Şimdi Ara

Thor: Ragnarok (2017) | Chris Hemsworth - Tom Hiddleston (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
27
Favori
51.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xyro

2. after scene de ne vardı ilkine baktım ikinciyi beklemedim, pek beğenmedim filmi.

Çok sıkıldım ben. Stan Lee falan hiç umursamadım vallahi. Türkçe dublaj zaten kötüydü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyi Thor filmiydi. Son zamanlardaki en iyi marvel filmlerinden de biri bence.

Thor'un da Thorluğunu gördük sonunda
  • Klasik bir Marvel filmi.

Vıcıklık hat safhada. Deadpool ile yarışır. Cate Blanchett hatrı için bedava bilet ile gittim. Para versem üzülürdüm. Filmi biraz olsun kurtarabilir dedim Cate ve Karl Urban için. Ama ikiside filmde yok gibi. Özellikle Karl Urban'ın rolünü bana ver ben de oynarım. Hiç bir şey yapmamış filmde. Kusura bakmasın da vicdana gelip infinite ammo hilesi ile aralarına dalması çok bir şey katmadı. Grandmaster zımbırtısını göreceğime Hela'yı görmeyi isterdim. Böyle bir Villian'ı gene rezil etmişler. Kahraman filmisin ulan sen. Biraz cgi kıyda sahne göster. Hela'yı resimlerden göstermeler falan. 30 saniyelik bitmek bilmeyen yavaş çekim. Thor ise daşşak oğlanı olmuş resmen. Ergen kız gibi çığlık atmalar falan. Hulk ile kapışırken god mode takılıyor. Ama o da ne ? Serçe parmağı kadar olan alet god mode alt ediyor Vıcıklık o kadar çok fazla ki akılda kalıcı sahne yok. " Oha çok iyi " diyebileceğimiz sahne bulunmuyor. Varsa yoksa milletin espiri yapması. Gladyatör taş arkadaş daha fazla gözüktü filmde. Diyecek bir şey bulamıyorum artık bu marvel filmleri için. Hep aynı şeyler. Cate Blanchett, Sam Neill, Karl Urban ve Matt Damon hatrına 6/10

• Batman kullanıcısına yanıt
    Film bence ciddiyet ile sululuk arasındaki sınırı tutturamamiş.

Tamam eyvallah komik sahneler vardı ama dozunda olmalıydı

Müzikleri Helayı Valkyrie'yi beğendim gerisi kötüydü.

Ya şu Logan'dan feyz alın kardeşim çok zor değil.

Blade Runner filmindeki atmosfere benzer bir atmosfer olmalıydı filmde.

Yazık oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Film iğrenç ötesiydi.

dedi DC fani
  • quote:

Orijinalden alıntı: waynei

quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Film iğrenç ötesiydi.

dedi DC fani

Dc veya marvel fanı değilim iyi filmlerin fanıyım.

• 2. after creditsin benim anlayamadığım bir numarası var mıydı yoksa şakacılıklı sahnelerden biri miydi

• Evimde tonlarca marvel çizgi romanı var , çocukluğumdan beri takip ederim , okurum ve çizgi filmleri ile büyüdüm.. Mümkünse bir daha Thor filmi yapmasınlar. Bu adamın çizgi romanla alakası yok , filmlerin hiç yok. Thor filmi değil cıvık bir komedi filmiydi resmen. Yazık olmuş 10/4
  • Ne yazsam bilemiyorum.Film iyi desen iyi değil, kötü desen kötü değil. Espirileri abartmasalar iyiydi ama yenilmezler deki gibide yersiz değil.

Aslına bakarsanız boynuzlu hatun cuk oturmuş,ben kötüyüm diye bağırırken iki dk da harcadılar kadını.Loki yine efsane hatta thor'dan bile iyi duruyor filmde.Koca thor boynundaki şokla maymuna dönüyor,o kadar yıldırım var adamda ama kısa devre falan yapmadı,madem öyle bir tanede de hatuna takın olsun bitsin.Biraz drama katsalar kimse bişey demez ama nerede babası ölmüş beraber çarpıştığı tüm dostları ölmüş ülkesi yıkılmış bizimkinde tık yok.hulk ayrı fail dev olmuş şebek,yalnız thorla dövüşürken lokinin haline koptum orası ayrı güzel.

• Marvel'ın hep yaptığı şey. Mandarin'i nasıl çöp ettiğini hepimiz biliyoruz. Ultrondaki vıcıklık. Quicksilver mefta olduğunda Hawkeye espiri yapacak herhalde diye bekledik. Bir an önce bu vıcıklıklardan kurtulmaları gerek.
  • Batman kullanıcısına yanıt
    Ya he ya bende ona anlam veremedim

• Elinde Ragnarok hikayesi gibi efsane bir hikaye var. Sinemaya uyarlamak için kısalt yeter. Başka bir şeye gerek yok, başka bir marvel filmine bağlamaya, karakter getirmeye gerek yok, espiri ekleme gerek yok. Malesef marvel çizgi romanlar ve filmlerin konusunu çok ayrı tuttu.
  • Filmden yeni çıktım. beklentim en iyi marvel filmi olacağına yönelikti. En iyisi olmadı belki ama eğlendiriciliği yüksek düzeydeydi ve en iyi Thor filmiydi.

Deadpool ve Galaksinin koruyucuları 1 'den sonra en iyi film olmuş.

Renk uyumu harikaydı filmde, karakterlerde cuk oturmuş.

Komedi unsuru düzeyliydi, göndermeleri hoştu.
    Hulk'un Loki'yi yerden yere vurduğu saheneye çok gönderme oldu. Dr Strange filmin sürpriziydi.

Hela karakterine gelince. infinity serisini okuyan biri olarak en büyük isteklerimden biri
    Hela'nın lady death olması yani Thanos'u delirten ölüm leydisi olması. Çizgi romanlarda lady death ile hela farklı karakterler ama bu film için birleştirilebilir. hemen hemen aynı görevi yürütüyorlar. Ayrıca Hela (kate blanchett) uğruna evrenin yarısının yok edilmesine ön ayak olacak kadar güzel ve buna layık bir karakter.

• After credits sahneleri izleyen oldumu

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Marvel'ın hep yaptığı şey. Mandarin'i nasıl çöp ettiğini hepimiz biliyoruz. Ultrondaki vıcıklık. Quicksilver mefta olduğunda Hawkeye espiri yapacak herhalde diye bekledik. Bir an önce bu vıcıklıklardan kurtulmaları gerek.

Ama ama Rotten'da yüksek puan almış. IMDB 8.3 Metacritic 73.
  • exerion kullanıcısına yanıt
    Ben izledim. İlki idare eder fakat sonuncusu beklemeye gerek olmayacak kadar gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

Ben izledim. İlki idare eder fakat sonuncusu beklemeye gerek olmayacak kadar gereksiz.

Ben izleyemedim,internettede bulamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Büyük ihtimalle gitmem arkadaşlar götürmezse, gene klasik marvel filmidir.

Russoların Infinity War'unu bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: delton

Filmden yeni çıktım. beklentim en iyi marvel filmi olacağına yönelikti. En iyisi olmadı belki ama eğlendiriciliği yüksek düzeydeydi ve en iyi Thor filmiydi.

Deadpool ve Galaksinin koruyucuları 1 'den sonra en iyi film olmuş.

Renk uyumu harikaydı filmde, karakterlerde cuk oturmuş.

Komedi unsuru düzeyliydi, göndermeleri hoştu.
    Hulk'un Loki'yi yerden yere vurduğu saheneye çok gönderme oldu. Dr Strange filmin sürpriziydi.

Hela karakterine gelince. infinity serisini okuyan biri olarak en büyük isteklerimden biri
    Hela'nın lady death olması yani Thanos'u delirten ölüm leydisi olması. Çizgi romanlarda lady death ile hela farklı karakterler ama bu film için birleştirilebilir. hemen hemen aynı görevi yürütüyorlar. Ayrıca Hela (kate blanchett) uğruna evrenin yarısının yok edilmesine ön ayak olacak kadar güzel ve buna layık bir karakter.

Katılıyorum. Hela süper ötesi olmuştu. Sırf Cate için izleyenleri tatmin etmiştir bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.