Şimdi Ara

## Thomas Heyerdahl'dan 6400$'a kulaklık: iDiamond ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 22
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • moffaka (2 mesaj) Bimba (1 mesaj) nighteen (1 mesaj) ..Knight.. (1 mesaj) santanio (1 mesaj)
  • @
Giriş
    18731 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Büyük firmalar küresel pazarın en üst gelir grubu da dahil her bir dilimini elde tutabilmek için büyük bir çaba içerisindeler. İşte bu durumdan ötürü karşımıza değerli madenlerle, malzemelerle süslü ürünler çıkmıyor değil. Geçtiğimiz günlerde ünlü tasarımcı Thomas Heyerdahl'ın özel ürettiği kulaklıklar internette ortaya çıktı. Yalnızca 1000 adet üretilmesi planlanan kulaklıklar, 204 adet küçük elmasla ve beyaz altınla kaplanmış; 6400$ seviyesinde meraklılarını bekliyor.

|
    |

• Binbaşı
    1060 Mesaj
    zaten bende kesin mücevher takmışlardır demiştim öyleymiş
    |
    |
    |
    |
    AMD'nin şirket politikası artık en hızlısı değil, en uygun işlemcileri üretmek olacak... Ancak işlemci bazında en iyisi olmasa da, kendi chipset birimi ve grafik birimini AMD işlemci ile bir arada kullanmak en iyi oyun sistemi olabilir...
    (9850+790FX+SB750+R700(4870X2)
    DAİMA AMD (Benim için.)
  • Yarbay
    3592 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: brk_066

zaten bende kesin mücevher takmışlardır demiştim öyleymiş

Zaten fiyatta saçmalamak istendiğinde kerizleri çekmenin en iyi yolu mücevher değilmi? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moffaka -- 20 Haziran 2008; 12:15:25 >
    |
    |
  • Yarbay
    8385 Mesaj
    Zenginleri parasını çarçur etmesi için çıkarılmış bir ürün.. Bu kulaklığı kullanmak çok rüküş olur..
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Thermaltake Level 10 GT , Corsair ax860i ,2600k , 2x8gb 1600mhz , Asus dc2t 2x 7970 cf , SB Zx ,ocz agility 2x240ssd , Samsung S27A950D , Benq W1060 , logitech G510,G700,Z5500,G27,MX5500,G13, Roccat kave,Razer Mamba, Qnap raid5 6tb buffalo raid1 4tb, LG G2
  • Yüzbaşı
    588 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: scaniaperest

Reklam kokan, firmanın adını duyurmak için yapılan ürünlerden birisi. Kim bunu kulağına takıp müzik dinler SOKAKTA ? Ses (işlevsellik)mi, görünüş mü ?

Yemezki dinlemekBir bakmıssın var,bi bakmışsın yok...
    |
    |
    |
    |
    '' Kıroyum emme para bende'' demenin en iyi yolu
    |
    |
    |
    |

EN ÇOK OYNADIĞIM OYUNLAR : GOLDEN AXE - LOTUS - DANGEROUS DAVE -Heygidi günler hey. Tey Tey
  • Yarbay
    6778 Mesaj
    ben takdir ettim ürünü::::: sonuçta "celebrity style"içün yeni bi aksesuar ve talep olacaktır....

firmanın bunu farkedip ürün çıkarması ve kendini tanıtması çok akıllıca
    |
    |
    Şimdi bizim hanım bunun üstündeki taşlardan birini felan düşürür,bi ton sinirlendirir beni.En iyisi hiç almamak
    |
    |
    |
    |
    kablosu kırılınca kuyumcuya götürüp taşlardan kolye yaptırabilirsiniz
    |
    |

Orjinalden alıntı: santanio

milyondolarlarım olsa eşime alırdım. almazmıydınız ?

Bu kişisel bir tercihtir ama ben eşime trilyon dolarımda olsa böyle saçma birşeyi almam. bunları almak kullanmak bence görmemişlik, rüküşlük, ukalalıktır.

Afrika belgeseli izledim dün.. Baba çamur topluyor un buluyor anneye veriyor annede çamur ve undan hazırladığı bulamacı güneşte bekletip çamurlu kurabiyeler yapıyor. Patatesli kıymalı değil çamurlu ve unlu. O sıradada biz belgeseli film izler gibi izliyorduk artist gibi dominos pizzadan 29.99YTL ye 2 dev pizza almış yiyorduk. tabi keyfimiz kaçtı. Bu tip başka şeyler dahada yaşadım o yüzden mümkün değil böyle bir saçmalığı almam. billgatesi cebimden çıkartsamda almam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moffaka -- 20 Haziran 2008; 16:10:38 >
    |
    |
  • Yarbay
    5768 Mesaj
    İlk okuyusumda küreselden sonraki kelime birden ısınma olarak gözüktü ve yapısı bozuk ama anlamı büyük bir cümle dedim. Yahu ne gerek var buna ne kadar sacma gösteris falan. Alanlara ciddi ciddi
    |
    |
    SAçmalıktan başka birşey değil bu kadar şık bir kulaklığı takmak için öyle giyinmek lazım öyle giyinen bir insanın kulağında da kulaklık çok da mantıklı görünmese gerek kimsenin bu kulaklığı evde takmak için alacağını sanmam bence parası olupta harcayamayanlar için yapılmış bir kulaklık gereksiz.Önemli olan ses kalitesi ve malzeme kalitesidir.Kulaklık dediğin biraz çirkin görünmeli çünkü piyasada tipi güzel olan çoğu cihaz performansta yolda kalıyor.
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Pentax K200D
    Pentax SMC-DA 18-55 mm f/3.5-5.6 AL II | Pentax SMC-DA 50-200 mm f/4-5.6 ED| Pentax SMC-M 50mm f/1.7 | Jupiter 37A - 135mm f/3.5 | Pentax D-BG3 Battery Grip
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kripto para haberleri
SEO
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.