Şimdi Ara

Thor: Ragnarok'tan yeni görüntüler yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Thor: Ragnarok'tan yeni görüntüler yayınlandı
    Marvel çizgi romanlarının en sevilen kahramanlarından Thor, bu yıl üçüncü bireysel filmi beyaz perdeye geri dönecek. Ekim ayında sinemaseverler ile buluşacak Thor: Ragnarok'un çıkış tarihinin yaklaşması ile birlikte Marvel de filmin tanıtım çalışmalarına hız verdi. Geçtiğimiz günlerde filmden yeni bir fragman ve poster yayınlayan Marvel, dün de filmden yeni görüntüler paylaştı.

Yönetmenliğini What We Do in the Shadows ve Hunt for Wilderpeople gibi filmler ile adını duyuran Taika Waititi'nin üstlendiği Thor: Ragnarok, tarz olarak önceki Thor filmlerinden çok daha farklı görünüyor. Son derece renkli bir tasarıma sahip olan filmde hem Thor hem de Hulk yeni görünümleriyle karşımıza çıkacak.

Asgard'ın, ölüm tanrıçası Hela'nın gazabına uğrayacağı Ragnarok, hem Thor hem de tüm Marvel sinematik evreni için bir dönüm noktası olacak. Bu filmde olacakların Marvel sinematik evreni içerisinde ciddi etkileri olacağı söyleniyor.

Başrollerinde Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Karl Urban, Tessa Thompson ve Idris Elba'yı izleyeceğimiz Thor: Ragnarok, 27 Ekim'de vizyona girecek.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• ulan bir Rocco'yu koymadılar şu marvel universaline.

• trailer varken boşa para verip izlemeyin. uzun sıkıcı dialoglarda yok filmin özeti

• Güzel olacak gibi bakalım...

• Ben bunu gecen ay izlemistim. Youtube trailer i 22 Temmuz diyor ...

Yeniymis gibi donanimhaberde bahsedilmesi dumurlugun daniskasinin detayi olmustur ..

• birileri kendi kulturune olmayan kahramanlarini boyle veriyor. bu bana daha cok insanlari antik roma havasina sokmak icin gibi geliyor.

acikcasi iskandinavlarin mitolojilerinin bu tarz yunandan araklama oldugunu bilmiyordum, genelde yunan araklardi.

thor mu zeus mu belli degil. Hera olmus helen. bir tane de zenci koymuslar olmasa olmazdi zaten. neyse fazla yazmaya gerek yok. sacma filmlerle doldu hollywood.
  • quote:

Orijinalden alıntı: justaprogrammer

birileri kendi kulturune olmayan kahramanlarini boyle veriyor. bu bana daha cok insanlari antik roma havasina sokmak icin gibi geliyor.

acikcasi iskandinavlarin mitolojilerinin bu tarz yunandan araklama oldugunu bilmiyordum, genelde yunan araklardi.

thor mu zeus mu belli degil. Hera olmus helen. bir tane de zenci koymuslar olmasa olmazdi zaten. neyse fazla yazmaya gerek yok. sacma filmlerle doldu hollywood.

Mitolojiyle mitolojiden esinlenilmiş çizgi romanı ayırt edemediğin için tebrik ederim. Dünya görüşün de epey aydınlık ve ileri görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exterminio

quote:

Orijinalden alıntı: justaprogrammer

birileri kendi kulturune olmayan kahramanlarini boyle veriyor. bu bana daha cok insanlari antik roma havasina sokmak icin gibi geliyor.

Mitolojiyle mitolojiden esinlenilmiş çizgi romanı ayırt edemediğin için tebrik ederim. Dünya görüşün de epey aydınlık ve ileri görünüyor.

bu filmler cocuklara yonelik yapiliyor ... tarihi, kulturleri, mitolojileri manipule etmek icin guzel taktik.

• Film Fazla mı rengarenk olmuş? gökkuşağı gibi renk scalası var filmde.
    (bana mı öyle geldi) Çizgiroman havasına çekmek için mi ya da? ben beğenmedim
    diğer Thor ve (Galaxy of Guardians dışında) diğer marvel filmlerinden çok daha canlı ve çocuksu olmuş. Tamam yeşil ekran ve stüdyo filmi ama Biraz daha karanlık olmalıydı.

• Arkadaşlar bu yeni filmlerde özellikle animasyon sahneleri niye bu kadar kötü,

Bu teknolojinin daha iyi olması gerekirken renkleri bir tuhaf, parlak sanki bilgisayar oyunu tanıtımı izler gibi oluyorum, hatta bazı pc oyunlarının tanıtım videoları daha gerçekçi.

Bu filmi yapan firmanın anlaştığı animasyon firması ile ilgili mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

Arkadaşlar bu yeni filmlerde özellikle animasyon sahneleri niye bu kadar kötü,

Bu teknolojinin daha iyi olması gerekirken renkleri bir tuhaf, parlak sanki bilgisayar oyunu tanıtımı izler gibi oluyorum, hatta bazı pc oyunlarının tanıtım videoları daha gerçekçi.

Kesinlikle katılıyorum birçok video oyununun introları bile daha heyecan verici ve etkileyici.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

Arkadaşlar bu yeni filmlerde özellikle animasyon sahneleri niye bu kadar kötü,

Oyun grafikleri ve hatta oyunların sinematikleri için özel olarak yapılmış animasyonlar öyle bir hâl aldı ki görsel efektler artık tırt gelmeye başladı. Evet normalde görsel efektlerin çok daha ileride olması gerekir ama artık fark kapanmakla kalmadı bir de oyun animasyonları bunun ötesine geçti. Yeni TMNT filmlerinde ninja kaplumbağalar bayağı bayağı bilgisayar yapımı olduğunu aşırı derecede belli ediyordu. Hiç o ortamda bulunan bir yaratık gibi durmuyor. Günümüz sinemasına yakışmayan şeyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çoluk çocuk şu bu izlesin diye iyice filmi yumuşatmışlar. Tamam fantastik dünya ama hiç gerçekçilik yok, bize bu dünyayı gerçek gibi yansıtması gerekiyordu.Maksat daha çok kişiye hitabedip daha çok para kazanmak. Bunun da sonu Valerian gibi olacak görürsünüz, belki biraz daha iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.