Şimdi Ara

Thomas More - Ütopya okudunuz mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir sonraki alışverişimde almayı düşünüyorum hiç okuyan var mı nasıl buldunuz

• Adı üstünde ütopik bir eser.Gelecek dünya düzeni ile ilgili şeylere ilgi duyuyorsanız alın okuyun.Ben okurken cok eğlenmiştim bir yandan bende ekleme yapıyordum falan
  • Türkiye iş bankası kültür yayınlarından okumuştum, kitap çok güzel bir inceleme de içeriyordu. O yayından okumanızı tavsiye ederim.
  • aynen o yayından alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parishan

Türkiye iş bankası kültür yayınlarından okumuştum, kitap çok güzel bir inceleme de içeriyordu. O yayından okumanızı tavsiye ederim.

İnceleme bir de İngiliz Edebiyatı'nı avcunun içi gibi bilen Mina Urgan tarafından yapılıyor. Kitap zaten eşsizliği ve "utophia" tavrını, tarzını ortaya koymak açısından dünya edebiyatında ve İngiliz Edebiyatı'nda iyi bir yerde. Herkes alsın okusun.
  • nanİHlal kullanıcısına yanıt
    İş bankası tam metin olmasına rağmen kabalcının baskısı çok daha uzun acaba bu konu hakkında herhangi bir bilginiz var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteBlackie

İş bankası tam metin olmasına rağmen kabalcının baskısı çok daha uzun acaba bu konu hakkında herhangi bir bilginiz var mı ?

Bilmiyorum, ama inceleyip tekrar dönerim buraya. Vardır bir hinlik
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.