Şimdi Ara

This Is Us (2016) | NBC (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
12
Favori
18.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

5x16

Çok iyi bölümdü. Kate ile Toby nikah tazeliyor herhalde. İngiliz elemanın kardeşi de Kevin'la evlenecek. Acaba Madison'ın kardeşi mi ingiliz eleman. Ya da Kate ile Toby ayrıldı. Kate ingiliz elemanla evleniyor

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Kate ingiliz elemanla evleniyor, Toby yi sallamış. Uzak mesafe ilişkisi yürümedi demekki. Bu arada evlendiği şahıs, patronu engelli okulundaki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 27 Mayıs 2021; 16:3:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

5x16

Çok iyi bölümdü. Kate ile Toby nikah tazeliyor herhalde. İngiliz elemanın kardeşi de Kevin'la evlenecek. Acaba Madison'ın kardeşi mi ingiliz eleman. Ya da Kate ile Toby ayrıldı. Kate ingiliz elemanla evleniyor
    hocam paralel evrene götürmüşsun diziyi

s05e16
    5. sezon finali

kate evleniyor o ingilizle.
    biraz da kilo vermiş gibi.
    o değil de, rebecca "herşey iyiye gidecek" dedikten sonra, kötü şeyler başlayacak sanırım 6. sezon baya ağlamakli olacak

tahminim toby kalp krizinden gitti, kate ile çok uyumlu tiplerdi. ayrılmaları biraz uzak ihtimal.

kevin, madison 'a bir sürü cümle kurdu ama bir türlü seni seviyorum diyemedi. madison da akıllı kız, büyük resmi gördü. bir şeyma subaşi olabilirdi ama olmadı, karakterli çıktı.

5. sezon genel puanım 8.8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 28 Mayıs 2021; 0:32:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 3.sezondan sonrası amazonda ing altyazılı var ve devamını bulamadım. Tr altyazılı nasıl izleyebilirim. Torrentten indirdim ancak altyazılar cok sacma ve aşırı kayıyor bir türlü ayarlayamadım. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Yorumlara bakınca güzel dizi sanıp çok çabaladım sevmek için ama anca zar zor dört bölüm izleyebildim. İlgi çekici yanı bulunmayan oldukça klişe bir dizi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emperor Karl Franz

Yorumlara bakınca güzel dizi sanıp çok çabaladım sevmek için ama anca zar zor dört bölüm izleyebildim. İlgi çekici yanı bulunmayan oldukça klişe bir dizi bence.

sana göre değilmiş hocam malesef.
    breaking bad gibi baba karakterinin hayatinin 180 derece döndüğü, bol entrikalı bir dizi değil malesef.

• Benim için efsane olan bu dizinin bitecek olmasına o kadar üzülüyorumki.

Bir belgesel, hayatın içinden bir yapım adeta.

Bu kadar doğal, bu kadar hayatın içinden nasıl yaptılar inanılmaz vallahi.

• 6. sezon düştüüü

• 6x1

Better call saul posterli sahne güldürdü . Bu dizi artık sarmıyor niyeyse. Başka böyle düşünen var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    kısır döngüye girdi artık, hep aynı eziklikler duygusal ortamlar. ama bu sezon son sanırım.

rebecca gidici artık, onunla bitirirler diziyi.

• s06e04

jack 'in "artık bir annem yok" dediği sahne duygusaldı.

• Yeni sezon mu gelmiş, her olayı aşırı duygusala bağlıyorlardı, bir yerden sonra sıkıyor ister istemez.

• s06e05

lan Deja, kimseye hayrın yok, yedin içtin seviştin, şimdi de terk edip gidiyon. Randall reiz, amerikanca "armut dibine düşer" nasıl söylenir bilmiyom ama, Deja 'nın ne çıkacağı belliydi zaten. Bak kendi baban karakterli adamdı, sen de öyle çıktın.

• ara verildi, yeni bölüm 22 şubat'ta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 17 Mart 2022; 0:9:50 >
  • s06e06

yav son 3 bölüm kalmış, hala beth 'ten bahsediliyor, göster şu rebecca 'yı.
    son thanksgiving 'i olabilir.

• s06e07

çiçek abbas sahnesi gibi,,herkes herkese laf koyuyor.
    rebecca 'nin kate 'i seçmesine randall üzüldü gibi. yine rebecca, kendisi miguel 'in peşinden koşmuş gibi, tam tersini düşünmüştüm.

son 1 bölüm kaldı. haftaya zor olacak

• s06e08
    tam diyordum bu nasıl final, meğerse bu sezon 18 bölümmüş.daha 10 bölümumuz var yani.

kevin, aş artık bunları hocam, işin-mesleğin-çocukların var artık, bunlara odaklanma.

• s06e10

Deja, bırak anam o iphone 'u elinden, hadi yallah başka kapıya. triplere bak yav, ulan biz Türkiye 'de çocuk evliliğini engellemeye çalışırken, 21. yy amerika 'sinda tam tersini yapıyor. hem de tabiri caizse kuma olarak gidecek bi de.

s06e11

toby 'ye büyük haksızlık yapılıyor, kate biraz da alttan almalı bence. bebek jack 'e olanlar üzdü, rebecca 'nın anne olmasa da anne hassasiyeti ve içgüdüsuyle parka koşması duygusaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 6 Nisan 2022; 22:56:43 >

• s06e12

philip kardeş, ne buldun kate 'te, çok ilginç.
    toby tam aile babası, yazık oldu ayrılması.

• s06e13

oha, dizinin intro müziği, rebecca 'nın dizide yazdığı şarkıymış. güzel ayrıntı oldu, bunca zamandır saklıyorlarmış bu ayrıntıyı.
    rebecca 'lı bölümler daha kaliteli. sanırsam bir sonraki bölüm de böyle geçecek, düğünle alakalı.
    15. bölüm ismi miguel, onda da el titremesi, parkinson olabilir.

bölüm sonu oluşan genel kanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 22 Nisan 2022; 0:33:51 >

• şu videoyu yeni gördüm, güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 22 Nisan 2022; 0:36:21 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.