Şimdi Ara

Thor: The Dark World (2013) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
4
Favori
20.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bazen kopuyormuş gibi geliyor film ancak kesinlikle Thor'a yakışır bir film olmuş.
    espriler yine bombaydı :)
  • 2. Post credits sahnesini izlemeyenlere gelsin

• Thor adamın adını kor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow in the Dark kullanıcısına yanıt
    Marvel bu sefer Sağ gösterip Solla vurur gibi yapıp sağ vurmuş Bu sahneyi nasıl kaçırmışım ya Demekki neymiş bütün Credits sahneleri bitene kadar beklemek gerekiyormuş. İlk Credits sahnesi bitti sürpriz sahneyi gördük Sonra Credits devam ediyor diye çıkmıcan o koltuğa diğer seans başlayana kadar oturacan arkadaş
  • Arkadaşlar ne kadar vizyonda kalır sizce? 1 ayı geçer değil mi? Ayın 17'sine kadar bi yere gidemiyorum 17'si akşamı gitmeyi düşünüyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Marvel bu sefer Sağ gösterip Solla vurur gibi yapıp sağ vurmuş Bu sahneyi nasıl kaçırmışım ya Demekki neymiş bütün Credits sahneleri bitene kadar beklemek gerekiyormuş. İlk Credits sahnesi bitti sürpriz sahneyi gördük Sonra Credits devam ediyor diye çıkmıcan o koltuğa diğer seans başlayana kadar oturacan arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow in the Dark -- 4 Kasım 2013; 18:28:56 >

• Shadow in the Dark kullanıcısına yanıt
    Marvel'ın o huyunu biliyorum zaten oturdum o ilk Credits sahnesinden sonraki bayağa bir merak uyandıran sahneyi izledim. Ama 2.si gerçek anlamda sürpriz oldu. Hatta hiç haberim bile yoktu forumdan kimsede bahsetmedi.
  • Imax 3d olarak izledim bugün ve çok beğendim.Film büyük ihtimal imax olarak çekilmemiş ama kullanılan efektlerle o perdenin hakkını verdi.Iron Man gibi ilk filmin kaymağını yemek yerine, üzerine birşeyler koyup çok daha iyi bir iş çıkarmışlar.Ayrıca filmdeki espiriler yerinde ve çok iyiydi.
    Özellikle, Çekiç asma ve metro sahnesi.

Puanım 10/8.
  • Filmi yenı izledim hiç bu kadar güzel olcagını sanmıyordum sans eseri gittim zaten ilk filmi iyi hostu ama aksıyon yoktu bu film muhtesem olmus.İlk kez dünya dışında bi evrende geçti büyük bölümü o yönden ben baya begendım.Daha sonra kötü karakterlerde baya hosuma gitti benım cok güzel yapmıslar.jenerikten sonraki ilk goruntuyu izledim ama burda gördüm ikinci bi görüntü daha varmıs neyseki o önemli degil Film izliyenler su sorularımı yanıtlayın bi zahmet :)
    Bu ilk jenerıkten sonraki olay nedir arkadaslar biri acıklayabilir mi ? Taş falan verdiler adama adamda biri bende kaldı 5 mi ne dedi kimdir bu adam?Herhalde bi sonraki filmin konusu merak ettim.2. sorumda yüce babamıza ne oldu Loki öldürmez heralde diye düşünüyorum ama adam her filmde şasırtıyor

• Sevgilimle gitcez bu pazar :)
  • Filme gitmeye hiç niyetim yoktu ama bu kadar olumlu yorumdan sonra gideceğim, gitmeliyim...
  • Güzeldi ilk yarı biraz sıkıldım ama ikinci yarı iyi geçti sinemada izlemeye değecek bi film olmuş. Efektler çok iyidi. Final biraz karışık gecsede sahne yogunlugu açısından güzeldi . Chris ile tom çok iyi iş çıkarmış yine. Espriler güzeldi bazı yerde hafif abartsalarda eglendirdi.

metro ve çekiç asma sahnesi baya güldürdü

loki den harbi korkulur sonda bekliyodum zaten loki sürprizi yine şaşırtmadi beni :) after credits sahnesindeki olayi bence avengers a bağlayabilirler thor 3 de yine lokiyi görucez ama tam villian olmayabilir işler karışti biraz avengers 2 çıksın düğüm çözülür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 4 Kasım 2013; 22:06:37 >

• Filmden şimdi geldim İron Man 3'den sonra iyi geldi :)
    Baya güzel ayrıntılar vardı filmde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 4 Kasım 2013; 23:45:52 >
  • Filmi IMAX olarak izledim Marmara Park'ta... Credits olarak - Collector - 'e kadar kaldım.Ondan sonra bir tane daha mı var ?
  • şu ilk credits videosunu açıklayabilirmisiniz marvel evrenine sadece filmlerden aşina olduğum için anlayamadım ne olacak kimdir necidir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1A2Abrams

şu ilk credits videosunu açıklayabilirmisiniz marvel evrenine sadece filmlerden aşina olduğum için anlayamadım ne olacak kimdir necidir :)

Biraz onceki mesajlara bakarsaniz acikladim. Yine de kisaca yazayim. İnfinity Gauntlets (o 5 tas ile) Marvel in filmlerde gosterilen gosterilmeyen ne varsa hepsini eger kullanilabilirse tek bir dusunceyle yok edecek kadar guc saglar. Bunu da tam anlamiyla (ve tek) kullanabilen Thanos dur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 5 Kasım 2013; 0:36:18 >
  • İlginiz için teşekkür ederim :)

• Son sahnedeki creditsde aha Benicio Del Toro diyen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark

2. Post credits sahnesini izlemeyenlere gelsin

Silinmiş izleyemedik

• quote:

Orijinalden alıntı: M1A2Abrams

İlginiz için teşekkür ederim :)

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.