Şimdi Ara

THK Paraşüt/Planör Kursu 2012 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
2
Favori
17.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • problem olur 5-6 kilo vermelisin en az şüphelendiklerini ölçerler tartı ile

en yakın thk şubesine gidersen başvurunu yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: waterloo

problem olur 5-6 kilo vermelisin en az şüphelendiklerini ölçerler tartı ile

en yakın thk şubesine gidersen başvurunu yapabilirsin

verdiğin videoyu izledim süper... kesin kaydolmalıyım...
  • anladım teşekkür ederim , ozaman diete başlıyım şimdiden:) istanbulda ücretli kurs varmı bildiğiniz ? galiba thk seçmeleri biraz zor geçiyormuş.. herkesi seçmiyorlarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: epwesa1

anladım teşekkür ederim , ozaman diete başlıyım şimdiden:) istanbulda ücretli kurs varmı bildiğiniz ? galiba thk seçmeleri biraz zor geçiyormuş.. herkesi seçmiyorlarmış

bu işi thk dışında yapan yok türkiyede(planörü)

sen başvur belki çıkar çıkma şansını arttırmak için biraz bağış yapabilirsin(tabi bütçen müsait ise)

orada seçilme şansını arttıran şeyler var deride yardımcı olmak fitre zekat vs. bu sene çıkmassa seneye bu işleri yapıp başvurursan kesin çıkar
  • Arkadaslar bende planore başvurdum birde deltakanata nasıldır bu ikisi belli bir miktar bağışta yaptım şubeye adam götürdüm çıkma şansı nedir bölümüm uçak olduğu için planore gitmek istiyorum.
  • çıkar çıkar önemli olan şubenin sana destek olması

delta kanatta güzel bir spor fakat yamaç paraşütüne göre biraz daha maliyetli ve meşakatli
  • OOO bu konuyu gördüğüme çok sevindm :D Ben geçen sene paraşüt başlangıç 10. Devre deydm . Bu sene de tekamüle başvurdum umarım çıkar ve FAI-A lisansımızı alırız :) Kafanıza takılan herhangi bişey varsa sorabilirsinz... Ama gitmenizi kesinlikle tavsiye ederim inanılmaz güzel bir ortam o 6 günde inanılmaz şeyler yaşıyorsunuz.
  • başlangıçtan tekamüle değil a bröveye başvurabilirsiniz? umarım ben yanlış anladım :)
  • quote:

başlangıçtan tekamüle değil a bröveye başvurabilirsiniz? umarım ben yanlış anladım :)

Yaw eski adıyla tekamül işte :D Paraşüt temeli kaldırdılar bu sene başlangıç ve a-bröve oldu :) Efes le paralel bi konuma geldiler.. Evet tekamül yanlış bi kullanış oldu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9Cheetah9

quote:

başlangıçtan tekamüle değil a bröveye başvurabilirsiniz? umarım ben yanlış anladım :)

Yaw eski adıyla tekamül işte :D Paraşüt temeli kaldırdılar bu sene başlangıç ve a-bröve oldu :) Efes le paralel bi konuma geldiler.. Evet tekamül yanlış bi kullanış oldu :D

ben yanlış okumuşum planör sanmıştım :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 9Cheetah9

quote:

ben yanlış okumuşum planör sanmıştım :D

• Tecrübe sahibi dostlar size başka bir sorum var. Sizce planör mü, paraşüt mü ? Tabii ki bu sana kalmış cevabını alacaığım biliyorum ama gidenler ana hatlarıyla artılarını eksilerini hangisi tavsiye ettiklerini yazarsa çok faydalı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer06

Tecrübe sahibi dostlar size başka bir sorum var. Sizce planör mü, paraşüt mü ? Tabii ki bu sana kalmış cevabını alacaığım biliyorum ama gidenler ana hatlarıyla artılarını eksilerini hangisi tavsiye ettiklerini yazarsa çok faydalı olur.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tri_nitro_toluen -- 4 Nisan 2012; 14:20:16 >
  • başlangıç bazında planörün eğitimi daha iyi ve uzun :)
  • Beyler kilodan dolayıyı paraşüt ve planör eğitimi alamıyorum model roket eğitimi hakkında bilginiz var mì?
  • bu sene Eskişehir de olacağım planör eğitimi için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Planet

bu sene Eskişehir de olacağım planör eğitimi için :)

Nasıl bu kadar eminsiniz. Sonuçlar daha açıklanmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.eray

Genç Kanatlar kurslara katılmada önceliklidir, öyle bir şey olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tango1NeverDies

quote:

Orijinalden alıntı: d.eray

Genç Kanatlar kurslara katılmada önceliklidir, öyle bir şey olabilir.

Bu forumda THK üyelerinin çok büyük bir bölümü zaten gençkanatlara üyedir. Birde THK öğretmenlerin maaşları ne kadardır acaba ben soramadım. Acaba bilen varmıdır. Belki öğretmen falan olursak ona göre şartlarını bilelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Look At Me -- 16 Nisan 2012; 23:42:13 >

• parası sizin ayağınızı yerden kesmeye yetiyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.