Şimdi Ara

THL W100 Kullananlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
6.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hellbazer

Telefon Perşembe günü ulaştı. Mükemmel bir telefon. Tek kötü yanı açma/kapama tuşuyla ekran kilidinin açılması.

incele istersen o sorun içinhttps://play.google.com/store/apps/details?id=it.iiizio.screenwakeup https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.destil.fixbrokenpb

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    neden satıyorsunuz memnun kalmadınız mı?

sar değeri nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi search in vain -- 5 Ekim 2013; 10:10:42 >
  • 100 lira+ kar veren olursa satarım diye düşündüm. telefon çok güzel. ben bir gün kullanıp arkadaşıma verdim. w8s için diyorum

edit: w100 ü sorduysan onu da 15 gün kadar kullanıp sattım. tipten kaybetti
    daha güzel bişey alim dedim. bi de artık siyah olmasın telefonum dedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 6 Ekim 2013; 10:31:42 >
  • orhank52 O kullanıcısına yanıt
    hocam ben bir sürü rom yükledim.sizin dediğiniz sıkıntı bende de var.kamera çekimi sonrası ön izleme yapamıyorum ama dil ingilizceye çevirilince bu sorun ortadan kalkıyor.isterseniz bir deneyin.

rom olarak önereceğim: http://www.needrom.com/mobile/thl-w100-update-08132013/ bu adresteki romu kullanıyorum ve sayfa geçişleri muazzam hızlı ben gayet memnunum bu romu kullanmanızı

öneririm
  • hocam dediğiniz gibi dili ingilizce yapınca galeri sorunu ortadan kalktı, önerdiğiniz romu yuklemek isterim ama ne yapacagım nasıl yapacagım bilmiyorum,daha root bile atmadım cihaza, eskiden tabletim vardı bi şekilde onda rom değiştiriyordum ama telefonda daha önce hiç denemedim, nasıl yapacagımı kısaca anlatabilir misiniz acaba?, ayrıca su an yuklu uygulamaları saklamanın bir yolu var mı? tesekkurler ilginiz için
  • orhank52 O kullanıcısına yanıt
    ilk önce bilgisayarınıza mtk6589 driverlarını yüklemeniz lazım.Mtk6589 driver diye aratın google de bulursunuz.daha sonra flashtool programını bulmanız lazım.bu iso dosyalarını telefona otomatik yükleyen bir program.daha sonra verdiğim linkteki dosyayı indirmeniz ve klasöre çıkarmanız lazım.İndirdiğimiz flashtool isimli programı çalıştırıp scatter loading yazan yere tıklayın verdiğim linkteki romu nereye çıkardıysanız kalsörün içine girin bi txt. normal metin dosyası göreceksiniz.onu seçin ve tamam deyin.tamam dedikten sonra programın ortasındaki boş yerde yazılar göreceksiniz.Preolader den başlıyor vs devam ediyor. daha sonra programın üst tarafında download tuşu var.telefonu kapatıyorsunuz.(tabii mtk 6589 driverlarını kurduğunuzu varsayıyorum)Download tuşuna basıyorsunuz.programın telefonu görmesi lazım.görmezse bataryayı çıkarıp tekrar takın.telefonu görecektir.Yalnız bu romda ne yaptıysam telefonu sıfırlamaktan kurtaramadım.Yani google play uygulamalarınız imeileriniz hepsi silinecektir.imeilerinizi bi yere not etmeyi unutmayın.yaklaşık 3-4 dakikalik bir işlemin ardından yeni romunuz kurulacaktır. bu işlemler yapılırken telefonunuz kapalı olmalı ve bataryayı kesinlikle çıkarmamalısınız.

• yapamam diyorsanız size online de yardım edebilirim.hakan_ozaslan@hotmail.com
  • tahminimce anladım hocam yapacagım birazdan işlemleri,takılırsam sorarım size tekrardan :) bu arada en cok begendıgınız rom bu değil mi? yukledıgıme degsin ;) benim surum oldukca eskiymiş valla,az once baktım,sımdı programları yukleyeyım bir yandan da dosyaları laptopa yedekleyeyım
  • ben bundan sonra çıkan romları da denedim en hızlısı en stabili bu ama dediğim gibi telefon sıfırlanıyor o biraz uğraştırıyor insanı bu arada imeileri bi yere not edin onun da iki dk lık işi var yardımcı olurum
  • THL 100 kullanan biri klavuzundan SAR değerlerini yazabilir mi acaba ?
  • Hakan kardeşim bende thl w200 var bu rom benim telefondada çalışırmı tşk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asbengu

THL 100 kullanan biri klavuzundan SAR değerlerini yazabilir mi acaba ?
    Klavuzunda SAR değeri belirtilmiyor. Ama yabancı sitelerde, satıcıların bu telefon için SAR değerinin 0,5 civarlarında olduğunu yazdıklarını okumuştum. THL resmi sitesi de rakam vermiyor, sadece gerekli sınırlar dahilinde olduğunu belirtiyor(Çin'de de SAR değeri sınırlarına uygunluk katı şekilde uygulanıyor ve bu telefon genel olarak Çin pazarı için üretiliyor). Ben de çok yüksek olduğunu düşünmüyorum. Uzun süreli görüşmelerde rahatsızlık veren bir durum yok gibi. En iyi cevabı sürekli kullananlar verecektir. Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim: jayu G3 ve G4 SAR değerleri üst sınırda ve çok fazla satılıp, kullanılıyor.
  • fbuyukbalkan kullanıcısına yanıt
    Rom icerikleri birbirinden farklidir.kisaca soylemek gerekirse sizin kullandiginiz telefon 1.5ghz quad core benim kullandigim telefon 1.2ghz yani romlar birbirine uymaz amawww.needrom.com a girin thl w200 diye aratin ordan rom bulabilirsiniz

• Rom icerikleri birbirinden farklidir.kisaca soylemek gerekirse sizin kullandiginiz telefon 1.5ghz quad core benim kullandigim telefon 1.2ghz yani romlar birbirine uymaz amawww.needrom.com a girin thl w200 diye aratin ordan rom bulabilirsiniz

• fiyatı ve incelemeleriniz sonucu bu telefonu almaya karar verdim. Yaklaşık fiyatlarda önerebileceğiniz başka bir telefon yoksa tabi ki.

Bu arada w100'de bildirim led'i var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: legedama

fiyatı ve incelemeleriniz sonucu bu telefonu almaya karar verdim. Yaklaşık fiyatlarda önerebileceğiniz başka bir telefon yoksa tabi ki.

Bu arada w100'de bildirim led'i var mı?

lenovo a820 almayı düşünüyordum ancak bunu almaya karar verdim
  • Kamerası çamur gibi çamur. Çözünürlük kötü. Yoksa discovery ile kapışırdı
  • Oğlumda w 100 ben de ise lenovo a820 var. Kamera performansi olarak lenovo bir tık önde. Ama ele alındığında w100 oyuncak imajı veriyor. ( lenovo dan sonra ) ama ekran olarak da w 100 az önde diyebilirim. Ama lenovo dan memnunun. İsmi yeter. Görenler hayran.

• açıkçası benim için şarj süresi ve telefonun akıcılığı önemli. kayıtlı telefon numarası ve mesaj sayısı arttıkça kasmamalı ve hafızada az yer kaldığı zaman mümkün olduğunca seri çalışmalı. bildirim ledi de önemli. Bu ihtiyaçlarımı iki telefondan hangisi daha fazla karşılar?

bu arada cevaplar için teşekkür ederim
  • merhabalar arkadaslar, ben thl w100 üm de sekılle ekran kilidi yapıyorum fakat kilit ekranındaki arka planı değiştirmeyi bulamadım, bilen ya da bir fikri olan varmı acaba? mesela duvar kagıdımdakı resim kilit ekranımdada olabilir şu şekliyle hiç hoş durmuyor da teşekkürler :) THL W100 Kullananlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhank52 -- 18 Ekim 2013; 22:24:14 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.