Şimdi Ara

This Is The Police 1-2 ve Rebel Cops yama ''istek''

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • THQ çatısı altında çıkan bu oyunların maalesef yamaları bulunmamakta...Oyunda polis şefi rolünü üstlenip görevlere gidecek olan polisleri seçiyor,teşkilat bünyesine katıyor,görevin türüne ve kabiliyetlerine göre donatıp görevlerde bizzat yönetiyor,davaları çözüyor vs vs çok ama çok şey yapıyorsunuz.Gerek müzikleri gerekse grafikleri,atmosferi ile mükemmel bir oyun ama yaması yok.Halbuki çok uzun ve kompleks oyunlar değiller bu yüzden yaması çok zor değildir diye düşünüyorum.Lütfen birileri bu işe el atsın inanın bekleyeni çok fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• This is police serisi lanetli yama. Çok kez başlandı ama hiç bitmedi. Umarım yakında biri hakkıyla çeviri yapar

• Benim de çevirisini çok beklediğim bir oyun. TR Game Studio daha önce başlayıp teknik nedenlerden ötürü iptal etmişti.
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    Sırf bunun için orada üyelik açtım ve 1 sene bekledim.Yalnız 1 aydan kısa sürede oyun çevirenler var ama this is the police gibi,onların yanında satır sayısı "hiç" olan bir oyunun hâlâ çevirisi yok ve söylediğim gibi bekleyeni çok.Rebel cops ise this is the police 2 nin devamı niteliğinde ve aynı oynanış dinamikleri üzerine kurulu.Zaten ismini çok duyduğum için bir şans verdim ve çok sevdim.Buraları okuyan arkadaşlarımıza da şiddetle öneririm.

• rebel cops a yama şart !!!!1!1
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Halbuki satır sayısı çevirisi yapılmış diğer yapımların yanında hiç.Konuyu yukarıda tutalım arkadaşlar.Belki birileri halimize acır,çevirir oyunu.😅😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purrfect -- 30 Eylül 2019; 21:58:19 >
  • TR Game Studio başarısız bir ekip. Ne sitesine girerim ne de destek olurum. Şuana kadar yaptıkları hiç denecek kadar az.
  • Çevirmek isteyen kimse yok mu?Trgame studios 1 sene bekletti bizi ama fos çıktı.Halbuki episode lu bir oyunun sadece 1 bölümü kadar kelime olan oyunlar(belki iki olabilir :)Alın size çevrilmesi gereken süper oyun.Aynı oyunlara kırk yama yapana kadar bekleyen şu oyunları birisi çıkıp çevirse ne güzel olur.😔

• Up
  • This Is The Police 1-2 ve Rebel Cops yama ""istek""

Dil dosyaları biraz karışık

This is the police 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 6 Ekim 2019; 3:13:20 >
  • Peki olabilitesi var mı?

• purrfect kullanıcısına yanıt
    This is the police 1 tek dosya yapmışlar 2 ci oyunu parça parça bölmüşler yapılır çok uğraştırır
  • Ücretli ücretsiz farketmez keşke birileri bu oyuna yama yapsa çıkalı yıllar oldu hâlâ yama bekliyoruz.

• Up...arkadaşlar kimse yok mu?En azından this is the police 2 çevirisi yapılsın çünkü 3 oyun içinde en güzel olanı;rebel cops tamamen sıra tabanlı strateji,this is the police ise sürekli metin üzerinden ilerliyor fakat this is the police 2 de her iki unsur harmanlanmış bir şekilde bize sunulmuş.Buradan çevirmen arkadaşlarımıza sesleniyorum:Eyyyy çevirmen arkadaşlarım. Nerelerdesiniz?

• This is the police 1. oyun için ve 2. oyun için programlamadan çok çok iyi anlayan birisi gerekli.
  • This Is The Police 1-2 ve Rebel Cops yama ""istek""
    This Is The Police 1-2 ve Rebel Cops yama ""istek""
    This Is The Police 1-2 ve Rebel Cops yama ""istek""

XUnity AutoTranslator programını kullanabilirsiniz.

türkçe karakter desteğide var. mükemmel uyumlu

translate çeviri yapıyor.

• rebel cops dil dosyalarını bulabilecek var mı acaba?

türkçe yamasını yapmak istiyorum.

ama ne kadar uğraştıysam. dil dosyalarını bulamadım.

• rebel cops türkçe yama sinnerclown sitesinde yayınlandı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.