. Filmin kalitesi ilk filmin altında kalmamış. (genelde devam filmlerinde tam tersi oluyor) Bir bilim-kurgu sever olarak 2. filmi de çok beğendim. Sıra geldi 3. filmi beklemeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 6 Şubat 2014; 19:16:52 >
  • Tajip. Yarin izlerim. Yorumlar iyi yonde. Umarim yanilnazsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: double minded

ilk filmin bir tık üstüne çıkmışlar.çok büyük beklentiyle izlenirse hayal kırıklığı oluşturabilir.

en sonda ki kimdi,thanos'a hizmet eden birisi mi?marvel'da böyle bir karakter var mı?

Adı The Collector karakterin adı. Kimseye hizmet etmiyor aslında Thanos gibi tiplerden uzak tutmak için böyle şeyleri topluyor ama Thanos ele geçiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 6 Şubat 2014; 19:25:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

Orijinalden alıntı: double minded

ilk filmin bir tık üstüne çıkmışlar.çok büyük beklentiyle izlenirse hayal kırıklığı oluşturabilir.

Adı The Collector karakterin adı. Kimseye hizmet etmiyor aslında Thanos gibi tiplerden uzak tutmak için böyle şeyleri topluyor ama Thanos ele geçiriyor.

öyle bir konuştu ki thanos'un adamı bu galiba dedim.thanos serinin son filminde bizimkileri tokatlamalı.bu sefer kötüler kazanmalı

• Eve gideyim de çekeriz filmi Natalie ablamizi çok merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

Eve gideyim de çekeriz filmi Natalie ablamizi çok merak ediyorum

özellikle kat dennings a.k.a. darcy ablamızı tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !antidote! -- 6 Şubat 2014; 20:23:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !antidote!

quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

Eve gideyim de çekeriz filmi Natalie ablamizi çok merak ediyorum

özellikle kat dennings a.k.a. darcy ablamızı tavsiye ediyorum.

Ilk filmde pek gözükmüyordu ama baya beğenmiştim bu filmde daha da ön plandaymış

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.