Şimdi Ara

Thief (2014) [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
431
Cevap
2
Favori
26.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ilk seriyi cok begenmistimde simdi chapter 2 ye gectim 1 cok skiciydi anlamadım hicmisey yani cekmecelere oraya buraya bakmaktan baskabisey yapmadim. Dur bakalim 2 ci bolum nasil.... oyunu 3d oynuyorum tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun beni de baya sardı daha 3.5 saat gameplay oldu ama olmuş dedirtti. Grafikler çok temiz göründü gözüme, oynanabilirlik çok rahat. Sindire sindire yan görevlerle birlikte oynanırsa kısa da sürmez gibi. Şimdilik çok iyi gidiyor ilerde sıkmaz umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentPower

quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Siz açabiliyor musunuz yani,bilgili olmak lazım derken neyi kastettiniz ?

Biraz uğraştırıcı bir yapısı var. Her oyunun .upk dosyası açılmıyor. Hani benim pek bilgim yok .upk dosyaları konusunda.

Dil dosyaları Localization/Int içinde. .upk açmanıza gerek yok.Onlar Unreal Package sadece.İçinde modeller,materyal,sesler falan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

quote:

quote:

Biraz uğraştırıcı bir yapısı var. Her oyunun .upk dosyası açılmıyor. Hani benim pek bilgim yok .upk dosyaları konusunda.

Dil dosyaları Localization/Int içinde. .upk açmanıza gerek yok.Onlar Unreal Package sadece.İçinde modeller,materyal,sesler falan var.

Orada olduğunu biliyorum zaten fakat onları değiştirince oyun içinde bir değişiklik olmuyor. Adamlar dosyaları o .upk içindeki ses dosyalarının arasına karıştırıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

quote:

quote:

Orada olduğunu biliyorum zaten fakat onları değiştirince oyun içinde bir değişiklik olmuyor. Adamlar dosyaları o .upk içindeki ses dosyalarının arasına karıştırıyor.

hangi .upk içinde olduğunu biliyorsan söyle açıp bakıyım bi.
  • merakla bekliyoruz
  • Yalnız UDK açmıyor.Lisans gerekiyor.
  • tırmanışlara da vs. TPS kamerasına geçen karakterin hareketlerini detaylı yapmışlar bu tarz FPS oyunlarında pek özlenilmeyen bir şeydir genelde , FPS kamerasındayken ayakların hareketlerine de baya özenmişler mesela ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 7 Mart 2014; 23:42:13 >
  • Bu alışverişi nerden yapacağız -ok sağlık- Bide bazı tuzakları kapatmak için bi tooldan bahsediyor onu nerden alabilirz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImKeynes

Bu alışverişi nerden yapacağız -ok sağlık- Bide bazı tuzakları kapatmak için bi tooldan bahsediyor onu nerden alabilirz

Crippled Burrick'te tavernanın dışında bir tane adam var, ondan alıyorsun her şeyi. Sağlık için yiyecek alıyorsun, tuzakları devre dışı bırakmak için kullandığın aletin adı da "wirecutter tool".
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Bu alışverişi nerden yapacağız -ok sağlık- Bide bazı tuzakları kapatmak için bi tooldan bahsediyor onu nerden alabilirz

Crippled Burrick'te tavernanın dışında bir tane adam var, ondan alıyorsun her şeyi. Sağlık için yiyecek alıyorsun, tuzakları devre dışı bırakmak için kullandığın aletin adı da "wirecutter tool".

Dün gece buldum teşekkürler Peki bu şifreli kasalar var ya onların şifreleri de evin içinde mi oluyor genelde. Mektup falan topluyoruz ya bide ben haritayı görünür yapamadım sadece F1'e basınca çıkıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Dün gece buldum teşekkürler Peki bu şifreli kasalar var ya onların şifreleri de evin içinde mi oluyor genelde. Mektup falan topluyoruz ya bide ben haritayı görünür yapamadım sadece F1'e basınca çıkıyor.

Harita bende de öyle, sanırım değişmiyor. O şifreler genelde kasanın bulunduğu odada oluyor. Mesela ilk bölümdeki kasanın şifresi mektuptaki sayılardı. Bir yan görevdeki kasanın şifresi ise dolapta yazıyordu. Genelde konuşmalarda ipuçları veriliyor. Eğer uğraşmak istemezsen bütün kasaların şifresi var bu linkte:http://www.vg247.com/2014/02/27/thief-walkthrough-crack-all-12-safes-with-these-combinations-and-tips/
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Harita bende de öyle, sanırım değişmiyor. O şifreler genelde kasanın bulunduğu odada oluyor. Mesela ilk bölümdeki kasanın şifresi mektuptaki sayılardı. Bir yan görevdeki kasanın şifresi ise dolapta yazıyordu. Genelde konuşmalarda ipuçları veriliyor. Eğer uğraşmak istemezsen bütün kasaların şifresi var bu linkte:http://www.vg247.com/2014/02/27/thief-walkthrough-crack-all-12-safes-with-these-combinations-and-tips/

ARO dostum 5'e kadar gelmiştim şimdi 1'e geri döneceğim eksik şeyleri tamamlayıp oynamaya devam
  • ImKeynes kullanıcısına yanıt
    M ye basarsan sağ üstte minimap çıkıyor. Onun haricinde büyük hali için objectives ten bakman gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre544

M ye basarsan sağ üstte minimap çıkıyor. Onun haricinde büyük hali için objectives ten bakman gerekiyor.

Tamamdır hallettim. Sağolasın
  • Oyunda Chapter 3'e geldim. Square Enix Tomb Raider gibi Thief'te de yeni bir başlangıç yapmak istemiş. Oyun şimdilik güzel gidiyor. İleri bölümlerde ne olur bilemem.

• Oyuna verilen puanların şu an oynadığım kadarıyla acımasız olduğunu düşünüyorum bence hiçte 64 puan gibi düşük bir puan alacak bir oyun değil. Tabi herkes hikaye çok kötü demiş onun daha sonunu göremedik ama verdiğim paraya pişman değilim şu an.
  • Beyler oyun p2p mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Oyuna verilen puanların şu an oynadığım kadarıyla acımasız olduğunu düşünüyorum bence hiçte 64 puan gibi düşük bir puan alacak bir oyun değil. Tabi herkes hikaye çok kötü demiş onun daha sonunu göremedik ama verdiğim paraya pişman değilim şu an.

Sonu rezilmiş zaten, sonuna kadar gayet iyi gidiyormuş. Ama ne kadar rezil olursa olsun yine de 64'ten daha yüksek notlar hakediyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Oyuna verilen puanların şu an oynadığım kadarıyla acımasız olduğunu düşünüyorum bence hiçte 64 puan gibi düşük bir puan alacak bir oyun değil. Tabi herkes hikaye çok kötü demiş onun daha sonunu göremedik ama verdiğim paraya pişman değilim şu an.

Sonu rezilmiş zaten, sonuna kadar gayet iyi gidiyormuş. Ama ne kadar rezil olursa olsun yine de 64'ten daha yüksek notlar hakediyor.

+1.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.