Şimdi Ara

THL W100 Kullananlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
6.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • w100 ile w200 arasında çinde 20 dolar fark var ama sanalpazarda 200 lira fark koymuşlar.
  • Bir kullanıcı çıksa da milletin aklında soru işaretlerini giderse bu thl w8 lerde mesela şarjı geç yapma gibi bir sorun vardı böyle sorunlar var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

w100 ile w200 arasında çinde 20 dolar fark var ama sanalpazarda 200 lira fark koymuşlar.

aralarında 40-50 dolar gibi fark olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbuyukbalkan -- 6 Ağustos 2013; 16:35:02 >
  • herkese selamlar aranıza yeni katıldım

Yaklaşık 1 aydır bu telefonu kullanıyorum.Telefonu sanalpazardan 12 taksitli aldım.Telefon gayet güzel ve şık duruyor.Antutudan 13 bin küsür puan alıyor.Bendeki beyaz modeli kutu içeriğinde denildiği gibi

2 batarya-şarj adaptörü-usb kablosu-ekran koruyusucu kapaklı kılıfı bulunmakta.Ha bu arada kulaklık gayet güzel tok bi ses veriyor.Mtk engineer moddan imei atadım iki slotata şu ana kadar bir problem

yaşamadım.ahize sesi falan gayet net.karşıya giden seste gayet iyi sorun yaşamadım.Telefonun kendisiyle gelen şarj adaptörü 0,5Ma lık bir güç ürettiği için şarj süresi yaklaşık olarak 3,5 saati buluyor.ama ben onu

kullanmıyorum.1 amperlik htc den kalma şarj adaptörü var onu kullanıyorum.telefonun wi-fi çekim gücü çok iyi samsung model bir netbook um var onun çekmediği yerde bile çekiyor.Batarya diğer android

telefonlarda olduğu gibi 1 günü ancak çıkarıyor.

Sorularınız varsa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanozaslan

herkese selamlar aranıza yeni katıldım

Yaklaşık 1 aydır bu telefonu kullanıyorum.Telefonu sanalpazardan 12 taksitli aldım.Telefon gayet güzel ve şık duruyor.Antutudan 13 bin küsür puan alıyor.Bendeki beyaz modeli kutu içeriğinde denildiği gibi

2 batarya-şarj adaptörü-usb kablosu-ekran koruyusucu kapaklı kılıfı bulunmakta.Ha bu arada kulaklık gayet güzel tok bi ses veriyor.Mtk engineer moddan imei atadım iki slotata şu ana kadar bir problem

yaşamadım.ahize sesi falan gayet net.karşıya giden seste gayet iyi sorun yaşamadım.Telefonun kendisiyle gelen şarj adaptörü 0,5Ma lık bir güç ürettiği için şarj süresi yaklaşık olarak 3,5 saati buluyor.ama ben onu

kullanmıyorum.1 amperlik htc den kalma şarj adaptörü var onu kullanıyorum.telefonun wi-fi çekim gücü çok iyi samsung model bir netbook um var onun çekmediği yerde bile çekiyor.Batarya diğer android

telefonlarda olduğu gibi 1 günü ancak çıkarıyor.

Sorularınız varsa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım.

kaç günde geldi siparişiniz ?

• Lenovo a820 de hemen hemen aynı özelliklerde oda olabilirdi tercih.
    Bu arada w100 kasa kalitesi nasıl ve sar değeri nedir acaba,kitapçığında yazar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Lenovo a820 de hemen hemen aynı özelliklerde oda olabilirdi tercih.

henüz gelmedi telefon hocam. maalesef, bayramdan sonraya kaldı
    15 gün oldu ve henüz kargo takip de yapamıyorum. verilen numarayı nereye girsem sonuç yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Lenovo a820 de hemen hemen aynı özelliklerde oda olabilirdi tercih.

Bu telefondan satan bir site kullanıcı sorularına 0,5 diye cevap vermiş ama ben inandırıcı bulmuyorum. Satabilmek için yazıyorlar.
    Fakat Çin'de SAR 1,6 üzeri üretim yapmanın yasak olduğunu okumuştum. Dolayısıyla geneli 1-1,5 arası oluyor.
    Örneğin;
    SAR değerlerinin düşüklüğü ile bir yerde övünüyor diyebileceğeimizn ve sürekli bu değerleri telefon özelliklerinin yanında açıklayan Lenovo'nun son çıkan telefonlarından P780 için satış sitelerinde 0.257(http://www.etotalk.com/lenovo-p780_p3798.html) gibi çok düşük değerler belirtilebiliyorken lenovo nun kendi resmi satış sitesinde bu telefon için 0.972 (http://shopap.lenovo.com/in/en/smartphones/p-series/p780/#techspecs) değeri yazılmış.

Ülkemizde satılan bir çok markalı telefonda da SAR değerleri bunların çok altında değil. Hatta yüksek olanlar da var. Netice olarak hangi telefon olursa olsun Uzun süre kafaya yaklaştırıp konuşmamak lazım, ilk telefon bağlanırken bu değerlerin en yüksek olduğu zamanlar olduğu söyleniyor. Telefonu karşı taraf açana kadar vücuda mümkün olduğunca uzak tutmak lazım.
    THL W100 meselesine tekrar gelecek olursak, bence çok dert edilecek bir konu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbuyukbalkan -- 7 Ağustos 2013; 0:28:30 >

• fbuyukbalkan kullanıcısına yanıt
    söylediklerine katılıyorum lakin her zaman bağlanmadan kulağa uzak tutmak gibi vs.. kurallara uymuyoruz maalesef..

bu arada Çin de yasaklara çokta inanma hocam adamlar da yalanın bini bir para
  • sar konusunda alınacak en iyi önlem kablolu kulaklık kullanmak diye biliyorum arkadaşlar.
    şu an kullandığım telefınun mikrofonu bozuk olduğu için mecburen kulaklık takıl kullanıyorum. alıştım sanırım bu şekilde konuşmaya. gelen telefonu da aynı şekilde kullanırım artık
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    2 günde elime ulaştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanozaslan

2 günde elime ulaştı.

çinden mi 2 günde

çinden getirttin sandım hocam, pardon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmer23s

quote:

Orijinalden alıntı: semihstr

quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Bu telefondan bir tane sipariş ettim de... Kötü mü ettim acaba

Kağıt üstünde özellikler güzel:

1gb ddr3 ram
    4.5 inç QHD IPS ekran, 960 * 540
    MTK6589 Dört Çekirdekli
    Android 4.2
    3G

önem verdiğim kısım işlemci ve ram. 500 ü geçen fiyatlı modeller de aynı işlemci ve rame sahip. 400 lira civarı fiyata yurtiçinde bulunuyor, 12 taksitle aldım ben de.

Henüz elime geçmedi tabi.

Kötü yönü var mıydı bu telefonun, kullanan bilen var mı ?

yorum alabilirmiyim bu cihazı veya w200 almayı düşünüyorum gerçi jiayu g4 içinde göz karartmayı düşünebilirim 1;5 ghz 4 çekirdek işlemi,2 gb ram,32 gb rom, retina ekran filan baya cezbetti alet

Tabi ki w200 al
    1.5 işlemcisi
    8 gb rom
    hd çözünürlüğü ile w100 den her anlamda üstün
    asıl üstün olduğu konu ise tasarım. çok hoş tasarımıyla w200
    al beni dedirtiyor. w200 ü gördükten sonra w100 de seni cezbedecek ne bulabilirsin ki.
    Bir hafta önce sipariş verdim beklemedeyim w200 ü . Herkesede tavsiye ederim. Telefon s3 ile aynı performansta
    antutu:15600 alıyo. 360 tl ye aldım daha ne olsun.

bundan daha iyisi üstüne para teklif edilmesi ...

hocam merhabalar w200 almıssınız acaba ulastımı elnıze telefon nasıl onerırımısınız nerden kaca aldınız lutfen yardımcı olurmusunuz

• Malasef iptal etmek zorunda kaldım. sahte takip numarası verip 1 hafta beni oyalayıp ürünü göndermeyince dispute açıp satışı iptal ettim. Ben bugün Xiaomi red rice adında yeni bir telefon siparişi verdim. çok hoş bir telefon tabi eğer yine bir satıcı faciasıyla sonlanmazsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmer23s -- 13 Ağustos 2013; 1:28:53 >
  • quote:

Malasef iptal etmek zorunda kaldım. sahte takip numarası verip 1 hafta beni oyalayıp ürünü göndermeyince dispute açıp satışı iptal ettim. Ben bugün Xiaomi red rice adında yeni bir telefon siparişi verdim. çok hoş bir telefon tabi eğer yine bir satıcı faciasıyla sonlanmazsa...

Zaten W200'ü çok uygun fiyata almıştınız, gelmemesi biraz normal gibi.
    Bu telefon da yanlış bilmiyorsam şu anda hep ön satışta. Yani biraz beklemeniz gerekebilir. Ayrıca 3G si Türkiye uyumlu değil diye biliyorum.
  • quote:

Malasef iptal etmek zorunda kaldım. sahte takip numarası verip 1 hafta beni oyalayıp ürünü göndermeyince dispute açıp satışı iptal ettim. Ben bugün Xiaomi red rice adında yeni bir telefon siparişi verdim. çok hoş bir telefon tabi eğer yine bir satıcı faciasıyla sonlanmazsa...

hocam o telefonda türkiye için 3g desteği yok diye biliyorum belki sorun değildir sizin için ama bilmiyorsanız söyliyim dedim.
  • Sorun bende ya çok sabırsızım bekleyemiyorum. Haftalarca tedarik süreci bana göre değil. Satıcı elimde var deyip yalan söylediği gibi sahte takip numarası ile beni oyalamasına kızdım da iptal ettim eğer bekleyeebilseydim ürnde ve satıcıda bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. zaten satıcıda disputeyi hemen onayladı.
    Onun haricinde vet biliyorum 3g çin dışında desteklemiyor.kullanmadığım için önemi yok. ama diğer özelliklere baktığınızda harika
    kamerası 8mp ama kıytırık değil samsung marka. diğer bazı çin telefonları 13 mp olmasına rağmen 720p video çekerken bu telefon 1080p videoyu destekliyor, Gorilla Glass 2 var otg desteği mevcut, lüks arabalar için ses sistemleri sağlayan İsveçli üretici bir firmanın ürettiği ses sistemi sahip, MIUI V5, güzel kasa tasarımı ve xiaomi kalitesi son olarakta çok uygun fiyatı thl w200den bile ucuz. dayanamadım üç tane sipariş verdim eşe dosta satarım diye... şu aşamada kesinlikle tavsiye ederim. ama tabi ele alıp incelemeden k

http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Hongmi-Red-Mi-VS-Mi-2S-Quad-Core-1-5GHz-4-7-Inch-IPS-8/1188143901.html

• Bende W100 almayı düşünüyorum ama benim nokia dan aktaracağım telefon rehberinde 650 kartvizit var. W100 ün teknik özelliklerinde rehber hafızası 500 yazıyor. Acaba bir müdahale ile bu hafızayı arttırabilirmiyiz? Bir çözümü varmıdır?
  • rehber sınırı olduğunu zannetmiyorum, öylesine yazılmış değerdir. Zaten play store da bir sürü rehber programı da mevcut.
  • rehberdeki kişi sayısı 400 üzerinde olması lazım ama bir türlü göremedim sayısını...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.