Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

? ? ThermalTake<--->Huricane ? ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
31
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> ? ? ThermalTake<--->Huricane ? ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    imzamdaki kasayı öneririm...
    7 fanı var...
    Eğer paran yetiyorsa hiç düşünme...
    Büyük ve kaliteli bi kasa...
    Karizması var...
    Paran yeterse al hiç pişman olmassın...
    Bi de TT480w çaktın mı benim gibi fıstık olur fıstık...
    www.dijitalcenter.com a bi bak derim...
    TT V1000A Xaser -III...
    |
    |

eski nick manyetico
    Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir.
    Mustafa Kemal

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Ayrıca Feel Hurricane alacağına Aopen al derim hem psusu daha kalitelidir...
    Ben TT yi aldım artık kasaya ve psu ya kafam takılmayacak rahat rahat o/c yapacam, bilgisayara parça eklerim bundan sonra satmam büyük ihtimalle...
    |
    |

eski nick manyetico
    Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir.
    Mustafa Kemal

• Yüzbaşı
    735 Mesaj
    tt
    |
    |
    Thermaltake ile aralarında sınıf ve fiyat farkı var. Karşılaştırmak yanlış olur. Ben Feel Hurricane kullanıyorum. Memnunum. Tabi PSU sunu değiştirdim. PSU su dandik. Codegen PSU yu resmen özel üretim diye koymuşlar içine. Ayrıca Aerocool lar feel lerden çok daha kötü.
    |
    |
    |
    |
    AMD PHENOMII X6 1090T ~ GIGABYTE GA-890GPA UD3H ~ ZOTAC 760GTX 2GB ~ KINGSTON HYPERX 2x2GB DDR3 1600 ULV ~ SANDISK ULTRA PLUS 256GB SSD ~ LG 32LW4500 3DTV MONITOR ~ CREATIVE X-FI TITANIUM FATALITY PRO ~ CREATIVE MEGAWORKS 5+1 THX ~ GIGABYTE 3D MARS FULL TOWER ~ HIGH POWER ABSOLUTE 600W ~ PLEXTOR CDRW PX-W5224A ~ ASUS DVDRW 1814BLT
  • Binbaşı
    1243 Mesaj
    aerocool kaliteli bir üretici diye bilirim power supply leri tomshardware de psu testlerinde gayet iyi sonuçlar almışlardı.Googleda aratırsanız bulursunuz sanırım aerocool psu review diye.Aerocool kasalardan bir parti daha evvel gelip saatılmıştı yine psu suz ama aero s201/202/203 serileri.Son bir not aerocool tower tip işlemci soğutucusunu bilgisayar dünyasına kazandıran firmadır

aerocoolun sitesine konmuş bir inceleme linki veriyorum

http://www.itpro.no/omtaler.php?op=Maskinvare&id=529

http://www.neoseeker.com/Hardware/Products/aerocool_jetmasterjr/

http://www.extremeoverclocking.com/reviews/cases/Aerocool-JetMaster_1.html

http://www.3dxtreme.net/index.php?id=aerocooljetmasterjr1

quote:

Orjinalden alıntı: Never_Ends

HighEND gösterdiği bu kasa nasıldır? Feel bunun taklidi mi yoksa? Eğer ole ise bu kasanın malzemesi nasıldır işçilik falan güzel midir? Kullanan var mı Aerocool

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azmo -- 17 Şubat 2005, 22:57:45 >
    |
    |

• Binbaşı
    1063 Mesaj
    saol azmo...

feel hurricane alicam sanirim ...

aliinca sonuclari yazarim buraya onumuzdeki hafta islem bitmis olur..
    thanx herkese
    |
    |
  • Yarbay
    2513 Mesaj
    Benim imzadaki kasa yı 75$+kdv ye aldım bide tagan 480w psu aldım yanında gayet iyi memnunum
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: alperen_69

huricane kasayı kullanmadım ama yakından gördüm çok kalitesiz malzeme kullanmışlar

al benden de o kadar.
    çok dandik plastiği var. ayrıca hep merak etmişimdir bu hurricanelerden 9 tanesi birleşince voltranı oluşturuyo mu?
    çok dandik bi kasa bence sen al tt
    |
    |
    İlle FEEL diyorsan çok kötü olduğunu aylarca okudum forumlardan. Aerocool un taklidi bu. Git orjinalini al. Fiyat farkı da pek yok hani.
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/kisisel-ve-firmalar-icin-instagram-takipci-etkilesim-hizmetleri--129610924#129610924
  • Binbaşı
    1100 Mesaj
    yenı feel hurıcan aldım ne dandık malzeme nede başka bışey aldığımada memnunum.ha ben oc yapacam yada psu önemlı dıosan değiştirisin olur biter..
    |
    |

Orjinalden alıntı: HighEND

BİLGİ ARANIYORRRRRR. . . . .

ben sana derim ki kasa görüntü olarak güzel ama psu peş para etmez ama güzel bir psu alacaksan mesal tagan veya thermalke bu kasayı al derim soğutma sistemi çok iyi görüntü de hos ama malzemesi o kadar kaliteli değil ama ne yapacan sen malzemeyi görüntü yeter o parayı görüntüsü karşılar zaten bi de psu aldınmı manyah olur yeminle ben öyle yaptım sanada tavsiye ederim
    |
    |

PSN: lLeGenDl34

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
google reklamları
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.