Şimdi Ara

thermaltake mi zalman mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Belki yüz kere yazmışımdır, bir daha yazayım: MARKAya değil, MODELe odaklanmak gerekir.

Aynı markanın aynı güçte üç farklı modeli var diyelim. ZART markasının X modeli 300 TL, Y modeli 500 TL, Z modeli 700 TL olsun. Ben şimdi sana "ZART markası iyidir" desem, sen de gidip ZART markasının 300 TL'lik X modelini alırsan iyi bir PSU mu almış olursun sence?

ZART markasında da çeşitli kalitede ürünler var, ZURT markasında da...
  • İlla ikisi arasında kalsam Thermaltake ama Seasonic,Evga,Corsair varken ben olsam bu ikisini tercih etmezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 12 Mayıs 2019; 6:36:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Markanın önemi yok. Kullanılan devre elemanları ve sunulan fiyat önemli eşit wattlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki yüz kere yazmışımdır, bir daha yazayım: MARKAya değil, MODELe odaklanmak gerekir.

Aynı markanın aynı güçte üç farklı modeli var diyelim. ZART markasının X modeli 300 TL, Y modeli 500 TL, Z modeli 700 TL olsun. Ben şimdi sana "ZART markası iyidir" desem, sen de gidip ZART markasının 300 TL'lik X modelini alırsan iyi bir PSU mu almış olursun sence?

• Thermaltake 750w gold psu Kullanıyorum şimdiye kadar bir sorun yaşamadım Gayet memnunum
  • Markaya bakıp tercih yapmak marka fanlığından başka bir şey değildir. Oldukça saçma bir soru olmuş doğrusu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehhalil

Belki yüz kere yazmışımdır, bir daha yazayım: MARKAya değil, MODELe odaklanmak gerekir.

Hocam arkadaşım 15 17 bin civarına sistem topluyor bileşenler 9700k ve 2080 olacak bu psu nasıldır ?

https://www.teknobiyotik.com/donanim/seasonic-focus-plus-850w-80-gold-tam-moduler-guc-kaynagi-ssr-850fx.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kollektir K kullanıcısına yanıt
    Alabileceğiniz en iyi güç kaynaklarından biri Focus Plus modeli fakat fiyatı, ederinin oldukça üzerinde. Türkiye distribütörü be garanti sağlayıcısı da ne yazık ki Akortek Bilişim. Akortek Bilişim' in garanti sağlayıcısı ve distribütörü olduğu elektronik bileşenleri kesinlikle tercih etmeyin.

Not: Teknobiyotik, Akortek Bilişim isimli dolandırıcıların satış platformudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 14 Mayıs 2019; 9:57:33 >
  • yıllardır çalışan bir termaltake psu'm ve durduğu yerde çalışmadan bozulan bir zalmanım var, karar sizin hakim bey
    Kesinlikle iyi bir PSU. Benzer kalitede FSP HYDRO G modelini de tercih edebilirsiniz.

Teknobiyotik'teki fiyat pahalı. Gerçi 15-17 bin TL'ye sistem toplayan kişi üçe beşe bakmaz sanırım ama yine de daha uygun fiyat linkleri vereyim:

Focus Plus:
    https://urun.n11.com/guc-kaynagi/seasonic-focus-plus-850-gold-guc-kaynagi-unitesi-850-w-atx-siyah-P343708931

Hydro G:
    https://urun.n11.com/guc-kaynagi/fsp-hydro-g-850-serisi-80plus-gold-850w-full-moduler-power-P334642177

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehhalil -- 14 Mayıs 2019; 22:23:10 >

https://www.yukko.com/corsair-hx850-850w-80-platinum-full-moduler-guc-kaynagi-cp-9020138-eu-v-50099902

75tl çek ile bunu alabilir.
    9900k sistem için bunu tercih ettik.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.