Şimdi Ara

Thief 2: The Metal Age Türkçe Yama [Outsider One]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
6
Favori
2.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 20
  • Ortalama Mesaj Aralığı 63 gün 7 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Outsider One (20 mesaj) harunefetr (3 mesaj) Jaunus (2 mesaj) XanthiN (1 mesaj) R-10 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (18 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Ücretsiz Yamalar >> Thief 2: The Metal Age Türkçe Yama [Outsider One]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    716 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Türkçe Yama

EMEĞİ GEÇENLER

Proje Lideri
    Outsider One

Çevirmen
    Outsider One

Tester
    Outsider One

Kurulumcu
    Outsider One

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outsider One -- 19 Ekim 2020; 14:15:22 >

|
    |

• Yüzbaşı
    716 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Konu yönetici tarafından "Türkçe Yamalar" bölümüne taşınırsa çok iyi olur.

quote:

Orijinalden alıntı: outsidersblood

Konu yönetici tarafından "Türkçe Yamalar" bölümüne taşınırsa çok iyi olur.

Hemen haber verelim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Goro Majima | 真島 吾朗

• DH Yönetici
    11748 Mesaj

taşındı
    |
    |
    Bahsedilenler: DeviL&#39;s, outsidersblood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Er
    3 Mesaj
    Gerçekten helal olsun kardeşim,herkes bilmez bu efsane üçlüyü,çocukken oynardım nostalji olsun çocukluğuma döneyim diye yine oynamak istedim ve araştırdım Türkçe yama var mı yok mu diye ama link kırık yenilersen harika olur.Tebrikler! :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaunus -- 15 Haziran 2016; 17:36:55 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Jaunus

Gerçekten helal olsun kardeşim,herkes bilmez bu efsane üçlüyü,çocukken oynardım nostalji olsun çocukluğuma döneyim diye yine oynamak istedim ve araştırdım Türkçe yama var mı yok mu diye ama link kırık yenilersen harika olur.Tebrikler! :)))

Dark Project'deki eksiklikleri gidereyim buna da el atacağım.

Orijinalden alıntı: outsidersblood

quote:

Orijinalden alıntı: Jaunus

Dark Project'deki eksiklikleri gidereyim buna da el atacağım.

Sabırsızlıkla bekliyorum
    |
    |
    Çalışmalar başladı.
    |
    |
    716 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: FeanorCurufinwe

hocam tr yama linki çaly?myyor. bi kontrol edebilir misiniz?

Kontrolünü yapıyorum. Parça parça ekleyeceğim yamayı.
    |
    |
    Yama %60 olarak yayımlanmıştır.

Düzenleme:

- FMSel'i test ederek tekrar elden geçirdim.
    - Arayüzde, altyazılarda ve ara sahnelerde bazı değişiklikler yaptım.
    - Bazı görevlerin hedef açıklamalarındaki gözden kaçmış hatalı kısımları düzelttim.
    - Muhafızlı altyazılardaki karakter sorununu giderdim.
    - Bunun dışında birkaç düzeltme daha yaptım.

İyi oyunlar arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outsider One -- 20 Temmuz 2016; 16:59:17 >
    |
    |
    Yama v0.2.2 olarak güncellenmiştir.

- Bazı düzeltmeler ve değişiklikler yaptım.

Yama v0.2.3 olarak güncellenmiştir.

- Ara sahne ayarlarında küçük bir değişiklik yaptım.

Yama v0.3.0 olarak güncellenmiştir.

- Bazı düzeltmeler yaptım.

İyi oyunlar arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outsider One -- 20 Temmuz 2016; 17:05:00 >
    |
    |
    Yeni güncelleme yayımlanmıştır. İyi oyunlar arkadaşlar.
    |
    |
    Yama v0.90 sürümüne güncellenmiştir. Detaylar indirme bağlantısı açıklamasında.
    |
    |
    v1.91 sürüm notları

- Konu düzenlendi.

- Düzeltme anlamında pek değişiklik yok.

- Temiz bir kurulum yapmanız durumunda artık "Turkish" klasörünü silerek yamayı kaldırabileceksiniz.

Herkese iyi oyunlar diyorum. Geri bildirimde bulunmayı unutmayın.
    Türkçe içerikli tüm satırlar yeniden çevrildi. Hatalı ve birebir yerler düzeltildi. Arayüz fontları orijinal oyundakiyle birebir tasarlandı ve altyazı fontlarının fazla sırıtmaması için arial fontu kullanıldı (Not/parşömen/kitap fontlarını sonra ayarlayacağım). Biliyorsunuz, eski yamadakiler berbattı. Bu ay sonu düzeltmeleri açıklayacak ve yeni yamayı yayımlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outsider One -- 7 Ocak 2017; 16:27:51 >
    |
    |

• Binbaşı
    1472 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Outsider One

v1.91 sürüm notları

- Konu düzenlendi.

- Temiz bir kurulum yapmanız durumunda artık "Turkish" klasörünü silerek yamayı kaldırabileceksiniz.

Öncelikle ellerinize gözlerinize sağlık böylesi efsane bir seriyi daha Türkçe oynamayı bizlere nasip ettiğiniz için ne kadar teşekkür etsek az. Aynen diğer belli başlı efsane serilerin --Stalker: Shadow of Chernobyl, SoC: Call of Pripyat, SoC: Clear Sky, Witcher 3 (W3TR.Pidacs yapımı olan), Skyrim, Fallout: New Vegas-- Türkçe altyazıları için de dediğim gibi emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

Şimdi burada Thief 1-2 için en son güncel yama sürümü v1.91 demişsiniz ama yama indirme linkine gittiğimizde v0.92.exe sürümü geliyor, bu nasıl oluyor acaba anlayamadım. Mesela bu v1.91 mesajınızı 31 Ekim 2016 tarihinde yazmışsınız ve şu an en son güncelleme yazınız 7 Ocak 2017 tarihli gözüküyor. Ocak ayı sonu için 'yeni güncel yamayı yayımlayacağım' dediğiniz sürüm yani v1.91 mi olacak yoksa nasıl olacak bilgi verirseniz sevinirim.

• Yüzbaşı
    716 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

quote:

Orijinalden alıntı: Outsider One

v1.91 sürüm notları

- Konu düzenlendi.

Öncelikle ellerinize gözlerinize sağlık böylesi efsane bir seriyi daha Türkçe oynamayı bizlere nasip ettiğiniz için ne kadar teşekkür etsek az. Aynen diğer belli başlı efsane serilerin --Stalker: Shadow of Chernobyl, SoC: Call of Pripyat, SoC: Clear Sky, Witcher 3 (W3TR.Pidacs yapımı olan), Skyrim, Fallout: New Vegas-- Türkçe altyazıları için de dediğim gibi emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

Şimdi burada Thief 1-2 için en son güncel yama sürümü v1.91 demişsiniz ama yama indirme linkine gittiğimizde v0.92.exe sürümü geliyor, bu nasıl oluyor acaba anlayamadım. Mesela bu v1.91 mesajınızı 31 Ekim 2016 tarihinde yazmışsınız ve şu an en son güncelleme yazınız 7 Ocak 2017 tarihli gözüküyor. Ocak ayı sonu için 'yeni güncel yamayı yayımlayacağım' dediğiniz sürüm yani v1.91 mi olacak yoksa nasıl olacak bilgi verirseniz sevinirim.

Benim hatam. Notlara yazarken bir hata yapmış olmalıyım. En son yayımlanan v0.92. Önceki ay yayımlayacağım dediğim ve diğer çevirilerden zaman bulamayıp yayımlayamadığım, yetiştirebilirsem bu ay yayımlamayı düşündüğüm v1.10 olacak.
    |
    |

• Yüzbaşı
    716 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Türkçe yama v1.10 sürümüne güncellendi ve TafferPatcher v2.0.18 sürümüyle uyumlu hale getirildi.
    |
    |
    |
    |
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Sohbet
Masal Oku
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.