Şimdi Ara

This Land is My Land türkçe yama istek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
2.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kızılderili oyunu için çalışma yapan var mı acaba ? Dil dosyaları açılıp çevrilebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zorbey046 -- 25 Ağustos 2020; 13:56:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çalışmam var ama bir çevirmen gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 10 Eylül 2020; 23:57:48 >
  • Umarım bir arkadaş yardımcı olur güzel oyun gerçekten
  • dil dosyalarını aradımda bulamadım yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: unknownelement

dil dosyalarını aradımda bulamadım yardımcı olurmusunuz
    Pm attım kardeşim.
  • oyun zaten çevrildi dostlarhttp://nicoarsiv.com/?p=581 dosyaya buradan ulaşabilirsiniz şuanlık beta aşamasında düzenlemeler ve hatalar hala giderilmeye çalışılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amiralfare

oyun zaten çevrildi dostlarhttp://nicoarsiv.com/?p=581 dosyaya buradan ulaşabilirsiniz şuanlık beta aşamasında düzenlemeler ve hatalar hala giderilmeye çalışılıyor.
    Bilgi için teşekkürler arkadaşlara font noktasında küçük bir uyarı yaptım ellerine sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: amiralfare

oyun zaten çevrildi dostlarhttp://nicoarsiv.com/?p=581 dosyaya buradan ulaşabilirsiniz şuanlık beta aşamasında düzenlemeler ve hatalar hala giderilmeye çalışılıyor.
    Elinize sağlık çok güzel bir haber oyun tam sürüme geçince ve arada güncelleme alınca kontroller olacak mı
  • Zorbey046 Z kullanıcısına yanıt
    Evet dostum elimizden geldikçe çevirmeye ve güncellemeleri devam ettirmeye çalışacağız.
  • Türkçe yama neden kaldırılmış acaba. Nicotine bey youtubedan vidyo yayınlamıştı ordanda kalkmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinnerclown

Çalışmam var ama bir çevirmen gerekli.

Her oyunun altından sen çıkıyosun kardeşim. 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Her oyunun altından sen çıkıyosun kardeşim. 😁

Alıntıları Göster

Hayatta unutulan değil iz bıragan ol aga 😅

• Yeni keşfettim son derece ayrıntılı ve gerçekçi görünüyor. İstek listesine ekledim. Şu an erken erişimde olduğu için ilerde bir ihtimal Türkçe geleblir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinnerclown

Hayatta unutulan değil iz bıragan ol aga 😅

Alıntıları Göster

Haliniz bu ise şeklimiz bu diyorsun yani. İyimiş başgan 😁😁

• Bu erken erisim oyunlarindaki kol gibi fiyatlar bitiriyor beni. Yahu ne zaman tam surume gececegin belli degilken nedir bu fiyatlar. Millet olarak zaten survival takiliyoruz, bu sekilde pazara giremiyorlar adamlar.

• Kırk yılın başı bir Türkçe Yama indirip oyun satın alayım dedim, tam heveslendim birisi lnik atmış, fakat ölü. Kimse yok. Rica etsem birisi bunu bana upload edip iletebilir mi?

• queenshe Q kullanıcısına yanıt
  • queenshe Q kullanıcısına yanıt
  • Zorbey046 Z kullanıcısına yanıt

Şifre koyunca ne oluyor. Rahatlatıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: byflash

Şifre koyunca ne oluyor. Rahatlatıyor mu?

Bu arkadaş benim yayımladığım yamayı direk bağlantı adresinden paylaşmış ses etmedim biri bunu sorar diye.Sitede bunu neden yaptığımı açıkladım eğer site bağlantısını koysaydı görebilirdiniz ayrıca her yamada şifre yok sadece bütün işlemlerini kendi yaptığım bazı yamalarda var ortak çalışmalarda yok.Sitede 30 aşkın yama var.Umarım açıklayıcı olmuştur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.