Şimdi Ara

Satılık NZXT S340 ELİTE Beyaz Güncellendi Foto Eklendi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
4
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaşlar. Farklı model kasaya geçtiğimden ötürü elimde fazlalık olarak duran S340 Elite beyaz kasayı satmak istiyorum. Fiyat konusunda 400 TL Düşünüyorum. Ufak bir pazarlık payı olabilir. Kasaya kendimce modifiye yapmıştım. Ön kapağının altında kalan plastik kısmı biraz kestim. Detaylı fotoğrafları en kısa sürede eklerim. Görsel olarak görünmeyen bir yerde olduğu için sorun olacağını düşünmüyorum. Kargo alıcı ödemeli olarak yollarım. Daha fazla detay ve hızlı bilgi için 0554 474 22 22 bu numaradan ulaşabilirsiniz.Satılık NZXT S340 ELİTE  Beyaz Güncellendi Foto Eklendi.Satılık NZXT S340 ELİTE  Beyaz Güncellendi Foto Eklendi.Satılık NZXT S340 ELİTE  Beyaz Güncellendi Foto Eklendi.Satılık NZXT S340 ELİTE  Beyaz Güncellendi Foto Eklendi.Satılık NZXT S340 ELİTE  Beyaz Güncellendi Foto Eklendi.Satılık NZXT S340 ELİTE  Beyaz Güncellendi Foto Eklendi.Satılık NZXT S340 ELİTE  Beyaz Güncellendi Foto Eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfanica -- 25 Ocak 2020; 23:5:46 >

• İrfan kardeşime sonuna kadar kefilim gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz
  • güzel kasa güzcel fiyat
    hayırlı satışlar
  • nothingtodeclare kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim
  • Malatya değil de İstanbul olaydı ya da Kocaeli'de Gebze civarları falan çökebilirdim kasaya direkt.
  • hocam kaç fanı var
    Forumda referanslarınız var mı?
    350tl kargo dahil şekilde kabulse alıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarafımca alınmıştır.İrfan hocama yardımlarından ötürü teşekkür ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.