Şimdi Ara

. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
14
Favori
11.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ellerine sağlık suan indiriyorum oyunu ilk defa oynicam suan alt yazılar türkçe mi acaba değilsede oynicam ama ginede ellerinize sağlık
  • vay iyi oldu retro oyunlarıda türkçe görmek güzel bende hala mgs1'i bitircem çok uzun yaw, yaz yaz bitmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 9 Ağustos 2017; 2:55:42 >
  • hocam ben bu oyunu yeni kurdum eskiden 2000'lerde de oynamıştım. ben bitirmedim ama oyun oynamayan ablam bile bitirmişti :D
    şimdi yeltendim oynamaya elimde thief gold var yamayı kurdum.oyundaki konuşmalar hariç türkçeleşti.(muhafız:xxxxxx) böyle gösteriyor diyalogları.(xxx yazdığım ingilliççe) ama az çok ingilizcem var anlıyorum

şimdi benim sormak istediğim bu oyunda a ve d ye bastığımda karakter kafasını çeviriyor.
    bense diğer oyunlarda olduğu gibi yana(sideward) gitsin istiyorum. bir ayar veya modu var mı yan yan gitmek için a ve d ye basılınca.
    Emeğiniz için teşekkür ederim
  • Thief 2'de de unofficial patch kursak yama sıkıntı çıkarır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outsider One

quote:

Orijinalden alıntı: wild003

Thief 2'de de unofficial patch kursak yama sıkıntı çıkarır mı ?

Çıkarmaz. Yamalar unoffical patchlerle uyumlu.

Benim de merak ettiğim "Thief III: Deadly Shadows" çeviri durumu ne? Sanırım buradaki konu açılışında ilk mesajlarınızda Thief I-II'den sonra üçüncü oyuna da altyazı gelecek demiştiniz.

Burada indirme linklerini sunduğunuz, oyuna önce şunu kurun oradan bu ayarları yapın vb diye anlattığınız Thief I-II altyazı yamaları herhalde %100 şekilde tamamlanıp yayımlanan (install) yamalar değil, ya da Thief I-II'nin şu anki son Türkçe yama durumunu ben anlayamadım.

Ayrıca yamanızı Steam değil de oyunları günümüz sistemlerine (Win7'den Win10'a kadar) %100 uyumlaştırıp sunan GoG.com versiyonları için kullanmak istiyordum, umarım bir sorun çıkmaz.
    https://www.gog.com/game/thief_2_the_metal_age
    https://www.gog.com/game/thief_gold
    https://www.gog.com/game/thief_3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 22 Ekim 2017; 11:49:43 >
  • Her şeyi sırasıyla yaptım ama türkçeleştiremedim :/
  • Ben de ne yapacağımı anlamadım doğrusu lütfen yardımcı olur musunuz oyunu steamden indirmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl Türkçe yapcam anlatır mısın lütfen link göremiyorum :(

• Şuan %100 durumda mı acaba? Hocam ona göre başlayacağım yoksa daha güncelleme olacak mı ?

Bu arada emekleriniz için çok teşekkürler değerli oyundur Thief Gothic gibi.

Steam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 2 Ocak 2020; 18:7:52 >
  • Hey gidi zaman yılar geçmiş bir oyunun yılar önce çıkmış yamasını bulmanın sevinci :D üstelik uygun mod tavsiyeleriyle birlikte kedimi nezih bir antikacı dükkanında hisetim. Elinize emeğinize sağlık
  • artık sununda oynayalım lütfen
  • daha fazla dayanamayıp oyunu mevcut yama ile bitirdim. ilk defa oynayacak olan arkadaşlara tavsiyem, türkçe yamanın tamamen bitmesini bekleyin. çünkü oyunun zorluk seviyesi arttığı zaman ek görevler çıkıyor ve onları yapmak için konuşmaları dinlemeniz, notları okumanız gerekiyor. yoksa mümkün değil yerlerini bulamazsınız internetten bakmadığınız sürece. bu da oyun zevkinizi baltalayabilir. sabredin bekleyin derim, şu andaki yama çok eksik, nerdeyse hiçbir not türkçe olmadı bende. çeviren arkadaşlarada başarılar diliyorum. çok değerli, mükemmel bir oyun olmuş thief. bende yeni oynadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F845E7A86

Bu mesaj silindi.

Hocam selamlar, şuan sadece menü ve cutsceneler Türkçe değil mi ? Muhafızlar falan konuşurken İngilizce altyazı çıkması genel bir durum değil mi bana özel değil.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Tamamdır hocam kolaylıklar gelsin. Bekliyorum tam halini ne zaman olursa artık.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Hocam sıkmak gibi olmasın sadece bilgi almak için soruyorum. Yamanın ne zaman geleceğine dair bir tahmini zaman var mı ? Hevesle bekliyorum çünkü bu yamayı, yaklaşık şu zaman gelir falan diyebilirseniz cok daha güzel olacak benim için. Tekrardan kolay gelsin.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Tamamdır hocam yeni yılın bekliyoruz. Kolay gelsin.

• ben evlere girip soyuyoruz sanıyordum da düşündüğümden daha farklıymış :d biraz videoalra baktım orda bile gerildim, çeviren arkadaşlara şimdiden tebrikler.

steamde de 1.82 kaçmaz

• bilgilendirme için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitsanal -- 4 Mart 2022; 21:59:54 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.