Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Thermaltake 480W güç kaynağı - hafif sorunlu - 20 TL

0
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Giriş
      952 Mesaj
      Referanslar: 24

Katılım Zamanı
      06 Ocak 2008

13 Not
      13 Ağustos 2011 14:47:23 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      Merhaba arkadaşlar,

Elimde fazladan duran Thermaltake Silent Purepower Laser III seri güç kaynağı satılıktır.

Önemli: Şöyle bir problemi var. Güç kaynağı uzun süre elektriksiz kaldıktan sonraki açılışında biraz problem yaratıyor. Ama elektrikten çekilmez ise problemsiz kullanılıyor. Ben bu şekilde kabul ederim ya da ben bunu tamir eder kullanırım derseniz iyi bir güç kaynağı.

Resimler temsilidir, ürünün aynısıdır. 2 fandan 1 tanesini ben iptal ettim, dileyen yine bağlayıp kullanabilir...

Fiyat: 20 TL

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

|
      |

Referans: Technics - torettodominig - mandayuvasi - NEGA - ilker.d - kachus - Kuvvet_Mira - yasarbinbasi - samimi06 - Kotiledon - mpy - tarikkeskin - Jeffrey - signore - kazuyama - Halit61 - Passat1905 - AMFIBI - electrician - KOND - cengiz_vga - zeus_1907 - gokhank55 - öztin - DeLy56 - odrin34 - madlive - scatterbrain - bgulen - S_A_S - UcuzRoman - sener3e - Quaker - IdontKnoWw - eixs - BaARBAaR - laststate - furkan_10 - khanja - huvanes - mahoni_20 - SDTYZ - exelance_alper - hysteria35 - ayhand28 - DALI - trusen - devrimdoga - garfiens - Cango34 - ozyoldas - 1simon1 - xtrock38 - geek90 - Aedan - casper333 - devriye76 - ankaraharun - J.Jrousseau - erkanrap - tccb44 - mmgurkan - bsn33 - mehmethere - harson - emrecengiz2002 - longinus - gardiyan - KHeto - e_capkan - ultrAslan-BH - tekin-71...

Yer: İstanbul/Beylikdüzü
      Detaylı bilgi > PM & GSM & Referans
      Umut GÖRGÜLÜ

Reklamlar
SEO
Ankara Web Tasarım
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.