Şimdi Ara

Thor: The Dark World (2013) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
4
Favori
20.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Marvel'ın Iron Man 3 faciasından sonra umarım güzel bir film olur. İlk filme gidemedim ama buna gideceğim

Evet ya I.M.3 iyi değildi.

Yarın kısmetse erkenden ordayım. İlk matineye giderim her halde...

Ben de arkadaşla yarın gidebilirim. İlk gün izlemenin zevki ayrı oluyor. Olmadı pazartesi ya da perşembe. Malum gnçtrkcll günü.

• quote:

Orijinalden alıntı: duetyo

Arkadaşım filme gitmek için ilk Thor filmini ve Avengers'ı izlemen lazım dedi doğru mudur?

Arkadaşın haklı. Thor ve Avengers'ı izlemeden bu filme gitme. Hikaye kafanda daha iyi oturur. Hatta Avengers'ı izlemeden önce de Hulk, Captan America ve Iron Man'i izlemen gerek. Çünkü Avengers'taki hikaye de onlarla bağlantılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 31 Ekim 2013; 22:31:13 >
  • quote:

quote:

Arkadaşım filme gitmek için ilk Thor filmini ve Avengers'ı izlemen lazım dedi doğru mudur?

Arkadaşın haklı. Thor ve Avengers'ı izlemeden bu filme gitme. Hikaye kafanda daha iyi oturur. Hatta Avengers'ı izlemeden önce de Hulk, Captan America ve Iron Man'i izlemen gerek. Çünkü Avengers'taki hikaye de onlarla bağlantılı.

Hayda kötü oldu bu vizeler geldi ama Imax'i de kaçırmak istemiyorum, Gravity'i bekledim bitmiş Imax versiyonu. Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarın 11:00 Marmara Park Imax yerimi ayırttım.
  • Imax'e en son geçen sene hobbit'e gitmiştim. üst koltuklar görme açısından daha avantajlı oluyordu değil mi
  • quote:

quote:

quote:

Hayda kötü oldu bu vizeler geldi ama Imax'i de kaçırmak istemiyorum, Gravity'i bekledim bitmiş Imax versiyonu. Teşekkürler hocam.

Eğer hikayeye baştan başlayacaksan filmlerin izleme sırasını da vereyim. Hulk (2003), Iron Man (2008), The Incredible Hulk (2008), Iron Man 2 (2010), Thor (2011), Captain America (2011), Avengers (2012), Iron Man 3 (2013). Her filmin bitişinde yazılardan sonra son bir sahne vardır unutma. Marvel'ın klasik sinema anlayışıdır.

• beyler film bugün mü vizyona girdi ?
  • quote:

Eğer hikayeye baştan başlayacaksan filmlerin izleme sırasını da vereyim. Hulk (2003), Iron Man (2008), The Incredible Hulk (2008), Iron Man 2 (2010), Thor (2011), Captain America (2011), Avengers (2012), Iron Man 3 (2013). Her filmin bitişinde yazılardan sonra son bir sahne vardır unutma. Marvel'ın klasik sinema anlayışıdır.

Evet arkadaşlar. Kesinlikle ama kesinlikle, film bittikten sonra isterse 10 dakika yazı geçsin yine de bekleyin.

Marvel'ın bütün filmlerinde süpriz yumurta var. Haberiniz olsun.

Sonunda mutlaka ek sahne çıkar...

• Yarın gidiyorum, hadi bakalım.
  • Bugun gidiyorum bakalım
  • Saçma sapan bir şekilde bizim buraya Dublajlı gelmiş ve 16:30 son seasns ne amacıyla yapılmış anlamadım zaten sinemayı da hiç beğenmiyorum benim evdeki ses sistemi daha iyi.

Çocuk filmi gibi görmüşler ki akşam seansı koymamışlar heralde.
    Birde Behzat Ç var onu akşama koyacam diye Thoru kesmişler hey allahım sanki başka salon yok.
    Film birde Dijital bassa tuşa orjinal sese çevirip altyazılı koyacak filmi ama yok saçma sapan neyse giderim belki ne diyeyim dublajlı izlerim bu sefer de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 1 Kasım 2013; 10:03:08 >
  • Bende bir heyecan var Cumartesi kesin gidiyorum. İnşallah dublaj olmaz.
  • Teşekkürler
  • Beyler filmin sonunda dunyayi kurtariyormus

Saka bir yana artik bu tip sonla biten filmleri geride birakmak gerek

Umarim begeniriz nasipse aksam izleyecegiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odini de görmeyi istiyorum. İnşallah onu da bolca görürüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler su an imax teyim. Film ara verdi. Super gidiyor. Efektler falan guzel olmus man of steel kadar olmasa bile. Yani imkaniniz varsa kesinlikle altyazili 3D imax e gidin. Yok boyle bir sey.

• Film çok güzeldi ve yine filmin sonunda klasik her Marvel filminde olduğu gibi ek sahne var. Gerçi bu ek sahneyide hemen hemen herkes Marvel'dan öğrendi denebilir

Film de zaten sürpriz içinde sürpriz vardı. Hele o CA sahnesinde kahkaha attım Birde Ek sahneden önce normal son sahnede Loki'yi görünce döt oldum Ayrıca bu kadar S.H.I.E.L.D. denmesinin sebebi büyük olasılıkla Agents of S.H.I.E.L.D. için. Yakında Dizi izlemeyen,filmlerden birini kaçıran olursa büyük boşluklar oluşacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatov -- 1 Kasım 2013; 13:45:07 >

• Beyler simdi ciktim. Tek diyebilecegim sey cast in sonuna dek bekleyin cikmayin. Bu arada harika bir film olmus.

• Birinci filmden güzeldi evet ama o kadar da manyak değildi. Yine de Iron Man 3 teki hayal kırıklığı yoktu yani.

Bu arada efektler muhteşemdi...
  • Filmi izledim şunu söyleyebilirim bir açıdan çok beğenirken bir açıdanda epeyi kızdım. Görsellik, oyunculuk, senaryo vesaire gayet başarılı iken avengers'ın esprili yapısını dahi seven ben bu filmde yer yer esprilerin artık iyice suyunun çıktığını düşünüyorum belli başlı 1-2 espri güzeldi eyvallahda arkadaş avengers'ı sululuk bakımından 3e katlamışlar bu hiç hoş olmamış.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.