Şimdi Ara

This War of Mine (2014) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
12
Favori
21.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne gercekcisi bi tane masum oldurmedim sadece bandit avladim ticaret yaptim oyunun son gunu dolapta 30 dan fazla yicek vardi 50 den fazla temiz su falan filan savas olmasa adamlar bu kadar zengin yasayamazlardi. ordudan kacan 4 askerin saklanip etrafi raidledigi deserterleri baltayla hepsini delip gectim. duvara saklanip assasin olayi ceke ceke bi sefer bile silahla birsey yapmadim hersey viking usulu baltayla
  • Çok Beğendim Yazılanları deneyelim =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan66

ne gercekcisi bi tane masum oldurmedim sadece bandit avladim ticaret yaptim oyunun son gunu dolapta 30 dan fazla yicek vardi 50 den fazla temiz su falan filan savas olmasa adamlar bu kadar zengin yasayamazlardi. ordudan kacan 4 askerin saklanip etrafi raidledigi deserterleri baltayla hepsini delip gectim. duvara saklanip assasin olayi ceke ceke bi sefer bile silahla birsey yapmadim hersey viking usulu baltayla

iyide gerçekte de savaş zamanı milletin evine baltayla girebilirsin,30-50 yiyecek olayı aşırı fazla olmuş oyunun keyfini alamamışsındır neden öyle oldu bilmiyorum ama tekrar başlamanı öneririm,belki ben kıştan başladığım için öyledir. İlk 2 ev harici diğer evler öyle boş değil yani ya da baltayı oyunun başında bulduysan ondan şanslısındır yoksa alet istasyonunu 2.lvl yapmadan balta yapamıyorsun.

• Bu oyundan malum haber sonrası haberim oldu. Muhteşem bir oyun. Bu tarz oyunları çok seviyorum. Kısıtlı bütçe ile bana çoğu aaa oyununun vermediği hazzı veriyor. Yakın zamanda satın almayı da düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkçe yama yapılsa müthiş olur. duacınız oluruz
  • abi ilk basta 2 yatak yapmayin baslar baslamaz aleti lvl2 yapabiliyosunuz birakin adamlar tek kanebe idare etsin sonra prosfesonel scavanger uyeniz varsa 5 weapon parts bulmak cok cok kolay. baltayi yaptinmi rahatsin. ondan sonra evi upgrade yapip hemen 2 tane fare tuzagi hazirliyosunuz size super yicek getiriyor. ondan sonra icki ureticeksiniz ama sakin kapiya gelenle ticarete oturmayin aksam ticaret merkezine gidin tek siseyle dunyalari trade edin. pure alkola gecince alisveris merkezinde tek siseye butun medicine yi aliyosunuz diyeriyle yiycek biriylede full parts
  • oyun sürpriz gibi çıktı karşıma ve çok sevdim. keşke maddi durumum el verse de direk alabilsem. şimdilik video izleyerek idare edeceğiz artık

the long dark ile beraber bu iki bağımsız oyun bence yıla damgasını vuracak. ne varsa bağımsız oyunlarda var gerçekten.

the long dark nedir diye merak edenler ise şuradan göz atabilirler;

http://forum.donanimhaber.com/m_82431676/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

oyun sürpriz gibi çıktı karşıma ve çok sevdim. keşke maddi durumum el verse de direk alabilsem. şimdilik video izleyerek idare edeceğiz artık

the long dark ile beraber bu iki bağımsız oyun bence yıla damgasını vuracak. ne varsa bağımsız oyunlarda var gerçekten.

the long dark nedir diye merak edenler ise şuradan göz atabilirler;

http://forum.donanimhaber.com/m_82431676/tm.htm

teşekkürler bakıcam hemen daha önce bir ss'ını görmüştüm oyunun,bi deniyim.

Bu oyunu sevenlere benim tavsiyelerim bağımsız;

Banished
    http://forum.donanimhaber.com/m_86456657/tm.htm

Don't Starve
    http://forum.donanimhaber.com/m_69914235/tm.htm

Küçük mb'lı büyük oyunlara bayılıyorum.

• Biarkadasabakipcikicam kullanıcısına yanıt
    önerdiğin iki oyuna da sahibim, hele hele don't starve'i kimsecikler bilmez iken keşfetmiştim. ikisi de gerçekten çok sağlam oyunlardır. diğer arkadaşlara ben de tavsiye ederim ^^

• Oyunu beğendim. Yılbaşında satın alırım

• Oyunu Oynadım Çok Beğendim Buna Benzer Don't Starve Dışında Hayatta Kalma Oyunu Var Mı?
  • tonlarca var ama hic biri duzgun calismiyor indie lobisi ustunden gelemedi hayatta kalmanin
  • sanırım yakında türkçe olma ihtimali var oyunun.

http://forum.11bitstudios.com/viewtopic.php?f=53&t=9006&sid=c549e56d3743807ba7dbe1ce8ddb4765

orjinal forumlarında doruk isimli bir arkadaş ben çevirmeye talibim demiş moderatör de yapımcıya iletecez demiş. umarım olumlu gelişirde türkçe oynayabilirz bu güzide oyunu
  • 41.güne kadar geldim.Her gün yemek bulabildim adamlarım hiç very hungry olmadı.Marco'yu hotelde kaybettim.Onun yerine Emilia geldi.Yemek , ısınma , ilaç sorun olmadı ama bandaj çok az bulunuyor.Bi ara bandaj + yemek için keleş + 20 mermi + kask + zırh falan takas etmek zorunda kaldım.Ama yetmedi Pavle bandaj bulamadığım için öldü.Onun yerine ismini unuttum uzun saçlı oğlan geldi.Ondan sonra da depresyona giren aşçı adam kendini astı.Şu an 2 kişi devam ediyorum adamların durumu iyi.Genel olarak depresyon + bandaj da sıkıntı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SüperEspri

41.güne kadar geldim.Her gün yemek bulabildim adamlarım hiç very hungry olmadı.Marco'yu hotelde kaybettim.Onun yerine Emilia geldi.Yemek , ısınma , ilaç sorun olmadı ama bandaj çok az bulunuyor.Bi ara bandaj + yemek için keleş + 20 mermi + kask + zırh falan takas etmek zorunda kaldım.Ama yetmedi Pavle bandaj bulamadığım için öldü.Onun yerine ismini unuttum uzun saçlı oğlan geldi.Ondan sonra da depresyona giren aşçı adam kendini astı.Şu an 2 kişi devam ediyorum adamların durumu iyi.Genel olarak depresyon + bandaj da sıkıntı var.

depresyon için içki iyi gelmişti bende,bazıları sigara ve kahve de seviyor onları da bulundur. Bandajı da ilaç şeyi kurup ordan üretebilirsin,pure alcohol gerekiyor yapmak için. Ben bandaj sorununu genelde trade ile hallettim hep. 1-2 güne oyun biter zaten
    muhtemelen.

• Gece 01.30 gibi başladım ve az önce bitti oyun.41. günde savaş bitiyor.Güzel oyun zevk alarak oynadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakkiAlkan -- 28 Kasım 2014; 6:30:01 >
  • Yorumlarin hepsi cok iyi oynamam lazim oyunu. Toplamda 5 6 saatlik bir oyun mu?

• Ne varsa bağımsız oyunlarda var yeni The Vanishing of Ethan Carter bitirdim oda bağımsız oyun adamlar şaheserler yapıyor bu sıralar gerçi eskiden de öyleydi ne varsa amatör ruhta var desteklemek lazım satın alamadım ama en yakın zamanda alacağım bu firmalar ayakta kalmazsa aç gözlü aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze koyan oyun firmalarına mahkum olacağız çünkü .
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakkiAlkan

Gece 01.30 gibi başladım ve az önce bitti oyun.41. günde savaş bitiyor.Güzel oyun zevk alarak oynadım.

Az önce 42.günü bitirdim ve oyun bitti benimde.Herkes en az bir kez denemeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SüperEspri

quote:

Orijinalden alıntı: HakkiAlkan

Gece 01.30 gibi başladım ve az önce bitti oyun.41. günde savaş bitiyor.Güzel oyun zevk alarak oynadım.

Az önce 42.günü bitirdim ve oyun bitti benimde.Herkes en az bir kez denemeli.

survivl oyun dediğin bitermiymiş yav. o nası iş. almayı düşünüyordum oyunu iyiki almamışım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.