Şimdi Ara

THK Paraşüt/Planör Kursu 2012 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
2
Favori
17.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ERZ planör 1-20 ekim başlangıçta 3 kişi gözüküyor. Yedek bile yazmamışlar. Kontenjana bakıyorum 20 kişi bu nasıl iş açıklayacak olan var mı? Geçen sene ek kurs gibi bir şey açmışlardı. Ben o zaman paraşüte gitmiştim. Acaba o zamanlarda planörde açılmışmıydı. ERZ eğitim merkezinde sadece yamaç p.yedekleri var diğerlerinin niye yok.
  • erzincanda tesisler falan oturmamış durumda bir eskişehir değil yani :) THK dedinmi eskişehirdir doğru olanı

erzincanın 1-2 senesi daha var tam anlamıyla tesis için çok tercih edilmiyor yani bende kaç arkadaşımı erzincan değil eskişehire yönlendirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: waterloo

erzincanda tesisler falan oturmamış durumda bir eskişehir değil yani :) THK dedinmi eskişehirdir doğru olanı

erzincanın 1-2 senesi daha var tam anlamıyla tesis için çok tercih edilmiyor yani bende kaç arkadaşımı erzincan değil eskişehire yönlendirdim

Peki planöre biri gitmese oraya yamanabilirmiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla ara ankarayı konuş ben bilemem :)
  • Tesisten çok planörde yok yeterince araç sayısının arttırılması gerek ama o da nasıl olacak meretlerin tanesi binlerce euro... Bu sene 25 haziran-5 temmuz arası eskişehirde olacak var mı? IACE hazırlık kampı var sezonu erken açıyorum inönüde bu sene...
  • ya kurumda para var vizyon yok önemli olan vizyon para her türlü bulunur
  • Onu bunun bilmemde devlet bu planörlerden vergi falan alıyorsa.(gümrük vergisi v.s) hakkımı helal etmiyorum bu devlete.
  • Arkadaslar bana da 18 haziran 1 temmuz planor cikti. Ancak belgelerim gelmedi. Buyuk ihtimalle iletisim bilgilerinde bir problem oldugunu ve belgelerimi kursa gittigimde teslim edebilecegimi soylediler. Bu hafta saglik raporunu almam lazim. Acaba gonderilen belgelerde raporla ilgili (hangi bolumlere muayene olunmali vb.) ayrintili bilgi var mi? Acikcasi son gunlerde boyle aksakliklarla ugrasmak zor oluyor. Ve son olarak merak ettigim konu su ki gata'dan raporu alirsam askeri standartlarda bir rapor vermeye calisabilirler. Alternatif olarak istanbul'da nerede yaptirabilirim baska? Yardiminiz icin simdiden tesekkurler. (yazi icin kusura bakmayin mobilde turlce karakter kullanamiyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: jerfionur

Arkadaslar bana da 18 haziran 1 temmuz planor cikti. Ancak belgelerim gelmedi. Buyuk ihtimalle iletisim bilgilerinde bir problem oldugunu ve belgelerimi kursa gittigimde teslim edebilecegimi soylediler. Bu hafta saglik raporunu almam lazim. Acaba gonderilen belgelerde raporla ilgili (hangi bolumlere muayene olunmali vb.) ayrintili bilgi var mi? Acikcasi son gunlerde boyle aksakliklarla ugrasmak zor oluyor. Ve son olarak merak ettigim konu su ki gata'dan raporu alirsam askeri standartlarda bir rapor vermeye calisabilirler. Alternatif olarak istanbul'da nerede yaptirabilirim baska? Yardiminiz icin simdiden tesekkurler. (yazi icin kusura bakmayin mobilde turlce karakter kullanamiyorum)

ssk merdivenköyden almıştım geçen sene kendi thk şubeni arayıp konuşabilirsin

eğer thk şuben yeterince bilgili değil ise kadıköy thk yı ara ayla hocam yardımcı olur

• Bu sene kursa katilacak biri acaba benimle pm'den iletisime gecebilir mi? En azindan su e-maili bir alayim.

• yeri burası mı bilmiyorum ama rc uçak kursuna giden var mı??? Rc uçak kursu almak istiyorum yardımcı olabilecek olan var mı? Yaşadığım yer mersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polkol

yeri burası mı bilmiyorum ama rc uçak kursuna giden var mı??? Rc uçak kursu almak istiyorum yardımcı olabilecek olan var mı? Yaşadığım yer mersin.

Hangi lisansı almayı planlıyorsun.
    1. Başlangıç Kursları
    2. Tekamül Kursları
    3. İleri Tekamül Kursları
    4. Rehber Öğretmen Kursları
    5. Radyo Kontrol Kursları
    a. R/C Uçuş
    b. R/C İmalat ve Uçuş Kursu
    6. Model Roket
    7. Tel Kontrol Kursları
    Kurslar ortalama 7-10 gün arasında değişiyor. Rehber Öğretmen Kursları ve sonrası kurslar inönüde veriliyor benim bildiğim.(Bölgesel kurslar hariç.)
  • Merhaba arkadaşlar, bu yıl paraşüt kursuna asıl olarak seçildim. Gitmeden önce, giderken ya da gittikten sonra yaptırmam gereken bir şey var mı? Sağlık belgesi vb?
  • 1-15 temmuzda gidicek arkadaşlara mail geldi mi?

Edit:Geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsmanlıHanedanı -- 15 Haziran 2012; 20:19:24 >
  • sinirlendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waterloo -- 12 Haziran 2012; 20:12:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.eray

quote:

yeri burası mı bilmiyorum ama rc uçak kursuna giden var mı??? Rc uçak kursu almak istiyorum yardımcı olabilecek olan var mı? Yaşadığım yer mersin.

1. Başlangıç Kursları
    2. Tekamül Kursları
    a. R/C Uçuş
    6. Model Roket
    7. Tel Kontrol Kursları
    Kurslar ortalama 7-10 gün arasında değişiyor. Rehber Öğretmen Kursları ve sonrası kurslar inönüde veriliyor benim bildiğim.(Bölgesel kurslar hariç.)

1. ve5. madde

Bu sene için başvuru süreleri bitti galiba. Peki yerel kurslar nasıl açılıyor? 5 arkadaş gidip başvursak açılma imkanı var mı?

• quote:

quote:

quote:

1. Başlangıç Kursları
    2. Tekamül Kursları
    a. R/C Uçuş
    6. Model Roket
    7. Tel Kontrol Kursları

1. ve5. madde

Bu sene için başvuru süreleri bitti galiba. Peki yerel kurslar nasıl açılıyor? 5 arkadaş gidip başvursak açılma imkanı var mı?

Çok büyük ihtimalle açarlar. Hangi şubedensin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

1. Başlangıç Kursları
    2. Tekamül Kursları
    a. R/C Uçuş
    6. Model Roket
    7. Tel Kontrol Kursları

1. ve5. madde

Çok büyük ihtimalle açarlar. Hangi şubedensin.

mersin de kayıt olacağım kardeşimle birlikte...

• arkadaşlar 2 sorum var;

1.Öğrenci belgesi faks olsa olur mu?
    2.Sağlık raporu devlet hastanelerinden alınabiliyor mu?
  • Merhaba arkadaşlar,

Ben de paraşüt kursuna gitmek, paraşütle atlamak olursa planör kursuna da gitmek gibi hayallerim var ancak bazı koşullar varmış en az 1.50 en fazla 1.90 boyunda olmak gibi. Benim boyum 1.90 ı biraz geçiyor yani 1.92 falanım bu durumda benim bu hayallerim suya mı düşüyor yoksa 1-2 santim fazlalık olsa da katılabilir miyim ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.