Şimdi Ara

Thermaltake sesle kontrol edilen güç kaynağını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bugün sesle kontrol teknolojileri pek çok alana yayılmış durumda. Mobil cihazlar, masaüstü bilgisayarlar, akıllı hoparlörler, akıllı saatler derken şimdi de bilgisayar bileşenlerini sesle kontrol edebileceğiz.

Toughpower iRGB PLUS özellikleri ve fiyatı

Thermaltake bileşenleri için geliştirdiği akıllı güç yönetimi sistemine AI Voice Control sesli kontrol özelliğini eklediğini duyurdu. Bileşenleri sesle kontrol edebilecek olan sistemin ilk üyesi Toughpower iRGB PLUS Titanium/Platinum güç kaynağı oldu.

Ayrıca Bkz.Intel’in akıllı gözlüğü gerçeğinden farksız

DPS G Mobile uygulaması ile yönetilen güç kaynağına sesle komut vererek açıp kapatabiliyor, RGB renklerini değiştirebiliyor, parlaklığını ve hızını ayarlayabiliyor. Uygulama ayrıca güç kaynağını anlık olarak takip ederek çalışma verilerini topluyor ve oluşan riskler hakkında kullanıcısını uyarıyor.

1250W gücündeki kaynak 140mm Riing fan barındırıyor. 80 Plus Titanium veya Platinum sertifikası ile belirli yüklerde yüzde 90 üzerinde enerji verimliliği sağlanabiliyor. Hatalar arası zaman ise minimum 120 bin olarak ölçülmüş.

Toughpower iRGB PLUS modeli 400$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Uygulama şu anda iOS cihazları ile uyumlu. Android sürümünün yakında geleceği ifade ediliyor. 

• Sebebi neydi ki?

• HAŞMETLİi kullanıcısına yanıt
    sesli sevenlere herkesin garip fantezileri var

• Arkadaş.. yıllardır sesle kontrol özelliğinin gelmesini bekler dururum. Gele gele en gereksiz yere gelmiş. La güç kaynağının nesini kontrol edecez sesle! "Yavaş dön, başım ağrıyo" mu diycez!

Pff.. Daha fazla yazıpta oyun hastalarından laf yemeyim bari..

• Bilgisayari acarken power'a basmak ya da portlara birseyler sokusturmak disinda kasaya omrum boyu hic bakmadim herhalde. Ne bu led bilmem ne meraki onu da anlamam. Isimiz ekranla, kasanin nasil gorundugu beni neden ilgilendirsin ki? Eskiden camasir makinesi izleyen cocuklarin gerizekali oldugunu dusunurlerdi. Simdi evrilip pc kasasi izler oldular herhalde. Ekrana bakacaniz evladim, bosverin kasayi.

Not : Simdi aklima geldi, monitorun altina koydugum 7 portlu hubdan sonra kasaya hic bakmadim zaten. Arada tozunu almak haricinde icinin nasil gorundugu umrumda bile degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tensi -- 7 Şubat 2018; 23:24:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadrag

Arkadaş.. yıllardır sesle kontrol özelliğinin gelmesini bekler dururum. Gele gele en gereksiz yere gelmiş. La güç kaynağının nesini kontrol edecez sesle! "Yavaş dön, başım ağrıyo" mu diycez!

Pff.. Daha fazla yazıpta oyun hastalarından laf yemeyim bari..

gece gece iyi güldüm :D
  • Oradan da dinleyin...

• Ses değil ama RGB olayı güzel

• tahmin ettiğim gibi ioslarda var

• Bilgisayarda yanlışlıkla bi Cannible Corpse felan dinlesek güç kaynağı havaya uçar sanırım. Sesle kontrol nedir yahu, üzerine düğme koysanız basmam, bilgisayarın güç tuşuna basılıp açılır, windows'ta başlat menüsünden kapat tıklanıp kapatılır. Ürünleri janjanlı hale getirmek için iyice zıvanadan çıktılar.
  • Ne dicez? "Çok yakıyon az yak" mı? :D

• Fenaaa.Bunu mu alsaydık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iNetwork12

Fenaaa.Bunu mu alsaydık

Çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oldu donanıma zaten gizli mikrofon takıyorduk şimdi özellik deriz oldu bittiye gelir hatta üzerine bu kerizlerden ekstra para bile alırız sıkıntı olmaz demedilerse neyim...

• Ölü doğmuş bi özellik daha.Sesle elektriği kesmeyi hangi kullanıcı yapar ki?Test personelleri bile tuş elinin altındayken basar kapatır.

Yok fan rpm i yok ışıgı."Hey dostlar ben size bu ürünü aldırtmak için bunları yaptım" demişler.

Parası olanlar sıraya geçsin.Gerisi sıradaki habere ;)

• Mining sektörü böyle devam ederse psu üstünden direk mining yapmalarını bekliyorum.

Corsair link benzeri usb bağlantıyla da data alış verişi sağlanır.

Psu yükteyken kullanıcıya boştayken mininge odaklanabilir.

7x24 çalışsa bile hem sağlamlığı hemde koca fanı sayesinde sessiz ve serin çalışacaktır.

üstelik bu komutlarıda çoğu zaman sesle verdiniz mi tadından yenmez..
  • sizce bu sistem tutar mı arkadaşlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.