Şimdi Ara

thermaltake element t kasam için..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese iyi aksamlar..kasamın üzerinde biraz oynama yapmak istiyorum..temsili fotosu bu arkadaslar..

aklımdakileri yazayımda yol gösterici sizler olun arkadaslar..

sağ kapagı pleksi yapmak istiyorum..20mm fan var kapakta pleksi yapsam sogutmada sorun cıkarır mı? ki elimi ne zaman atsam sürekli soguk o kapak galiba fanın bi işlevi yok kasada.

iç kabloları kırmızı renkli kablo koruyucu ile kaplamak istiyorum..

kasanın içindeki fanları sprey boya iyi kırmızıya boyamayı düşünüyorum..ledleri kalacak sekilde..

işlemci fanını değişicem en kısa zamanda tt'nin kırmızı ledli baya iyi bi sogutucusu vardı ondan almayı dusunuyorum..

kısadan özet gecmek gerekirse kesip biçmeden birşeyler yapmak istiyorum o kadar fikirlerini almakta fayda olur dedim yazdım :) sunuda belirteyim soğutmaya önem veriyorum yeni ekran kartı aldım işlemci darboğaz yapmasın diye o.c yaptım..kasanın surasına su fandan koyarsan iyi olur derseniz aynısı yapacagım..konudan dısarı cıktıysam affola..tüm dostlara iyi geceler diliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: blackenedd
    herkese iyi aksamlar..kasamın üzerinde biraz oynama yapmak istiyorum..temsili fotosu bu arkadaslar..
    aklımdakileri yazayımda yol gösterici sizler olun arkadaslar..
    sağ kapagı pleksi yapmak istiyorum..20mm fan var kapakta pleksi yapsam sogutmada sorun cıkarır mı? ki elimi ne zaman atsam sürekli soguk o kapak galiba fanın bi işlevi yok kasada.
    iç kabloları kırmızı renkli kablo koruyucu ile kaplamak istiyorum..
    kasanın içindeki fanları sprey boya iyi kırmızıya boyamayı düşünüyorum..ledleri kalacak sekilde..
    işlemci fanını değişicem en kısa zamanda tt'nin kırmızı ledli baya iyi bi sogutucusu vardı ondan almayı dusunuyorum..
    kısadan özet gecmek gerekirse kesip biçmeden birşeyler yapmak istiyorum o kadar fikirlerini almakta fayda olur dedim yazdım :) sunuda belirteyim soğutmaya önem veriyorum yeni ekran kartı aldım işlemci darboğaz yapmasın diye o.c yaptım..kasanın surasına su fandan koyarsan iyi olur derseniz aynısı yapacagım..konudan dısarı cıktıysam affola..tüm dostlara iyi geceler diliyorum..

Pleksi olayı mantıklı. Desteklerim. Yan kapaktaki fanın hiçbir işlevi yok (özellikle de yeni soğutucu alacaksan). Kule tipi soğutucularda ayak bağı bile oluyor. Yan kapakta fana karşıyım. Gerek yok. Kablo sleeve uygulaması uğraştıran ama karşılığını aldığın bir uygulama. Onu da destekliyorum. Fanları kırmızıya boyama konusunda biraz tereddütlüyüm. Kırmızı boyaların tonları pek iç açıcı olmuyor genelde. Şöyle güzel bir kan kırmızı bulmak çok zor. Ya mürdüm oluyor ya çingene pembesi gibi tuhaf renkler. Turuncu ya da beyaz da düşünebilirsin. Kırmızı/Beyaz/Siyah çok daha çarpıcı bir kombinasyon olacaktır. Sadece kırmızı/siyah olunca biraz gençlerbirliği flaması ya da mordor manzarası efekti yaratıyor. İç karartıyor. O.C. yaptığına göre işlemciye kule tipi yakışıklı bir soğutucu alman en önemlisi. Onun dışında ram soğutuculara da bakabilirsin. Aslında O.C. için sıvı soğutmadan daha iyisi yok ama madem fan demişsin fan olsun...

• Sivi sogutma icin montaj yapamam elim o yetenekte degil yapmaya kalksam bile kasanin neresine montajlicam bilmiyorum.onerilerin icin cok tesekkur ederim saygilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablo sleeve olayina girmek istemiyorum daha basit bir yontemi var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu lanet kasa bende var ve lanet olsun ki lanet olası Güç Kaynağı o lanet yerden vidaları söktüğüm halde çıkmıyor.
  • Alt tarafda 2 vida demiri tutuyormuş onları söktüm ve problem çözüldü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.