Şimdi Ara

Thor: Ragnarok (2017) | Chris Hemsworth - Tom Hiddleston (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
27
Favori
51.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi evde izledim telefonda pek anlayamamıştım.

Açıkcası fragmanın beklediğimizi verdiğini söyleyemem daha maceravari bir hava var filmde o çaresizliği hissetirebilecekler mi emin değilim

ayrıca bir GOTG havası var. Film büyük ihtimalle yarı winter soldier yarı gotg havasında olucak gibime geliyor.

Beklentim şahsen yüksek değil ancak sinemada izlerim büyük ihtimalle, Marvel zayıf film yapsada sinemada izletiyor kendini.

Ha birde Marvel 7 yaş kitlesine film yapıyormuş demiş biri DC +30 yaş üstü yapıyor sanki kıytırık çr karakterleri hepsi, hala Marvel'ın 'Entertainment' ağırlıklı sinema seyircisine oynayan film yaptığını çözemediniz. Pazarlama stratejileri bu yönde, ha ben çok memnun muyum değilim keşke hepsi Winter Soldier havasında olsa ama adamlar sinema seyircisine oynuyor gişe yapıyorlar para kasıyorlar yapacak bişey yok.
  • Belli bayağı kötü olacak.
  • Ragnarok değil bu unworthy Thor.Ayrıca çizgi romanda cekicimi kaybederim diye g*t korkusuyla yaşayan adam çekici parcalaninca esprituel birine dönüşüyor ilginç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insanlarin anlamadigi, agirligi olan karakterleri boyle gulunc duruma dusmus gorunce verdigimiz tepki

Batmani de zamaninda madara ettiler, Thor'u da madara ediyolar, Wolverine'inin de adam gibi bi son filmini cektiler

Film bana hitap ediyo, cunku cizgi roman evreninden bir film. Yorum hakkim da herkes gibi var, izleyici kitlesini arttirmak icin su hallere dusurmeyin soyle karakterleri demek isterim yapimcilara firsatim olsa.

Karakter de THE MIGHTY THOR hani Deadpool falan degil yanlis olmasin, adi yeter. Simsek tanrisi lan..

Valla yazik, cerezlik filler filmler izletiyolar bize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 10 Nisan 2017; 19:52:55 >
  • Simdi bu thor 3 senaryodan kopuk mu olacak ana sayfada oyle yaziyorda ? Bir de thorun cekici gidiyor demissijiz nasıl savasiyo peki ? Fragmanı izleyemedim daha

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Thor bir tanrı illaki o çekiç olunca savaşıcak diye bir şey yok büyük ihtimal Mjolniri strange götürüp tekrardan birleştirilcek diye düşünüyorum. Senaryodan nasıl kopuk olacak orasını anlamadım biraz filme büyük ihtimalle deadpool havası katacaklar açıkcası nasıl olacak merak ediyorum.

Ama ben beklentimi düşük tutucam bu filmde ayrıca uzun saçlı halini baya bir herhalde görücez gibi geliyor daha sonrasında kısa saçlı olacak. O hulk o arenaya nasıl düştü ve insan haline hiç dönüşmedi orasıda ayrı bir konu.
  • Yeni bir çöp daha yaklaşıyor.... Sinemanın düştüğü hal içler acısı.

• trufily T kullanıcısına yanıt
    olay çöp olması değil hala anlamıyor bazıları. Disney, Winter Soldier gibi film çekip gişede başarılı olmuş bir stüdyo. Ragnarok gibi ciddi bir olayı böyle anlatmalarını eleştiriyorum. Emin ol bu film Winter Soldier havasında çekilseydi çok daha başarılı bir yapım izlerdik hepimiz hatta bence gişede de daha başarılı olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 10 Nisan 2017; 20:34:14 >
  • Dikkatimi çeken tek şey hulk oldu..

Keşke hulk a güzel bir seri yapsalar..

• Bu sene Marvel'dan tek beklentim James Gunn sağolsun, Guardians of the Galaxy 2. Güzel olacağına şüphe yok. Diğer 2 film birşey diyemeyeceğim.(Thor, Spider-Man)
    Ragnarok kıyamet demek mitoloji de. Yani kıyamet temalı filmden ucuz espriler olsun diyorsanız onu bilemem tabi herkesin kendi zevki sonuçta ama benim film anlayışımı yansıtmıyor
  • Cıvık müdürüm afedersin.

Cate için katlanacağım. Sen ne muhteşem bir şeysin ya.
  • Ben daha çok oturaklı bir film bekliyordum. Fragmanı görünce biraz disney'in işe fazla mı karışmış acaba diye bir düşündüm. Umarım fragmandan daha iyi bir film çıkar. Bir de Hulk'un oraya geliş hikayesini umarım anlatmışlardır benim gibi çizgi romanı okumayan biri olarak,bilmeyen biri için çok havada kalıcaktır yoksa.
    Bana göre X-Men Apocalypse, Thor un 2 filminden de daha iyi bir yapımdı
  • Şu filmi cocuk filmi gibi yapmalarından nefret ediyorum. Araya espiriler köy ok ama bu nedir be! Resmen iyice çocuk kitlesine yöneldiler. Arka müzik bile ayrı tırt. İron ve cap serisi yine iyi. Bu nedir arkadaş. Çöp yapım olmuş. İlk iki filmde yine bir ciddiyet vardı.

• Leş gibi karanlık filmlerden sonra güzel bir film geliyor sonunda.Umarım düzgün bir senaryo yazmışlardır.

Vee Cate
  • ya şimdi thor the dark world'ü hatırlıyorum herkes öff harika olacak falan havalarındaydı fos çıktı.

BvS ve AoU en yakın zamanda hatırladığımız örnekler, fragmanlar "aman aman fena geliyor" dedirtti filmler balon çıktı

Ondan burda ters köşe olursak şaşırmam fragman bizi 2-3 sahne dışında beklentiye sokmadı ama film iyi çıkarsa şaşırmam

Bunu düşünmemde özellikle Cate Blanchett'in payı var kendisini kötü bir filmde hatırlamıyorum.
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla Hulk'un film hakları Universal studios'un elinde.Marvel sadece filmlerinde kullanma yetkisine sahip.Marvel eğer kendisine solo film çekmek istiyorsa film haklarını Universal'dan alması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwdark -- 10 Nisan 2017; 22:32:21 >
  • Fragmanı izledim o kadar gömmeye gerek yok bence eğlenceli bir film olacak belliki.

Ayrıca fragmanlara bakarsak justice league daha iyi görünebilir ama ama dc ve snyder'ın son zamanlardaki işleri ve marvel'ın son zamanlardaki işlerini düşünürsek bu filmin justice league'dan daha iyi olma olasılığı yüksek.

Umarım gerçekten güzel bir film olur.

• Yöneticinin konuya el atması lazım boş beleş yorum yapıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.