Şimdi Ara

This Is Us (2016) | NBC (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
12
Favori
18.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3x06 güzel bölümdü Randall-Kevin sahnelerini ayrı bir seviyorum. Jack-Randall da aynı şekilde. Jack-Rebecca zaten muhteşem. Bölümde tempo düşüren yerler var ama bunların hatrına gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son 2.sezon 9.bölümü izlemiştim üzerinden baya zaman geçti bence çok iyi dizi fakat çok pis bağımlılık yapıyor sırf o yüzden bıraktım daha sonra sakin bir kafayla izlerim diye :)
  • 3x7

sezon basında kardeşinin ve vietnam'ın hikayesini izleyeceğimiz için sevinmiştim de ilk kez bu bölüm olmamış sanki dedim ya :(
    yine de jack götürdü tabi
    i'm responsible for his death :/((((((((((((

abi zoe'nin hikaye çook zorlama olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

3x7

sezon basında kardeşinin ve vietnam'ın hikayesini izleyeceğimiz için sevinmiştim de ilk kez bu bölüm olmamış sanki dedim ya :(
    yine de jack götürdü tabi
    i'm responsible for his death :/((((((((((((

abi zoe'nin hikaye çook zorlama olmuş
    hocam ordan da ekmek çıkar belki, izleyip görmek lazım, biraz da zoe 'nin oyunculuğa bağlı

o değil de, yarasa çorbası nedir yav , öykk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• s03e09

amca yaşıyormuş muhtemelen köylülerin botu patlattı orda, kolyeyi veren hatunun.

jack de bu yüzden hayatından sildi onu

• 15 ocağa kadar ara var galiba. Imdb de öyle gözüküyor.

ek bilgi: teyid ettim , 15 ocakta bir sonraki bölüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 5 Aralık 2018; 14:51:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 bölüm birikmiş art arda izledim
    3x8 3x9

thanksgiving bölümünü beğenmedim nedense pek de bir şey olmadı ve tess olayını hiç sevmedim gerek yoktu böyle bir şeye bence

dokuzuncu bölüm güzeldi, özellikle sonuyla şaşırttı. kardeşinin yaşadığını ihtimal vermiyordum hiç valla jack vietnam'dan döndükten sonra öyle bir anlattı ki ölmemesinin imkanı yoktu. fake yapmış da olamaz kendi adına mektup gelmişti. demek ki gerçekten oradaki kadını ve çocuğu patlattı ardından jack hayatından çıkarttı onu. şu an en büyük olasılık bu.
    ve yine gelecek sahnesi, hastanede yatan rebecca'ymış. beth ve randall gelecekte ayrılmış??

çok ara verdiler yav nasıl bekleyeceğiz

• Yazıldı mı bilmiyorum ama Milo Ventimiglia Narcosa çok yakışacak bir oyuncu.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi dizi final yapmış gibi karaktere özel duygusal montaj niye yapmışlar ayıp ya
  • Merhabalar
    Bu diziyi izleyebileceğim mobil sitesi öneriniz olur mu?
    2. sezon 16. bölüme kadar geldim ama hangi siteden denersem deneyeyim kaldırıldı diyor.

Teşekkür ederim
  • yeni bölüm düştü

• 3x10

sonunda uzun bir aradan sonra this is us
    randallllll reis kazandı. aslında kazanmaması daha iyi gibiydi ne planladılar acaba.
    randall&jack ikilisi çok iyi ya
    haftaya üçü de amcalarının yanına gidiyor promo'ya göre herkes öğrenecek
  • WISDOM kullanıcısına yanıt

bölümün tek kazananı randall değil, biz de olduk hocam. çünkü deja, dejalık yapmadı bu sefer

ara iyi geldi ama, özlemişiz diziyi. aile bireylerini özler gibi

• Ciddi ciddi deja yüzünden izlemiyorum diziyi, farkındayım çok şey kaçırıyorum ama ömrümde bi dizi karakterinden bu denki nefret etmedim. Skyler white falan izledik biz ona rağmen deja diyebiliyorum siz düşünün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu dizi sıkıcı mı arkadaşlar?

the ranch izlerken bununla ilgili bir espri yapıldı da, arka arkaya 4 bölüm uyumadan this is us izlemiş adamım ben bana koymaz bunlar gibisinden. Merak ettim

bide yasal olarak nerede acaba yayın hakları? Nereden izleyebiliriz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu dizi sıkıcı mı arkadaşlar?

the ranch izlerken bununla ilgili bir espri yapıldı da, arka arkaya 4 bölüm uyumadan this is us izlemiş adamım ben bana koymaz bunlar gibisinden. Merak ettim

sıkıcı değil kesinlikle. aile dramı konu olarak. yasal olarak izleyebileceğiniz bir yer yok sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

sıkıcı değil kesinlikle. aile dramı konu olarak. yasal olarak izleyebileceğiniz bir yer yok sanırım.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam listeme ekleyeyim o zaman.

Yasal hakkı amazon prime video'daymış türkiye için bu arada.

• Fx yayınlıyor kabloda iki hafta geriden gelerek.

• quote:

oo, çakma ron swanson oynuyormuş dizide, ben de ranch 'e bakayım biraz

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.