Şimdi Ara

Thermaltake Contac 30 nasıldır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kasam cooler master k380 ve kasa biraz ufak gibi önde 1 fan var sadece kasaya elimi değdiğim zaman ciddi anlamda elim yanıyor işlemci sıcaklıgı bf4 te 80 85 derece oluyor reset atıyor asus hd7870 dc2 ekran kartım boşta 40 dereceyi görüyor ki hiç normal değil işlemci soğutucu olarak Thermaltake Contac 30 nasıldır ve egsoz fan önerebilirmisiniz 1 adet

Edit:Max işlemci soğutucusuna verebileceğim para 120 tl fana ise 30 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ex5kal -- 23 Nisan 2014; 16:28:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ex5kal

arkadaşlar kasam cooler master k380 ve kasa biraz ufak gibi önde 1 fan var sadece kasaya elimi değdiğim zaman ciddi anlamda elim yanıyor işlemci sıcaklıgı bf4 te 80 85 derece oluyor reset atıyor asus hd7870 dc2 ekran kartım boşta 40 dereceyi görüyor ki hiç normal değil işlemci soğutucu olarak Thermaltake Contac 30 nasıldır ve egsoz fan önerebilirmisiniz 1 adet

Edit:Max işlemci soğutucusuna verebileceğim para 120 tl fana ise 30 tl

bende var kullanıyorum boşta ve yükte 27-38 gibi bi aralıkta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magi34 -- 23 Nisan 2014; 16:30:31 >
  • gayet iyi overlock yapılır o halde. peki önerebiliceğiniz güçlü bi fan varmı sesli sessiz önemli olmaksızın egsoz görevini iyi görsün yeterli
  • Macunuda , bloğuda çok çok kaliteli.Ama aynı şeyi fanı için söyleyemem.6 Ay sonra ses yapmaya başlamıştı. 2.ellerin fiyatları düşükken bakın derim.
    Örnek ;
    http://forum.donanimhaber.com/m_90685358/tm.htm
    @Hououin Kyouma!
  • quote:

Orijinalden alıntı: aod.xTA26

Macunuda , bloğuda çok çok kaliteli.Ama aynı şeyi fanı için söyleyemem.6 Ay sonra ses yapmaya başlamıştı. 2.ellerin fiyatları düşükken bakın derim.
    Örnek ;
    @Hououin Kyouma!

sıfır düşünüyorum ses yapması benim için sorun teşkil etmiyor oyun oynarken kulaklık taktığım için.
  • Ex5kal kullanıcısına yanıt
    işlemci soğutucu 120v
    fan olarak akasa viper

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapkara Kartal

işlemci soğutucu 120v
    fan olarak akasa viper

hocam 120v bütçemi aşıyor
  • quote:

quote:

işlemci soğutucu 120v
    fan olarak akasa viper

30 tl için yapma bunu pişman olursun ama illaha 30 tl çok para dersen
    hyper evo al

• quote:

quote:

quote:

işlemci soğutucu 120v
    fan olarak akasa viper

30 tl için yapma bunu pişman olursun ama illaha 30 tl çok para dersen
    hyper evo al

çokmu fark vardır arasında ? contac 30 la 120v nin
  • En ucuz 120mm marka model fark etmez işlemci soğutucusu. İşlemciden çıkacak fanı egsoz( eksoz , egzos vb. :D ) yaparsınız işlemci üzerine Akasa Viper , Cougar Vortex PWM (CF-V12HP) , Cooler Master SickleFlow , Xigmatek XSF-F1252 öneririm.

evet

hatta cooler masterın fanı yerine akasa viper veya noiseblocker eloop b12-4 takarsan muhteşem bir soğutucu olur

• quote:

evet

hatta cooler masterın fanı yerine akasa viper veya noiseblocker eloop b12-4 takarsan muhteşem bir soğutucu olur

120v tamamdır kafama yattı fakat fanı vatandan alıcam ona göre bi öneri yapabilir msiniz
  • Konuya etiketlenmişim ancak çözemedim. :)

kasana sığıyorsa ilanımdaki soğutucuyu da düşünebilirsin...2 fanı ile 50 liraya resmen bedava veriyorum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aod.xTA26

En ucuz 120mm marka model fark etmez işlemci soğutucusu. İşlemciden çıkacak fanı egsoz( eksoz , egzos vb. :D ) yaparsınız işlemci üzerine Akasa Viper , Cougar Vortex PWM (CF-V12HP) , Cooler Master SickleFlow , Xigmatek XSF-F1252 öneririm.

teşekkür ederim değerlendiricem sickflowu

http://www.vatanbilgisayar.com/xaf-serisi-120mm-siyah-led-fan.html?srt=PU#ozellikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kapkara Kartal -- 23 Nisan 2014; 17:38:19 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/xaf-serisi-120mm-siyah-led-fan.html?srt=PU#ozellikler

teşekkür ederim hafta sonunu bi bekliyelim
  • quote:

gayet iyi overlock yapılır o halde. peki önerebiliceğiniz güçlü bi fan varmı sesli sessiz önemli olmaksızın egsoz görevini iyi görsün yeterli

xigmatek clf yada xlf serisine bakınız
  • Öneririm imzamdaki sistemi sorunsuz kullanıyorum bu soğutucu ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexmason78

Öneririm imzamdaki sistemi sorunsuz kullanıyorum bu soğutucu ile.

sistemlerimiz hemen hemen aynı fx6300'ü 4.5 ghzde stabil tutabilir mi peki bu soğutucu sizinki 4.6 baya sağlam olduğunu gösteriyor ve kasama sığar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ex5kal -- 23 Nisan 2014; 22:35:38 >
  • 3 gün önce Zalman CNPS 10x Optima aldım

Mavi Ledli CM BC 120 mm fanla çıkan boşta'ki derece

http://img494.yukle.tc/image.php?id=4493Ekran_Alintisi.jpg

Kendi orjinal zalman fanıyla 11 derece oluyor

inanmayanlara video çekip atabilirim sıkıntı degil

Konuyu açan arkadaşa bir öneri daha yapayım Xigmatek XOF 120mm Fan var onu al 21 tl suan vatanda 14 dba yani hiç ses duymazsın kasadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Undertaker -- 23 Nisan 2014; 22:36:44 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.