Şimdi Ara

Thor: The Dark World (2013) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
4
Favori
20.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Inanmiyorum abi Iron Man'i yerden yere vuranlar buna sesini cikarmiyor. Igrenc ötesi bir filmdi bence Loki Odin'i yeniyor. Thor metroya biniyor. Dövüs sahneleri zaten apayri bir kötüydü ve ayrica dev Mjolnir'i yumruguyla savusturuyor. Olamaz abi sacmaliklara bak ya
  • Film güzeldi.İmax gittim ama film imax kamerayla çekilmemiş dijital olarak iyileştirmeler yapılmış 3d ve imax açısından tatmin olmasamda filmi beğendim
  • Yarın 16.00 da gidiyorum umarım ilk filmden iyidir.
  • IMAX'e gittim, çok güzeldi. Thor'un ilk filmini hiç beğenmemiştim, ama bunu beğendim. Adamlar güzel yapmışlar bu sefer. İmkanınız varsa kesinlikle IMAX'e gidin derim.

Çekici askılığa asma sahnesi çok hoşuma gitti.
  • Begenenler daha cok İzleyecegim en kisa zamanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castìel

Film güzeldi.İmax gittim ama film imax kamerayla çekilmemiş dijital olarak iyileştirmeler yapılmış 3d ve imax açısından tatmin olmasamda filmi beğendim

IMAX kamerayla çekilip çekilmediğini nerden anladınız hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky Pancamo

quote:

Film güzeldi.İmax gittim ama film imax kamerayla çekilmemiş dijital olarak iyileştirmeler yapılmış 3d ve imax açısından tatmin olmasamda filmi beğendim

https://www.imax.com/movies/m/thor-the-dark-world-an-imax-3d-experience/
    en alt satırda yazıyor dijital çevirme olduğu ayrıca

http://www.imdb.com/title/tt1981115/technical?ref_=tt_dt_spec
    camera bölümünde imax ve 3d çekimle ilgili birşey yok karşılaştırma açısından dark knight linkinide koydum

http://www.imdb.com/title/tt0468569/technical?ref_=tt_dt_spec

Birde benim dikkatimi çeken gerçek imaxlerde imax kameranın çekim yaptığı yerlerde çok daha detaylı görüntü ve o büyük imax perdesini görütünün kaplaması oluyor

• quote:

quote:

quote:

https://www.imax.com/movies/m/thor-the-dark-world-an-imax-3d-experience/
    en alt satırda yazıyor dijital çevirme olduğu ayrıca

http://www.imdb.com/title/tt1981115/technical?ref_=tt_dt_spec
    camera bölümünde imax ve 3d çekimle ilgili birşey yok karşılaştırma açısından dark knight linkinide koydum

http://www.imdb.com/title/tt0468569/technical?ref_=tt_dt_spec

Birde benim dikkatimi çeken gerçek imaxlerde imax kameranın çekim yaptığı yerlerde çok daha detaylı görüntü ve o büyük imax perdesini görütünün kaplaması oluyor

Sana dedikten sonra baktım da IMAX DMR kategorisinde geçiyor Thor, peki gerçek IMAX'ler hangileri, liste var mı? Wikipedia'da DMR'ler var ama normal IMAX'ler yok.

• Listesi varmı bilmiyorum imdb filmin Technical Specifications kısmı ve imax.com dan bakılabiliyor ama liste göremedim
  • Film bence çok iyiydi ilk filme zaten nesil farkı atmış kalite olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film iron man 3 rezaletinden sonra fıstık gibi geldi baya hoşuma gitti. 3D'si çok güzel olmuş baya kullanmışlar hissettim.Hikaye meh denilebilir ama thor karakterini güzel yapmışlar lokide öyle.Yan karakterlerde güzel olmuş saçma sapan ara hikayeler eklememişler .
    Ara twist ve göndermeleride beğendim.
    Yine Marvel geleneği film sonu olayı var film sonu olayını pek anlayamadım sanırım av2 ile ilgili
  • Pazartesiye kadar nasıl bekleyeceğim ben abi ya geçmek bilmiyor.
  • Hiç beğenmedim

Birçok beğenmediğim noktaya değinebilirim ama özellikle rahatsız olduğum konu filmdeki duygu karmaşasıydı Mesela ailesinin yarısını kaybetmiş Thor metroda tacize uğrayıp gülümsüyor Süper kahraman filmlerinde ciddiyet ne kadar azalırsa kalite bir o kadar düşüyor
  • Film orta dereceliydi bence, izlenir

Ama finale yaklaştıkça artan mizahi öğeleri çok beğendim
  • Genel olarak filmi beğendim.Iron Man 3 faciasından da ilk Thor'dan da iyiydi.

Normalde şu fazla mizah işini sevmiyorum ama bazı sahnelerde ciddi olarak sağlamdı espriler tüm IMAX salonu yıkıldı.

Efektler mükemmel,senaryo eh,kurgu fena değil oyunculuklar iyi.Natalie Portman şahaneydi.

Mjolnir'i askıya astığı sahne ile Loki'nin Captain America göndermesinde çok feci güldük salonda bilinçli izleyici fazlaydı baya bir süre kıkırdamalar geçmedi.

Credits'den sonraki sahneyi anlatabilecek olan var mı karakteri tanımıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Genel olarak filmi beğendim.Iron Man 3 faciasından da ilk Thor'dan da iyiydi.

Normalde şu fazla mizah işini sevmiyorum ama bazı sahnelerde ciddi olarak sağlamdı espriler tüm IMAX salonu yıkıldı.

Efektler mükemmel,senaryo eh,kurgu fena değil oyunculuklar iyi.Natalie Portman şahaneydi.

Mjolnir'i askıya astığı sahne ile Loki'nin Captain America göndermesinde çok feci güldük salonda bilinçli izleyici fazlaydı baya bir süre kıkırdamalar geçmedi.

Loki, "God Bless America" diye başladı ya Captain America'ya dönüşüp, buna da fena güldüm.

• quote:

quote:

Loki, "God Bless America" diye başladı ya Captain America'ya dönüşüp, buna da fena güldüm.

Aslında işin biraz b*kunu çıkartıp birde Iron Man göndermesi yapsa hiç fena olmazdı.

• imax nerede. bilet fiyatları ne kadar ?
  • quote:

quote:

quote:

Aslında işin biraz b*kunu çıkartıp birde Iron Man göndermesi yapsa hiç fena olmazdı.

"Thor'a ihanet edersen seni öldürürüm" kısmı var ya, orada b*ku çıkacak sandım. Çıkarmadıklarına sevindim doğrusu.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.