Şimdi Ara

THL W100 Kullananlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
6.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yanlışlıkla kapanan imei çakmışız telefona

ama orjinal imei halen sorun vermedi
  • ilk bataryayı şarj edip yedekledikten sonra ikinci bataryayı şarj edip kullandım. ikincü günün sonunda bu gece 11 gibi bitti
    Yani iki gün gidiyor. Yeterli şimdilik

Zaten Gio da oyun ve net olmasa 2.5 gün gidiyordu. Bunu da 3 güne çıkarabilirim sanırım oyunu ve interneti kısarsam...

çinden telefon getirtme işine sırf batarya işi için, 3500mah lenovo getirtmek için girmiştim ama sonra f/p olarak bu telefon gözüme çarptı ve aldım. şimdilik memnunum. bir arıza çıkartmazsa güzel telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 26 Ağustos 2013; 1:10:53 >

• Birkaç uygulama için Force Stop diyerek ram kullanımını 350mb civarına düşürdüm ama hangi uygulamalar gereksiz tam olarak bilmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 29 Ağustos 2013; 2:13:58 >
  • Arkadaşlar ben telefonu şarja takınca dokunmatik ekran bir süre sonra kullanılmaz oluyor ekranı kapatıp açınca düzeliyor, bi güncelleme buldum uyguladım ama fayda etmedi, çözüm bilen varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaziarena

Arkadaşlar ben telefonu şarja takınca dokunmatik ekran bir süre sonra kullanılmaz oluyor ekranı kapatıp açınca düzeliyor, bi güncelleme buldum uyguladım ama fayda etmedi, çözüm bilen varmı acaba?

bu sorunu ilk çakma çin malı tabletlerde gördüm.

sonra kardeşimdeki garantili Samsung gio da bir ara aynı şeyi yaptı, ama orjinal şarj makinasıyla değil de usb den başka bir kabloyla şarj ederken dokunmatik ekran sapıtıyordu.

bendeki w100 de böyle bir sorun yok. kendi orjinal şarjı ve kablosunu kullanıyorum usb den bağlarken de.

edit : biraz aradım şimdi ama böyle bir sorunla karşılaşan bir yazı göremedim nette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 5 Eylül 2013; 13:06:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

quote:

Orijinalden alıntı: gaziarena

Arkadaşlar ben telefonu şarja takınca dokunmatik ekran bir süre sonra kullanılmaz oluyor ekranı kapatıp açınca düzeliyor, bi güncelleme buldum uyguladım ama fayda etmedi, çözüm bilen varmı acaba?

bu sorunu ilk çakma çin malı tabletlerde gördüm.

sonra kardeşimdeki garantili Samsung gio da bir ara aynı şeyi yaptı, ama orjinal şarj makinasıyla değil de usb den başka bir kabloyla şarj ederken dokunmatik ekran sapıtıyordu.

bendeki w100 de böyle bir sorun yok. kendi orjinal şarjı ve kablosunu kullanıyorum usb den bağlarken de.

edit : biraz aradım şimdi ama böyle bir sorunla karşılaşan bir yazı göremedim nette.

Orijinal şarj cihazı kullanilmazsa öyle oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.needrom.com/mobile/thl-w100-update-08132013/

bu en son update edilen romdur.Rom öncekilere göre acaip stabil çalışmaktadır.Yanılmıyorsam 60 fps ile geliyor.Yalnız flashtool ile kurulabiliyor ve flashtool içinde bulunan preeloader simgesini işaretlemediğim halde telefon komple sıfırlandı.herşeyi sil baştan yapmam gerekti.bu romu kurmadan önce bi yedek almanızı öneririm.sayfa geçişleri muazzam hızlı ve quadrant standart tan 4700 civarı puan alıyor daha önceleri 3900 alıyordu.bilginize.ben çok memnunum sizlerle paylaşmak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanozaslan

http://www.needrom.com/mobile/thl-w100-update-08132013/

bu en son update edilen romdur.Rom öncekilere göre acaip stabil çalışmaktadır.Yanılmıyorsam 60 fps ile geliyor.Yalnız flashtool ile kurulabiliyor ve flashtool içinde bulunan preeloader simgesini işaretlemediğim halde telefon komple sıfırlandı.herşeyi sil baştan yapmam gerekti.bu romu kurmadan önce bi yedek almanızı öneririm.sayfa geçişleri muazzam hızlı ve quadrant standart tan 4700 civarı puan alıyor daha önceleri 3900 alıyordu.bilginize.ben çok memnunum sizlerle paylaşmak istedim.

teşekkürler hocam paylaştığın için.
    antutu ile test ettin mi hocam ?
    önce kaç alıyordu, şimdi kaç alıyor ?

• Hocam, Discovery alsan daha iyi değilmiydi?
  • bir kere gm telefon aldım daha önce.
    artık telefon alırken telpa garantili olmamasına özen gösteriyorum. garantisiz bile alıyorum ama telpa garantiliyse almıyorum.
    gm içinse... bu telefon gm telefonlarından daha kaliteli bence
  • antutuda pek değişen birşey yok.Ama romun stabilitesi çok üst derecede.thl w100 kullananlara tavsiyem kesin kurun bu romu
  • Ben telefonu satmaya karar verdim

Jiayu g4 siparişi verdim
  • Telefonu fabrika ayarlarına alınca attığım imei gitti, orjinal imei ye döndü telefon

bu arada telefonu elden 450 liraya satıyorum taksitle.

edit : 15 gündür kullanıyorum ve bir sıkıntısı çıkmadı. Kaliteli bir telefon. Umarım alan arkadaşa da problem çıkarmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 12 Eylül 2013; 12:25:14 >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Telefon kaç günde geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellbazer

Telefon kaç günde geldi?

çinden geliş bir aya yakın sürdü.
    sanırım satıcı kendi adresine söylemiş, ondan bana da 2-3 günde geldi. toplam 27 gün sürmüştü sanırım.
    Yaklaşık 10 gün önce vermiştim siparişi.
    Bilgi için teşekkür ederim
    Telefonu evineze mi geldi yoksa mahallenize yakın bi PTT'den mi aldınız? son bir sorum olsun. Taksit taksit soruyorum ve seni uğraştırdığım için kusuruma bakma.:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellbazer -- 13 Eylül 2013; 23:42:26 >
  • kargolar doğrudan eve geliyor. daha önce de yurtdışından ps3 dvd almıştım, aynı şekilde eve getirdiler. ptt kargo getiriyor.

sorun değil hocam. aynı şeyi ben de yaptığım için forumdaki diğer arkadaşlara
    taksit taksit geliyor insanın aklına ...
    Haklısınız
  • Telefon Perşembe günü ulaştı. Mükemmel bir telefon. Tek kötü yanı açma/kapama tuşuyla ekran kilidinin açılması.
  • heralde bu telefonu ilk alanlardan birisi de benim, mayıs sonunda sipariş verdim arakdasım azerbaycan uzerinden bana getirdi haziran sonundan beri kullanıyorum,gorenler hayran kalıyor kı bende 3 aydır bir eksiğini görmedim hele ki bu fiyata böyle bir telefon kullanmak çok güzel bi duygu ;) iyiki daha fazla para verip aynı işlemcili diğer telefonlardan almamısm, telefonun ekran cozunurlugu hd olmamasına ragmen ekran cok net ve kaliteli duruyor, diğer arkadaşlarında dediği gibi kamera çok kaliteli değil ama cok da kotu degil güzel fotograflar cekilebiliniyor, kısacası ben gayet memnumum ;) bu arada hiç rom değiştirmedi root dahi atmadım telefonu, imei değiştirip kullanıyorum o gunden beri, güncel surum yukleyen varsa memnun mu ve tavsiye edermi? bende kı surum de tek sıkıntı kamera dan galeriye gırmeme sorunu, herkese iyi forumlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.